Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ljudi bez ikakve zajebancije sad, jel iko u skorije vreme video da neka ekipa na 10 sekundi do kraja ide na namerno promasivanje bacanja, s kojim bi, da je ubaceno, otisli na - 2? Dajte mi primer neke tekme gde se na 10 sek namerno promasuje slobodno. Na stranu svi nasi retardizmi tokom utakmice i ciganski nakont na tribinama, ja sam i dalje frapiran sta sam ono video na kraju.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovaj deo upisa bi imao težinu da je Lesor promašio prvo bacanje, a pošto je on prvo dao, apsolutno je nerezonski bilo namerno promašiti drugo na 10s pre kraja, pa makar nam protivnik bio i Golden Stejt sa Karijem (Pulom ili Klejom) kao potencijalnim izvođačem - i oni koji bacanja šutiraju 90% znaju da promaše, naročito u toj fazi utakmice, a kamo li krivousti isprdak, ili Ivanović.

Trebalo je uvesti Balšu na skok, za ne daj Bože da se promaši drugo, ali nikako ići na namerni promašaj, to je tako hazarderski i iz očaja bilo.
Ja ne znam koji deo posta je nejasan i koji je tvoj autoritet da određuješ šta je nerezonski. Potez je dogovoren, ali ne implementacija kakvu je izveo Lesor.
Potez svakako ima rezon jer jelte nerezonski bi bilo uraditi tako nešto u situaciji kada ne možeš da izvučeš više nego što gubiš jer i da protivnik pogodi samo jedno ti moraš za par sekundi bez to da pogodiš za 3 na postavljenu odbranu preko celoga terena da bi imao produžetak, da li je ispravan i da li bi neko drugi uradio svakako je pitanje, rezona je svakako bilo. Iz of skoka najlakše pada 3 poena zbog koncentracije igrača u reketu. Lesor je slab izvođač FT i velika je šansa da promaši drugo sa slabim odbitkom tako da je imalo logike da se proba sa kontrolisanim promašajem. Zavisi od milion faktora i trenerskog utiska situacije.
Tu se razlikuju treneri od trenerčića jer svako od njih zna košarku.
Svakako reći da potez nema rezona ili se trener drogira je glupost, a o tome da li je potez dobar može se diskutovati.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Ma da li ste vi ljudi normalni kad mora tako da se kaže? Pa taj Željko prvi kaže ko je kriv, vi se ovde ponašate kao da je on naduvao svoje igrače i sakrio se iza njih. Na kraju krajeva, stvarno ne razumem šta tačno mislite da postižete ako posle svake loše utakmice pišete "da se ne lažemo, Željko je kriv".
Nakon prošle sam prokomentarisao suđenje, sad neću, kome je jasno - jasno mu je. Serija nije gotova.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Bravo za ekipu bravo za Zeljka! Ovakav poraz mogu da prihvatim jer se vidi da je tim dao 200%. Presudilo je njihovo iskustvo i Kalinic koji je dva puta na -2 i nakon nasih trojka davao trojku. To im je dalo samopouzdanje a nas saseklo i sprecilo da mozda povedemo 5-6 razlike. I tu se videlo da je Kalinic veci lider od Pantera koga ponovo nigdje nema kada se lomi, ali dobro. Lesor potvrdio koliko je borben i pozrtvovan ali istovremeno i beskrajno neinteligentan kosarkas. Pa jel realno da ne zna da ono ne sme da radi? Dati sve od sebe u sredu i to je to.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Drug moj Tomic ti jebe mamu cigansku botovsku na crkvenom oltaru dok je oplakujes. Pojj
Iako verujem da je ovo za ban, molim ko god odlucuje o tome da ne banuje coveka, momka sta god da je... Svaka cast i ako znas sta je oltar strasno je da ovo i napises, al kako god...

Pa verovatno je isao na ovo sto je neko napisao, u smislu da se plasio sudija... Ko ce ga znati.

Ne znam sto kazu da nam to treba, ali Gospodska konferencija. Da li je to ono sto nam treba... Nemam pojma. Dule je za ove bio lek.

