Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Utakmica dobijena na pogon Smailagića i na neznanje protivnika.
Padovi i kockanja s velikim prednostima moraju da se rešavaju nekako, ne može baš stalno neiskustvo i neuigranost da bude problem, pogotovo protiv ovakvih timova.
Nadam se brejku u Rusiji.

Sad mi je inače tek žao što Mozlija nemamo, pogotovo kad vidim kako igra, sve izgleda relativno u redu a o njegovoj važnosti za tim da ne pričam.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni unutrašnje neko zadovoljstvo uliva poverenje. Ne morate da verujete - ali od dolaska Žoca SVAKU tekmu sam odgledao MINIMUM 2 puta! /neke i više/.

U živom prenosu, to je uobičajno gledanje tekme koje podrazumeva nerviranje, navijanje... Svaki sledeći put gledam gestikulacije igrača i pratim Žocove reakcije - bukvalno više gledam "hvatam" klupu i uživam. Imali smo u istoriji kluba pregršt titula i 100x bolju košarku od ove, imali EL utakmice za istoriju... Ali ova sezona mi je toliko nešto posebno da se ne mogu odvojiti od košarke uopšte!

NIKADA do sada nisam do te mere pratio svaki detalj i to po više puta... Neprocenjivo nešto! Nadam se da nisam poludeo i da nas ima još koji obavezno gledamo reprize :D

Ovde mi nedostaje više "stručne rasprave" i polemike na samu igru. Nekako smo se sveli na "igramo loše" i "biće bolje". Između redova imamo i "treba centar"... A znam neke ovde koji mudro ćute i ne progovaraju a imali bi šta da kažu o igri, taktici, očekivanju kada je reč o pravcu u kom će naša igra da se razvija.

Ljudi, javite se diskutujte! Ima se o čemu pričati posle dugo vremena :ziveli :partizan-fan:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ja sam se, gledajuci prvo, ponadao da slijedi malo opustenija utakmica, pogotovo nakon fudbala i prosle kosarkaske, ali vole ovi nasi da nam bude zanimljivije :)

Koprivica pokidao prvo kako je odigrao, a Smajli drugo. Dobar je bio i Glas a svi su imali i neka potpuna pomracenja uma.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Meni unutrašnje neko zadovoljstvo uliva poverenje. Ne morate da verujete - ali od dolaska Žoca SVAKU tekmu sam odgledao MINIMUM 2 puta! /neke i više/.

U živom prenosu, to je uobičajno gledanje tekme koje podrazumeva nerviranje, navijanje... Svaki sledeći put gledam gestikulacije igrača i pratim Žocove reakcije - bukvalno više gledam "hvatam" klupu i uživam. Imali smo u istoriji kluba pregršt titula i 100x bolju košarku od ove, imali EL utakmice za istoriju... Ali ova sezona mi je toliko nešto posebno da se ne mogu odvojiti od košarke uopšte!

NIKADA do sada nisam do te mere pratio svaki detalj i to po više puta... Neprocenjivo nešto! Nadam se da nisam poludeo i da nas ima još koji obavezno gledamo reprize :D

Ovde mi nedostaje više "stručne rasprave" i polemike na samu igru. Nekako smo se sveli na "igramo loše" i "biće bolje". Između redova imamo i "treba centar"... A znam neke ovde koji mudro ćute i ne progovaraju a imali bi šta da kažu o igri, taktici, očekivanju kada je reč o pravcu u kom će naša igra da se razvija.

Ljudi, javite se diskutujte! Ima se o čemu pričati posle dugo vremena :ziveli :partizan-fan:
Evo mene interesuje kako ocjenjujes Zeljkovo vodjenje utakmica?

Evo ja mislim da je on glavni ''krivac'' za ova poslednja 3 uzasna meca.. Rotacije igraca, minutaza, odbrana, kasnjenje sa zvanjem TO i jos more propusta ja vidim..
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Nemamo mi vremena previse za testiranje limita.. Dva/tri poraza vezano u Aba/Ec i pozdravi se sa sezonom.. Mi recimo kao 3 u Aba ne mozemo ni u finale uci a ne osvojiti, skoro isto vazi i za Ec...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Ovakvi ne mozemo. Onakvi u aprilu vrlo veroavtno.

A onakvi u aprilu + planirani Mozli i Petrusev sigurno.

Ali, sta da radis, ne ide sve uvek po planu. Onda mora da gura pojedince koje i ne bi toliko, da testira kako ce da se snadju u odredjenoj situaciji, ali i kako ce da se snadju zajedno na terenu.

Tako da necu nista da ocenjujem bar do zavrsetka kupa.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.906
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Evo mene interesuje kako ocjenjujes Zeljkovo vodjenje utakmica?

