Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Nije mi sto smo izgubili ni prvi ni poslednji put, al pojedine stvari ce me u grob ocerati. Cigani nikad jadniji i takvi nas dobijaju, i to cisto na iskustvo. Zadnjih 10 napada istih pik @ pop otvaranje na 3 ili mis mec i spustanje nista jednostavnije i da mi 5 meceva nemamo lijek za to najosnovnije stvar u kosarci. Al zato na drugoj strani mi odigramo pik nikakva prednost nista samo gubljenje vremena. Svaki mis mec su nam valorizovali, a mi ni 1 igra ti Davidovac centra cijelu seriju pa bukvalno svaki napad treba da pocne sa 45 spustanje lopte na centra. krivi igra sa 4 licne je l ga jedan napad neko napao?? Nikakvi specijali nista totalno razocarenje, kad cemo opet imati ovakvu sansu
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Izuzetno tezak poraz. Boli cinjenica da 7 godina nismo dobili na gostujucem terenu, to je apsolutno nedopustivo za KK Partizan. Ova utakmica i citava serija ima svoju pricu, odvratnu, sve u svemu veliko razocaranje. Licno, ovaj poraz je nista u odnosu na Bursu ali za jednu sezonu ovoliko teskih poraza je mnogo. Pogotovo kad ti je trener Zeljko Obradovic. Imali smo ih.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Milion puta u zivotu pomislim da pravda mora da pobedi i uvek se razocaram i kazem sebi da pravde,bar za nas Grobare,nema i nece je ni biti ali onda uhvatim sebe da mi je drazi svski ovaj poraz nego njihove ciganske i odvratne pobede,jebem li im sve na svetu ono gadno,odvratno i grozno.Bravo za Zeljka i igrace za borbu i sve sto su pokazali!A vi braco i sestre Grobari da ste zivi i zdravi!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Znao sam da, ironicno, njima ide na ruku praznjenje Pionira, odmah sam rekao drugarima da gubimo…
Mur sa dosta nelogicnih poteza i Ledej koji kad najvise treba masi cistu trojku su presudni momenti…
Smailagic se pogubio, svaki put kad je primio loptu nije znao sta ce sa njom…
Ali, nema se sta zameriti igracima, prva sezona Zeljka sa novim timom, mladom ekipom u svakom pogledu, da dodjemo do finala i odemo u tu majstoricu posle 9 jebenih godina…
Ovoj ekipi samo fali iskustva, malo vremena i jedan cist i dobar plej, to Zeljko zna, tako da ocekujem sledece sezone mnogo bolja izdanja kako u aba ligi tako u Evropi…
Ako u nekog treba da verujemo, to je u Zeljka Obradovica!
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Cestitam igracima na velikoj borbenosti, ali na ovom im zameram i to zestoko. Mirno gledaju kako ih krivousta smradina ciganska jebe, a niko ne reaguje na taj potez, ja mislim da bih mu iskrivio vilicu i na drugu stranu. Majku li mu jebem odvratnu cigansku, crkni smradino odvratna.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Nije mi sto smo izgubili ni prvi ni poslednji put, al pojedine stvari ce me u grob ocerati. Cigani nikad jadniji i takvi nas dobijaju, i to cisto na iskustvo. Zadnjih 10 napada istih pik @ pop otvaranje na 3 ili mis mec i spustanje nista jednostavnije i da mi 5 meceva nemamo lijek za to najosnovnije stvar u kosarci. Al zato na drugoj strani mi odigramo pik nikakva prednost nista samo gubljenje vremena. Svaki mis mec su nam valorizovali, a mi ni 1 igra ti Davidovac centra cijelu seriju pa bukvalno svaki napad treba da pocne sa 45 spustanje lopte na centra. krivi igra sa 4 licne je l ga jedan napad neko napao?? Nikakvi specijali nista totalno razocarenje, kad cemo opet imati ovakvu sansu