Ali nikako da im se uvucemo u glavu. Oni su toliko ubedjeni da nas lagano dobijaju i to je kljuc... Ja sam mislio na dva puta plus 2 da pucaju, i ostavimo kalinica 2 puta samog... Samo iskreno i njih sere previse... Nasa odbrana jeste losa, ali pogadjaju sve kad treba i kad ne treba...
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Šteta velika, odlično odigran meč.

Jedina kritika Željku je nedostatak akcija za Pantera bez lopte. Ostalo je spremljeno izvanredno na obe strane terena. Par promašenih otvorenih šuteva i par puta neosiguran skok pravi razliku..

Ovo sa suđenjem je toliko nesposobno (na obe strane) da se gubi smisao.

Ovo na kraju je bruka i sramota ali postoje snimci kako naši pokazuju srednji prst ciganima. Daleko da opravdavam, ali ima mnogo više iza toga.
Očekujem armagedon u sredu i uz malo više discipline potencijalni skalp u petoj jer ne vidim kako gubimo naredne dve.

Svaka čast ekipi, nek odigraju naredne tri ovako ili koliko već i neću se buniti.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Klasican nas problem...imas ljude koji imaju opsesiju prema nekoj licnosti i onda to brane na vulgaran nacin pokusavajuci da nas ubede kako je licnost bezgresna i ako se vidi da nije tako
Ne druze. Nije u pitanju da li je neko bezgresan ili nije, nego iz postovanja prema toj LICNOSTI jer je uradila za one koje obozavas sto nikad niko nije, precutis i ne istices tu gresku pa cak i kad ista postoji!!!
P.S. I to veze blage sa opsesijom prema NEKOM nema. Mozda prema NECEMU sto je uradio za sve nas, ali to je vec druga stvar.

Keve vam, zadržite barem malo dostojanstva. Sačekajte da se završi ova serija, pa onda udrite po Željku, kada vam to već stvara zadovoljstvo.
Ne. Ni tada!!! Barem ja nikada necu pljuvati po ZELJKU. Toliko
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.933
Reaction score
26.801
U suštini, teško je dobiti kada im u prvoj četvrtini das 10+ fore, i onda ih juriš do zadnje četvrtine. Da ne pričamo o tome da smo brzo ušli u problem sa ličnim greškama.
Taj nalet koji smo imali u zadnjoj četvrtini, gde ih stižemo, prestižemo, i onda nas kalinić ubija u pojam sa dve vezane trojke, sam na sutu kao duh. Avramovic je bio u dobrom momentumu, vezao osam poena, druga trojka baš iz teske situacije...
Lidej, greska kod dodavanja u odbrani, potom greska istog u napadu, i tu je bio kraj. Isuviše su iskusni da bi propustili priliku.
Ovde ću navesti da mediji stvaraju famu kako smo mi doveli super ekstra skupa pojačanja, a oni su verovatno dovodili pojačanja iz Cvetojevca, koji su došli da igraju iz ljubavi i za kikiriki. Igraju evro ligu, imaju kontinuitet jakih utakmica, kostur tima dugo godina zajedno.
Nadam se da u trećoj utakmici nećemo da se uplašimo svojih navijača, već ih posmatrati kao vetar u leđa. Nadam se da će pojedini igrači shvatiti (ko je pomenuo Lesora?!), da utakmica traje i kad se postigne kos, i da je bespotrebno gestikuliranje prema publici j protivnicima u fazonu "jel videste šta uradih" a oni uveliko u napadu.
Treća utakmica može biti i poslednja, imajte to momci na umu, više nema nazad, sad ili nikad. Srce na teren, to je potrebno...Nadam se x3.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ja ne znam koji deo posta je nejasan i koji je tvoj autoritet da određuješ šta je nerezonski. Potez je dogovoren, ali ne implementacija kakvu je izveo Lesor.
Potez svakako ima rezon jer jelte nerezonski bi bilo uraditi tako nešto u situaciji kada ne možeš da izvučeš više nego što gubiš jer i da protivnik pogodi samo jedno ti moraš za par sekundi bez to da pogodiš za 3 na postavljenu odbranu preko celoga terena da bi imao produžetak, da li je ispravan i da li bi neko drugi uradio svakako je pitanje, rezona je svakako bilo. Iz of skoka najlakše pada 3 poena zbog koncentracije igrača u reketu. Lesor je slab izvođač FT i velika je šansa da promaši drugo sa slabim odbitkom tako da je imalo logike da se proba sa kontrolisanim promašajem. Zavisi od milion faktora i trenerskog utiska situacije.
Tu se razlikuju treneri od trenerčića jer svako od njih zna košarku.
Svakako reći da potez nema rezona ili se trener drogira je glupost, a o tome da li je potez dobar može se diskutovati.
Ja ne znam koju si ti utakmicu gledao, na 83 81 Lesor masi drugo bacanje 10s pre kraja, da je dao drugo nilo bi minus jedan (-1) i dovoljno bi nam bilo jedno promaseno bacanje na drugoj strani.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovde su neki jedva dočekali poraze da konačno shvate da Zoc i nije neki trener, da znaju mnogo bolje košarku od njega i da je jedini maler što oni nisu na klupi.
Ovo večeras mi govori da će se neka ciganska majka u srijedu hvatati za glavu od muke.
Morao sam, jer nekada ne mogu da shvatim grobare, ni frustracije ih ne opravdavaju, prosto ne mogu, pa pobogu zar i Željka u blato da uvaljajte.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Nekoliko utisaka:

- Bode oci cinjenica koliko nama fale jake utakmice. Onaj Evrokup je smejurija, igrali smo toliko utakmica a cini se da su nam samo one protiv Huventuda i Burse bile od koristi. Da smo igrali cele sezone samo protiv limenki mnogo bi vise dobili/naucili.
- Zeljko me je razocarao sa ovim pomirljivim odnosom prema sudijama i igri nekih svojih igraca. Ni tehnicka, ni pritisak. Uvek gleda da se svaka komunikacija sa sudijama zavrsi korektno a to nigde ne vodi. Dule je davno pokazao kako se to radi sa ovom bagrom i to je state of the art. Nema potrebe da se nesto drugo pokusava jer nece biti rezultata.
- Zeljko ne uvodi Koprivicu, Glasa, Dangubica, pa i Vukcevica. Stvarno ne razumem zasto su oni toliko losi da imaju bilo kakvu ulogu u ovom finalu.
- Zeljko tolerise do maksimalnih granica strance. Panter je toliko puta ispao u odbrani i odigrao istu nonsalantno (ne samo danas), privatizuje loptu, brzo zavrsava napade... Za ovakve utakmice ili neka pogadja sve ili neka se podredi timu.
- Smailagic meni uopste ne lici na sportistu sa onakvim stavom i energijom. Kada ga pitaju nesto za klupski kanal on deluje potpuno neozbiljno, a reklo bi se da ga ne interesuje previse ni kosarka. Kao da mu to nije prioritet.
- Avramovic isto tako neozbiljan i neodgovoran ali je teska paljevina i nikad ne odustaje. Kad promasi onda je u fazonu "Ma nema veze, nek ide zivot" i nastavlja po starom. Dosta puta moze da nas kosta ali dosta puta i da pomogne i pokrene ekipu, narocito u ovakvim utakmicama.
- Limenke izgledaju kao solidna ekipa kad su tu njihove sudije da poguraju i dozvole odredjene stvari, bez njih kao prosecna ekipa.