Evo ja mislim da je on glavni ''krivac'' za ova poslednja 3 uzasna meca.. Rotacije igraca, minutaza, odbrana, kasnjenje sa zvanjem TO i jos more propusta ja vidim..
Treba da se izvrši pritisak na klub da organizuje jednu tribinu sa navijačima, zašto ne i svake dve nedelje npr., na kojoj bi Željko odgovarao na pitanja i kritike i morao javno da objasni šta on, koji klinac, radi sa igračima i zbog čega Partizan ne dobija sve utakmice sa minimum dvadeset do trideset poena muda sterlinga u bilionima razlike?
Onaj pre što nam je bio Željko, i više od Željka, je šećeraš bez rominga, a ovaj Željko čudno, u smislu pogrešno, vodi ekipu. Stvarno nemamo sreće sa trenerima. SRŽ PROBLEMA JE DEFINISANA, SADA SMO SPAŠENI.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Evo mene interesuje kako ocjenjujes Zeljkovo vodjenje utakmica?

Evo ja mislim da je on glavni ''krivac'' za ova poslednja 3 uzasna meca.. Rotacije igraca, minutaza, odbrana, kasnjenje sa zvanjem TO i jos more propusta ja vidim..
Lepota je u oku posmatraca jbg, pored svega sto si nabrojao, ja sam video jos i stvaranje tandema centara reprezentacije za narednih deset godina, zatim jos jednog slovenackog i izraelskog reprezentativca kako rastu pred nasim ocima, kao kad povedes mladog kera u lov pa ga pustis na ranjenog vepra, ili jesu ili nisu jbg.
Daleko nege iza duge i Cukaricke padine, postoji pleme koje ima tu priiveligiju da se ne opterecuje ovakvim stvarima.
Meni je privlegija da bez te njihove privilegije uzivam u stvaranju necega lepog i grobarskog do srzi.
U kosarku se razumem ko Mara u kriv k.., do pojave ovog foruma i likova koji su nam nesebicno podelili svoje znanje, od pravila sam znao kad je kos i kad je aut, i znao sam da gledam u semafor.
Ovde se radi o necem drugom.
Zeljko moze da gresi, ali ne moze da ne zna sta radi u svakom momentu svog bavljenja kosarkom. Sto implicira da gresi namerno.
Ajde sad nek se javi neko od ovih potkovanih, da nam objasni skrinove, strecove , popove i pikove ( ozbiljan sam majke mi, ironija off).
I da , da se objasni jos i covek, zona i ko koga preuzima, a da nije Smajli koji preuzima sve.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Treba da se izvrši pritisak na klub da organizuje jednu tribinu sa navijačima, zašto ne i svake dve nedelje npr., na kojoj bi Željko odgovarao na pitanja i kritike i morao javno da objasni šta on, koji klinac, radi sa igračima i zbog čega Partizan ne dobija sve utakmice sa minimum dvadeset do trideset poena muda sterlinga u bilionima razlike?
Onaj pre što nam je bio Željko, i više od Željka, je šećeraš bez rominga, a ovaj Željko čudno, u smislu pogrešno, vodi ekipu. Stvarno nemamo sreće sa trenerima. SRŽ PROBLEMA JE DEFINISANA, SADA SMO SPAŠENI.
Aj mimoidji mene sa tim banalizovanjem da te zamolim.. Takodje ne moras Zeljka braniti od mene!
Ali posto je ne priznajem nikome pa cak ni Zeljku Obradovicu da je veci partizanovac od mene uvjek cu reci svoje misljenje!
Tako da kazi tacno gdje nijesam u pravu ili me zaobidji..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Nije problem ko je veci Partizanovac. Zagorac Rade je veliki Partizanovac, vidimo rezultat.

Problem je sto je Zeljko malo bolji trener od nas ovde, sa malo vise iskustva u kosarci od nas. Taman da mogu da mu dopustim do kupa da pravi gluposti :D
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Hahahahaha, čovjek sa foruma vidi propuste kod najtrofejnijeg trenera Evrope. Jasno je da se desi trenutak kad treneri pogubi konce, pa onda i ima smisla prozivati i pisati Sašo odlazi, Savo odlazi. Ali zar stvarno ima ljudi koji se usuđuju prozivati jednog Željka Obradovića nakon nepuna tri mjeseca takmičarskih utakmica sa ultra mladom ekipom? Što se mene tiče, Željko može da ispadne i u drugu ligu ja ću opet imati povjerenja u njega i tim. Možda jedini trener pored Duleta u koga nemam ni malo sumnje da zna šta radi.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Gdje sam ja napisao da ne vjerujem Zeljku?
Da onda zatvorimo ovu temu do juna?
Ja samo kazem da je recimo poraz od Olimpije cist njegov poraz.. Onda nije mi logicno da na brutalnu srecu dobijamo Slask koji ima 1-6 skor i jedno 5-6 puta manji budzet.. Danas takodje osim prve cetvrtine uzasna utakmica.. Drugo poluvrijeme napadacki kao da smo igrali poriv Ajezee i Pistonsa 1989te a ne protiv polovnog Mornara..
Forum cini mi se postoji da kazemo i razmjenjujemo misljenje..
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
HHaha pa nece Zeljko da preporodi ekipu u jednoj sezoni. Ako neko nesto ocekuje spektakularno od ove sezone taj se zajebo. Mislim da se razumemo navijam da osvojimo aba i ec ali nece biti smak sveta ako to ne bude ove sezone. Nece Zeljko otici posle godinu dana pognute glave sigurno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@PFCT

