Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
За већину навијача Партизана три спорта су најбитнија:
1) Ватерполо - уништени и споља и изнутра.
2) Фудбал - на ивици уништења, још тиња нада да ћемо некад нешто освојити, можда неки куп забодемо.
3) Кошарка - скоро смо били уништени спасио нас искључиво Жељков повратак.
Грбовић се посрао својим изјавама и дјелима по свему што је урадио током каријере за ККП, али је овај феномен лијепо објаснио. Да се Обрадовић није вратио вјероватно би се борили за 6 мјесто АБА лиге са Игокеом и не би се изборили. Након 9 година играмо финале. То да сви схватимо. Атмосфера апсолутног линча, судијска тројка која краде немилице, ростер цз гаднији од смрти сви погани на исти калуп као да их један курац серијски прави. Момци су дали 200% себе, то смо сви само и тражили да гину за грб и црно бели дрес. Ако то буде довољно за титулу супер, ако не хвала им. Само без предаје!
У сриједу сви они који буду у дворани, нека приреде пакао 40 минута, да га жгадија памти за живота. Не презати ни од чега! Згромити их, на челу са оним недораслим милогорцем!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Ne može Zeljko Obradović da ubaci otvorene suteve za 3 i sl. bacanja u ključnim trenucima. To moraju igraci. Takve "sitnice" odlučuju mečeve i pokazuju ko je prosečan, a ko vrhunski igrac. Idemo dalje. Ima još da se igra.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.079
Reaction score
14.337
Локација
Kipar
Prvo prozivanje i misljenje su dve razlicite stvari... Mada iskreno u afektu kako sam napisao zvuci...

Drugo da bi bio covek moras da znas da ako neko misli drugacije od tebe nije necovek, vec onaj koji vredja i glumi mangupariju preko neta... Pritom ne mislim na ono, hajde da se nadjemo i slicno jer tako ide sledeca reakcija...

Ti misis da sam crv, ok... Necu ti odgovoriti istom merom jer upravo je to za mene besmisleno. Kad vredjas onda si sta? Ja crv, ti Lav?

A za duleta... I kad smo zvizdali zvizdali smo jer je bio pocetak i za njegov stav i nismo ga znali dobro, bar verujem vecina, al dule je uzeo titulu... Mozda ce i Zeljko, daj Boze, ali to ne menja sustinu da jednostavno nije po meni napravio ove sezone dobar posao. Da li ga treba ubiti, ne, smeniti, pa ko bolji da dodje? Reci misljenje, svakako, jer kad je kralj go mozes da vices da je divno obucen ako ti je lakse...

Samo jedno znam, i mi "kriticari" i ovi sto brane u istom smo... Ne spavamo od muke...

Kada napises da je Zeljko najveci problem ove godine ne postoje dovoljno dobro reci da opisu debilizam takve izjave. Ti mozes da mislis sta god hoces ali su tvoje misli jedno veliko nista.

Ovo je napisao navijac Partizana - "Iskreno iako to mnoge boli pa i mene, najveci problem ove godine je Zeljko.".
Kako te bre nije sramota.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Kada napises da je Zeljko najveci problem ove godine ne postoje dovoljno dobro reci da opisu debilizam takve izjave. Ti mozes da mislis sta god hoces ali su tvoje misli jedno veliko nista.

Ovo je napisao navijac Partizana - "Iskreno iako to mnoge boli pa i mene, najveci problem ove godine je Zeljko.".
Kako te bre nije sramota.
Moj poslednji odgovor ovde na tvoj post jer trujemo ljude... Odgovaram da pokusam da ti pomognem jer ocigledno imas neki probelem...

Kad napisem Zeljko, ne on kao licnost nego njegov rad i zamisao ove sezone. Mislim da ako ne bude 20 miliona mora da menja nacin i to je sve. Moje misljenje i tacka. Da li sam u pravu, videcemo...

A tebi sve najbolje od debila i crva bese
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.079
Reaction score
14.337
Локација
Kipar

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zadivljen sam, kako u situaciji gde cigani napadaju igrače, neke kreature od kvazi novinara otvoreno prete tim istim igračima, sudije navlače za govna, vi uspete međusobno da se popičkarate?!