Verujem da ce se igrati majstorica. Precenili smo ih, nisu oni toliko dobri vec su nasi igraci prvo bili uplaseni a onda pokazali koliko nam fale te jake utakmice gde se gradi karakter ekipe.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne znam koju si ti utakmicu gledao, na 83 81 Lesor masi drugo bacanje 10s pre kraja, da je dao drugo nilo bi minus jedan (-1) i dovoljno bi nam bilo jedno promaseno bacanje na drugoj strani.
Jebes mi sve Lazar je najpametniji kad vas sve redom napuši jer ste funkcionalno nepismeni.
Ja uzimam bojice poslednji put.
Trener jebeno nema tajm aut i samo je skratio put verovatnoće. Da bi došao do šuta za pobedu treba da se poklope kockice da redom Lesor pogodi (srednje verovatno), da mi uspemo da napravimo faul za manje od 5 sekundi ( videli smo da nismo bas sposobni), da neko njihov promaši ( malo do srednje verovatno), da mi organizujemo napad za par sekundi preko celog terena i pogodimo za 3.
Opcija b je da promaši uhvatimo ofanzivni skok ( malo do srednje verovatno) i imamo ceo napad na protivničkoj polovini i napad na nepostavljenu odbranu.
Koji jebeni kurac ovde više nije jasan?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Koliko sam skontao, igrac koji sutira bacanje ne moze ici na skok, svira se prestup. Neka me neko ispravi ako grijesim
Moze nakon što lopta udari obruč, kao što se iz priložene slike vidi lopta je udarila u obruč pre nego je on napravio pestup.
Tako da svi vi što kritkujete Željka za tu situaciju, i kako se to ne radi možete da jedete govna. Jer su nas tu sudije pokrale, da nisu prekinule, kao što nisu trebale da prekinu jer je sve bilo čisto imali bi vrv koš Lessora pod faulom.
Inače da se dalo drugo bacanje. Oni bi imali 10 sekinudi da ih jurimo po terenu, vrv bi faul sviran na 3 seekunde do kraja, a mi bi smo posle morali da trčimo za 3 sekunde od koša do koša...
A gledajući da smo pre toga promašili 3 bacanja, na koga bi smeli da se oslonite da će da pogodi?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
U sredu 10.000 mrzitelja da sruši pionir da ih dobijemo 40 razlike, pa da vidimo za dalje.


Upravo to!
Stoka na tribinama,
Stoka razlike!

A onda je MOZDA vreme da fmp postane rahmetli bfc Beocin, od 0-2 do 3-2

Nema predaje!!!

Nemoj tako, samo nas boje dele...

Po nekim upisima i "kolegama", stvarno deluje da nas jedino to i deli.









Post scriptum - poseban pozdrav za dosljake se rsb foru... A da, zaboravih, NE POSTOJITE !
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Ja ne znam koji deo posta je nejasan i koji je tvoj autoritet da određuješ šta je nerezonski. Potez je dogovoren, ali ne implementacija kakvu je izveo Lesor.
Potez svakako ima rezon jer jelte nerezonski bi bilo uraditi tako nešto u situaciji kada ne možeš da izvučeš više nego što gubiš jer i da protivnik pogodi samo jedno ti moraš za par sekundi bez to da pogodiš za 3 na postavljenu odbranu preko celoga terena da bi imao produžetak, da li je ispravan i da li bi neko drugi uradio svakako je pitanje, rezona je svakako bilo. Iz of skoka najlakše pada 3 poena zbog koncentracije igrača u reketu. Lesor je slab izvođač FT i velika je šansa da promaši drugo sa slabim odbitkom tako da je imalo logike da se proba sa kontrolisanim promašajem. Zavisi od milion faktora i trenerskog utiska situacije.
Tu se razlikuju treneri od trenerčića jer svako od njih zna košarku.
Svakako reći da potez nema rezona ili se trener drogira je glupost, a o tome da li je potez dobar može se diskutovati.
Da li je potez bio rezonski, ili ne pokazuje konačan rezultat utakmice, a to da li bi oni dali oba bacanje, jedno, nijedno, ili bi pak nakon promašenog drugog uhvatili ofanzivni skok je stvar za gatare i vračare, ne za analizu. Elem, jedno je sigurno - procenat uhvaćenog ofanzivnog skoka nakon namerno promašenog drugog bacanja je zasigurno ispod 10%, ukoliko se mi zadovoljavamo time da imamo 10% šanse da pobedimo FMP u neizvesnoj završnici pre nego da muški odigramo poslednjih 10 sekundi i sudbinu držimo u našim rukama u poslednjem napadu (nakon njihovih bacanja) - fenomenalno.

Ne ubacuj mi "u usta" drogirani, nemač pojma, Željko Obradović kako bi sebi dao legitimitet, jer ja to niti sam ikada napisao, niti to mislim. Konkretno je u ovoj poslednjoj situaciji napravio grešku jer je previše vremena ostalo za takav vid kockanja, a greške su normalna stvar kod smrtnika (premda je Žoc odavno upao u klasu besmrtnika) i tu su da se iz njih izvlače iskustva i da se ne ponavljaju.
 
  • Like
Reactions: Zex
Статус
Затворена за писање одговора.
Top