Vidi moj je lični utisak da Žoc ne vodi ekipu na utakmici u onom klasičnom smislu jedne tekme. On sklapa sinfonijski orkestar. To vrlo često radi na štetu same tekme. Nikako ne bih ulazio u njegovu glavu :D

Pitanje je do kog trenutka vodi utakmicu a od kog trenutka "pravi nekog igrača" ili sklapa neke kockice u timu. Ako sve strogo posmatramo kroz tekmu koja je u toku, onda mi mašimo temu. Može da se raspravlja o nizu stvari i onda je on "krivac" za poslednja tri meča. Međutim, ne mogu da sudim jer nemam info šta smo DOBILI tom "krivicom" i takvim vođenjem.

Koprivica bode oči koliko smo mnogo dobili. Glas takođe. Trifa je sve bolji, gotovo da će postati lider. Prvi nije ni bio planiran za više od popune treninga a drugi sigurno nije imao karakteristike i crte lidera sa mudima iako je košarkaške kvalitete imao.

Jedina prava omaška je Kuruc. Svi ostali "promašaji" su zatečeni od prošle sezone! Jesmo mi odigrali loše tekme al smo DOBILI mnogo više nego li da smo iste pobedili sa "stoka razlike". Mi navijački gledamo tekmu koja je u toku ili se tek završila a Žoc gleda i sledećih 20 tekmi u toj jednoj koja traje... U tome je razlika.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ja mislim da su ''Željkovi porazi'' u startu promašena tema, a drugih tema o KK Partizan ima koliko hoćeš. Nekako mi se čini da ste svi u modu ''sad ili nikad'' i da bi vam bila katastrofa ako ne uđemo ove sezone u Evroligu. Što se tiče mojih očekivanja, meni je uživanje gledati onu mladu petorku i ekipu u nastajanju, titulu bih naravno volio, ali i ako je ne osvojimo ne bih pravio veliku frku oko toga.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Da samo dodam i ovoaj utisak. Žoc voli pobediti više nego leba jesti! Al on ne vodi ekipu da pobedi tekmu već da pobedi sezonu! To ga izdvaja i zato jeste najbolji u Evropi.

Ubeđen sam da je njegov cilj EL a on nije od onih koji će moći samo da učestvuje u istoj. On će u EL da se takmiči sa ciljem da je osvoji. I naravno, neće je svaki put osvojiti ali će sigurno SVAKI PUT da se bori sa ciljem da je osvoji. I šta je onda jedna, dve, pet, deset tekmi? Šta je u odnosu na taj cilj i jedna sezona?

Ne bi mi bilo teško da čekam ni dve sezone ako znam šta čekam :D
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
@PFCT

Vidi moj je lični utisak da Žoc ne vodi ekipu na utakmici u onom klasičnom smislu jedne tekme. On sklapa sinfonijski orkestar. To vrlo često radi na štetu same tekme. Nikako ne bih ulazio u njegovu glavu :D

Pitanje je do kog trenutka vodi utakmicu a od kog trenutka "pravi nekog igrača" ili sklapa neke kockice u timu. Ako sve strogo posmatramo kroz tekmu koja je u toku, onda mi mašimo temu. Može da se raspravlja o nizu stvari i onda je on "krivac" za poslednja tri meča. Međutim, ne mogu da sudim jer nemam info šta smo DOBILI tom "krivicom" i takvim vođenjem.

Koprivica bode oči koliko smo mnogo dobili. Glas takođe. Trifa je sve bolji, gotovo da će postati lider. Prvi nije ni bio planiran za više od popune treninga a drugi sigurno nije imao karakteristike i crte lidera sa mudima iako je košarkaške kvalitete imao.

Jedina prava omaška je Kuruc. Svi ostali "promašaji" su zatečeni od prošle sezone! Jesmo mi odigrali loše tekme al smo DOBILI mnogo više nego li da smo iste pobedili sa "stoka razlike". Mi navijački gledamo tekmu koja je u toku ili se tek završila a Žoc gleda i sledećih 20 tekmi u toj jednoj koja traje... U tome je razlika.
Slazem se manje/vise sa svime sto si napisao.. Vjerovatno i ja ocekujem bezgresno vodjenje utakmice pa mi upadnu u oci neke stvari koje mozda inace ne bi.. Pobjedjuje se a razvijaju se igraci i to je odlicno. Koprivica/Trifa/Glas veliki plusevi dok Kuruc/Rade a sad vec polako i Mur veliki minusi..
I da ne zaboravim, centar mora pod hitno da se dovede. Ocigledno je da je Ledej vec potrosen, padaju mu i procenti. Previse je sad vec njegovih
utakmica sa 35+ minuta..
I meni se svidja i uzivam u razvoju mladih igraca ali uz to kao navijac Partizana ocekujem pobjedu u svakom mecu i sve trofeje.. Tako je bilo i kad je igrao Vrabac i sl. a ne tek sad!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top