Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
imam pitanje:
Da li su izmene odmaaah nakon prve greske, uobicajena stvar kod Žoca, ili je to tako samo dok se pravi ekipa i kristalisu neke stvari..??
(Kuruc je bio odličan i večeras, u jednom momentu razigran, odbrana, skok, poeni, defanziva, skok, napad mu sudija svira korake (upitne), žoc ga u momentumu vadi..) Bilo je još primera.. Mene kao igrača bi to malo sputavalo.. zato valjda i nisam igrač
Ako može neko da mi pojasni jel to ok?!
I Madara je danas zamenio posle jedne greske.
Verovatno tako treba, ne znam.
Ali sam siguran da Zeljko zna.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Na vrhuncu snage, ovaj tim će sve da melje. Ali će biti još mnogo vremena potrebno da se dotle dođe.
Kuruks izvanredan, LeDay isto, Madar malo slabiji nego protiv Efesa ali to se dalo očekivati. Povremeno soliranje Pantera i Zagorca mi se nije dopalo ali bolje sada nego kasnije.
Komunikacija u odbrani je izvanredna, strana pomoći, presing na njihovoj polovini, dramatično bolje, sad čak i ubodemo neki koš iz tranzicije.
Voleo bih da sam Koprivicu i Glasa video jer bi nam pomogli u skoku, ali bez Smailagića i Mozlija smo bili opet sjajni tokom većeg dela meča.
Zdravlje i prvi centar da nas posluže i nek se mašina pali. Dobro je da smo ovo izgubili jer je i dalje dokaz da mora mnogo da se radi, jake provere su tačno ono što nam treba.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Od Panatinaikosa je ostalo samo ime, ono su stranci od 3 esalona, ekipa za donji dom Evrolige nista vise.

Sto se tice nas, mi nismo favoriti ni u kom takmicenju, bar ne za sada, ali to ne znaci da necemo osvojiti sve moguce trofeje.

Ja sam odustao od centra, bar da nam se Mozli vrati u 12 i kako bude.
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Od Panatinaikosa je ostalo samo ime, ono su stranci od 3 esalona, ekipa za donji dom Evrolige nista vise.

Sto se tice nas, mi nismo favoriti ni u kom takmicenju, bar ne za sada, ali to ne znaci da necemo osvojiti sve moguce trofeje.

Ja sam odustao od centra, bar da nam se Mozli vrati u 12 i kako bude.
Brate, ajde mraci sebe nemoj vise nas. Ubijas pesimizmom i losim procenama.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Ne razumem šta vam smeta i šta je čovek pogrešno rekao?
I ja se slažem sa njim.
Jesmo osvojili nešto? Nismo.
Je l imamo centra? Nemamo. NIJEDNOG.

Da li ćemo nešto osvojiti? To niko ne zna. Mi VERUJEMO da hoćemo...

Ali, ja verujem da će i AV da krepa, pa još nije. Samo malo više objektivnosti i sve će biti ok.
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Ne razumem šta vam smeta i šta je čovek pogrešno rekao?
I ja se slažem sa njim.
Jesmo osvojili nešto? Nismo.
Je l imamo centra? Nemamo. NIJEDNOG.

Da li ćemo nešto osvojiti? To niko ne zna. Mi VERUJEMO da hoćemo...

Ali, ja verujem da će i AV da krepa, pa još nije. Samo malo više objektivnosti i sve će biti ok.
Bas je objektivno bilo da posle Filipovskog na klupu dodje Zeljko Obradovic. Necu se vise upustati u rasprave, koji god sastav da imamo za mene ce biti najbolji :partizan-fan:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Sve je to kul, ali uporbo zaboravljate jednu činjenicu - Partizan igra Evrokup, gde je najbolja ekipa posle nas ispod Efesa, verovatno i Monaka.
Još jedno zaboravljate, Partizan je osvajao trofeje bez "titule" favorita, a kamoli tipa da staviš Mančester siti u ligu konferencija. To samo železničari ćokijevi mogu mirno da spavaju samo ako su glavnom protivniku polomljene noge i iskopano oko. Meni je dovoljno da budemo tu negde, malo ispod protivnika. A onda se zna šta sledi.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.636
Локација
Beograd
Smeta, zato što mrači za celu tribinu, jedno je kritika, a drugo negativan stav. Opljunuo bi i po treneru, ali teža priča.
Nismo osvojili, nismo ni stigli kad(ili je već katastrofa za kup u Opatiji).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Polomićemo mu noge i iskopati oko? :D

Figurativno rečeno, naravno...u prenosnom značenju...,,jebaćemo im kevu,,... :D
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Mene samo nervira taj medijski pritisak na nas i na Zeljka, kao da smo prvaci Nba.

Imamo dobar tim, najboljeg trenera, ali polako..
Sve to treba prvo uigrati, pa tek onda praviti neke dublje analize.

Nista nije zagarantovano, trebamo samo da verujemo u Zoca i uzivamo u ovoj sezoni, a za ostalo ce se on pobrinuti i igraci.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Sta ti bi Tomicu, do skora nisam mogao da procitam psovku u tvojim referatima, a sada i kad napises poruku u par reci, obavezno nekom jebes kevu. Pokvario te forum Gorane :D

Bez zezanje, nakon dolaska Obradovica, svako nezadovoljstvo je nerazbirljivo, bar meni, pogotovo sto imamo roster kakvog nismo ni sanjali do pre par meseci.

Uzivajte ljudi, dolaze bericetne godine za nas KKP.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.475
Локација
Novi Sad
Ne razumem šta vam smeta i šta je čovek pogrešno rekao?
I ja se slažem sa njim.
Jesmo osvojili nešto? Nismo.
Je l imamo centra? Nemamo. NIJEDNOG.

Da li ćemo nešto osvojiti? To niko ne zna. Mi VERUJEMO da hoćemo...

Ali, ja verujem da će i AV da krepa, pa još nije. Samo malo više objektivnosti i sve će biti ok.
Ima ovih optimista na kvadrat, pa posle prvog poraza upru u ekipu, trenera, upravu, marsovce...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Naravno,rotiraju se igrači kako bi svi dobili podjednaku šansu,a glavni igrači bili sveži za start sezone u Zadru.Pripremni period zato i služi,a ne za jurnjavu za pobedama i titulom šampiona pripremnog perioda.Za sada sam prezadovoljan igračima koje smo doveli.Uz sve ostale koji su pokazali da će biti prava pojačanja i Kuruc se probudio i pokazao da će biti mnogo zajeban igrač.Centar će ubrzo doći kao šlag na tortu i pali se mašina.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Koprivica ili još uvek nije spreman, ili je povredjen ili ne zna, ili Željko ima neke posebne planove. Hoću baš da ga uporedim sa Miletićem.

Inače Ulm je ekipa iz eurokupa, savršen protivnik.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Sta ti bi Tomicu, do skora nisam mogao da procitam psovku u tvojim referatima, a sada i kad napises poruku u par reci, obavezno nekom jebes kevu. Pokvario te forum Gorane :D
...
Kad pišem referat to mora kulturno, a kad napišem u par reči, zna se koje (i kakve) su to reči najprikladnije za jednu takvu vrstu izražavanja! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top