Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Hvala Ticketline što je prodao juče moje rezervisane karte na ime sezonske.... e da super što imaju i dva prodajna mesta... a u TC Stadion koje kao radi do 9, se ne prodaju karte za derbi, zbog sigurnosnih razloga pa ni drug nije stigao da podigne dve njegove, jer nije stigao zbog posla na vrmee na Nbg...
Jbt Avramu ostade nos u krivo... u nedelju smao jako i u meso, po cenu da opet bude 3 na 5...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Iskreno se nadam da smo naucili lekciju od dva teska poraza protiv gurbeta i da cemo u nedelju videti drugaciju utakmicu i konacno konkurentni Partizan!
Da bi se sve ovo pretocilo na parketu, potrebno je da nas tim ima glavu i rep, a to pocinje od mirnocu i kreativnosti nasih plejmejkera.
Mozda sam lud, ali ocekujem da Madar pokaze deo potencijala, Avramovic konacno pruzi reprezentativnu partiju, Mur koji je bio najbolji u nasem timu prve dve utakmice sa ciganima pruzi ponovo dobru partiju.
Panter,Ledej konacno ispune kolone protiv ozbiljnijeg protivnika, jer se to najpre od njih ocekuje, a da domaci igraci "povuku" time bi i strance rasteretili i bili produktivniji.
Lessort da ne pravi gluposti i da radi ono sto zna, verujem da moze da ih maltretira citav mec.
Nekako ocekujem dobar mec Smailagica, na zelju,svezinu, Partizanstinu i minute za Radeta koji se nadam da je u stanju da malo pomogne, nije on da ne zna kosarke, kod njega je glava problem, nije Davidovac talentovaniji sigurno, ali je mnogo produktivniji za svoj tim.
Sa tribine ocekujem pritisak i vredjanje, jer govna to zasluzuju, kazne neka placa posumljeni jebo ga sns u supak.
Bas me zanima koji je sudijski trojac izabran za ovaj mec, dali ce kriminalac ponovo da bira sudije ili ce mu se konacno stati na put.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Prosli put je plan bio da ih napunimo faulovima na petici, gde smo imali brojcanun prednost u rosteru. Onda se povredio Smajli, Zek je lose usao u mec, Koprivica nije ni usao u mec uopste, a Tristan nije ni dobio sansu.
Sa druge strane, nije mi jasno opusteno ostavljanje na sutu krivoustog i floutersa, pa igraju el dva puta nedeljno, moras im makar malo zasmetati.
Opet imamo situaciju da oni imaju onog kamenjara na petici, ne znam da li je cirbes zdrav, ali i ako jeste nije ni senka onog nekadasnjeg cirbesa.
Prosli put je kod njih markovic verovatno po prvinput u zivotu pogodio tri vezana suta...nadam se da se ispucao do kraja karijere.
A kod nas bi neki domaci igrac mogao ds pokaze neku reakciju na prethodna dva teska poraza, pa bi sve lakse bilo.
Previse igraca se ceka da klikne. Kurucu glaba, Trifi sut, Madaru asistencija, Smajlinda se vrati u formu sa pocetka...
Jedno od ovoga da se desi, sanse nam rastu..
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Jesi li gledao Markovića i Virtusu? Čovek je značajno poboljšao šut proteklih godina, nije kamenjar kao sa početka karijere dok je igrao u Hemofarmu, otkako je igrao u Himkiju, šut mu je sve bolji. Umeo je u Virtusu da pogađa u odličnim procentima.

Imaju mnogo iskusniju ekipu od naše i to je njihova prednost na osnovu koje su dobili oba meča. Mi moramo da iskoristimo svoje prednosti, a to su mladost, što znači i više energije i brzine, skok, borba. Kao u Duletovo vreme, kad su Bogdan, Luča i ekipa uništavali Rakočevića i ostale svojom krvoločnošću. E onda ćemo da pobedimo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Nije EL klasa, ali nama bi taj Markovic povezao mnogo toga u timu, ovako smo osudjeni na ludilo Avramovica, samo ne znas kad ce protivnika da usere, a kad svoj tim.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Imamo prevelike oscilacije u igri pa ne mogu da budem spokojan za nedelju i fmp. Dobro je sto smo konacno kompletni, ali ono u finalu kupu je jednostavno bio ocaj.

Samo da odigramo hrabro. Nemamo vise prava na kiks. Sada smo pred nasim navijacima, oni su rastereceni jer su svakako prvi i ako sad zajebemo.. to je sto se tice ABA lige.

Ovaj tim bolji do covicevaca i vrijeme je da ih konacno otkinemo.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jesi li gledao Markovića i Virtusu? Čovek je značajno poboljšao šut proteklih godina, nije kamenjar kao sa početka karijere dok je igrao u Hemofarmu, otkako je igrao u Himkiju, šut mu je sve bolji. Umeo je u Virtusu da pogađa u odličnim procentima.

Imaju mnogo iskusniju ekipu od naše i to je njihova prednost na osnovu koje su dobili oba meča. Mi moramo da iskoristimo svoje prednosti, a to su mladost, što znači i više energije i brzine, skok, borba. Kao u Duletovo vreme, kad su Bogdan, Luča i ekipa uništavali Rakočevića i ostale svojom krvoločnošću. E onda ćemo da pobedimo.
Gledao ga protiv nas, ako se dobro secam nije se bas raspucavao. Za ovo ostalo si sve u pravu. Ne znam kakva su transfer pravila, ali ovaj egzodus stranaca iz ruskih klubova bi se mogao iskoristiti po pitanju bar jednog sigurnog asistenta ili sutera.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.682
Локација
Beograd
Ako ne staju nigde, od 16, do 18 su na Nbg, do pola sedam stižu u Pionir. A po svoj prilici, izaći će i ranije 20-ak minuta sa fudbala.
Knap, ali stižu.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
ako neko ide na fudbal rado bih otkupio kartu za basket :D

cigani pomerili da za nas imaju 3 dana odmora a 2 za real..a bilo obrnuto..to pokazuje neke stvari ;)
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.881
Reaction score
7.942
Kao i za prosli… tesko mozemo mi ovo dobiti.. u ovom momentu su oni dosta ispred nas… suvise je malo vremena proslo…

ono sto mozemo jeste da se pobijemo i da skupo prodamo kozu… pa kako bude
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Статус
Затворена за писање одговора.
Top