Ako niste znali, finalna serija još uvek traje. Snagu bolje čuvajte za Pionir i cigane. Vezujemo dve pobede i onda u petoj utakmici na krv i nož.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Sta je Koprivica radio, nisam ispratio sve jbg. Znam za sliku Pantera gde pokazuje srednjake pre meca, i znam da cu biti napljuvan i ko zna sta jos ali ne mislim da igrac Partizana treba da se ponasa dzukacki. Budi gospodin kao sto ti je trener gospodin, za te srednjake ima ko da se pobrine u sredu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.079
Reaction score
14.337
Локација
Kipar
Ja sam zadivljen cinjenicom da navijaci Partizana bezrezervno ne stoje iza Zeljka. Zbog onoga sto je uradio za klub ove sezone. A I prethodnih sezona.
To je jedna stvar, a druga je da bez te podrske sigurno nista necemo uraditi.
Umorio sam se pisuci na forumu, verovao sam da su ovde pravi navijaci.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Željko Obradović je nešto najbolje što se dogodilo sportskom društvu Partizan u poslednjih godinu dana i oko toga nema nikakve dileme. Mene su večeras razočarali igrači, a pre svih Panter i Ledej i ako sam za Ledeja i preterao u prethodnom postu pod utiskom onih izgubljenih lopti Panter me totalno razočarao. Rekao je da moramo da stignemo do tri pobede pa evo šansa još uvek postoji, ali mora početi da igra.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Kada napises da je Zeljko najveci problem ove godine ne postoje dovoljno dobro reci da opisu debilizam takve izjave. Ti mozes da mislis sta god hoces ali su tvoje misli jedno veliko nista.

Ovo je napisao navijac Partizana - "Iskreno iako to mnoge boli pa i mene, najveci problem ove godine je Zeljko.".
Kako te bre nije sramota.
Kako da ga bude sramota? Prethodnih 10 postova su mu naposavanje KK trenera, od Dzila, preko Mute i Canka pa do ZOC-a. Dzaba se zamaras raspravljajuci. A ako odes da sam pocetak dejstvovanja na forumu stice se utisak ko da je potpuno druga osoba iza tastature
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Da zajebemo sve analize i međusobna napušavanja, ničemu ne vode. Samo je jedan jedini krivac svemu ovome.

Groblje, znamo šta nam je činiti u sredu, pa onda u petak.

Mada, narod u kome Miša Vacić ima više glasača od Duleta Vujoševića, najverovatnije i zaslužuje sve ovo.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Mrzim cigane i mrzeću ih dok sam živ i mrzeće ih svi moji potomci dok su živi.
Samo ovo.

Braco, svi vi sto imate srecu da ste u hali na sledece 2 utakmice, jebite im sve mrtvo i zivo, pokidajte glasne zice, nebitan je rezultat, samo volite Partizan i mrzite ovo jebeno cigansko zlo.

Nema vecih nesoja od cigana. Siptari, ustase, nikoga ne mrzim kao ova govna ljudska.

E sada, vucicu aleksandre, crko majci odmah, ti, tvoj sin rosavi koji izgleda kao da mu je puk vojske svrsio po vojsci, cerka kurvetina i svi njihovi potomci, majku ti milosnu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.668
Локација
Beograd
Ja shvatam ljude koji brane zeljka. Prvi bih voleo da ostane do penzije jer je grobarcina... Ali to branjenje kao da je bezgresan i svi su krivi a on je... Pa ne kaze niko da je zeljko cigan, nego ljudi iznose ono sto misle...

A komentari popusite i slicni... Sta reci.

Nadam se samo da ce ne da nauci, ili da se podseti, kako god, i da napravi bolju selekciju ili ni sam ne znam... Ovako smara da svake sezone koliko vec razocaranja, a na pocetku sezone bih ruku dao da uzimamo sve.
Jel' ti se to baš slučajno omaklo da u celoj poruci koju si sročio, stilski sa velikim slovima gde i kako treba, baš Željka dva puta napišeš malim slovom?
Biće prika da si se ti žestoko usrao srede, a Bože zdravlja i petka...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top