Nisu nas dobili na iskustvo već na sudijski kriterijum, odnosno dozvoljenu apsolutnu tuču, što omogućava njihovim netalentovanim košarkašima da se nose sa našima. Naši isto moraju da odgovore agresivnom odbranom, jer ako se dopušta na jednoj strani, mora i na drugoj, jer u suprotnom bili bi dvostruki aršini. Međutim, to nije naš stil igre i ne snalazimo se najbolje u takvoj igri. Pored toga, dugi prekidi, utakmica od 3.30h omogućila je njihovoj gerijatriji da se odmori i regeneriše i zadrži visok nivo rvanja u odbrani. Apsolutno neregularni uslovi i ne treba da im se čestita. Bruka i sramota (po ko zna koji put)...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.251
Reaction score
15.928
Локација
Beograd
Šta je bilo presudno, mnogo pauza, odlaganja
"Pričamo o košarci? O uslovima u kojima smo igrali, treba da pričamo o košarci? Kako se igrači osećaju ako umesto jedne igraju četiri utakmice. Isto je bilo i pre par dana. Je li i ma ovo nekog smisla. Čestitam Zvezdi, apsolutno, ništa drugo", rekao je trener Partizana.
Da li će ovo prestati?
"Što je bitno za sve ljude koji igraju ABA ligu, treba pravila da budu jasna od prvog dana. Da postoje pravila koja će omogućiti da se ovakve stvari ne dešavaj i to je jedini način. Onog trenutka kada sam došao ovde, trudio sam se da smirim strasti i tako sam se oduvek ponašao. Mislim da je ova serija pokazala da ABA liga mora nešto da uradi i da sednu svi ljudi koji misle dobro košarci. Da se nađu jasna pravila od prvog minuta, prvi novčić opomena, drugi novčić napolje. Flaša, vređanje, isto. Nisam primetio da je neko osim mene osuđivao navijače, čekamo da vidimo da li će neko izaći i reći nešto slično"
Da li ima motiv da ostane?
"Kada sam dolazio ljudi su mi rekli da očekujem sve i svašta, ali ovo nisam očekivao. Mnogo volim ovaj posao i mnogo volim Partizan i ne znam kuda će ovo ići. Ja sam tek godinu dana ovde, nisam ja imao veze sa ovim, ovo se dešavalo i ranije. Da li je iko od vas imao bilo kakvu primedbu na moje ponašanje? Bilo šta. Mnogi bi bili srećni da ja sve napustim, ne vi naravno, ali neki ljudi bi stvarno bili srećni"
"Ne znam još koliko će biti u svlačionici, šta još da im kažem. Da je bilo sve normalno pa i hajde, ali šta sad da im kažem nakon svega. Nemam nikakvu zamerku na borbenost i žečju igrača, sve je bilo izvandredno, iako sezona nije bila idealna. Kao i uvek u životu, vreme i strpljenje doneće neke pozitivne stvari"
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
"Ne znam još koliko će biti u svlačionici, šta još da im kažem. Da je bilo sve normalno pa i hajde, ali šta sad da im kažem nakon svega. Nemam nikakvu zamerku na borbenost i žečju igrača, sve je bilo izvandredno, iako sezona nije bila idealna. Kao i uvek u životu, vreme i strpljenje doneće neke pozitivne stvari"

Toliko! Napred Partizan!
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Cele sezone mi ne znamo da branimo pik, a da ne pricam da ne znamo sami da napravimo krsten blok u napadu.
Cele sezone problem sa uvodjenjem lopte, pa i veceras kad se kao crta akcija opet totalno pogubljeni.
Nazalost to nas je kostalo pobede veceras, pored svih drugih okolnosti, ali mi te okolnosti moramo prihvatiti i postaviti igru koja ce biti na nivou da se poserava po njihovim arena komentatorima, cokijevim trikovima, ciganakim medijima itd.

Sve u svemu cigani da se napuse kurca svakom od nas!!

To sto mi imamo oni nikad nece i to je ono sto njih najvise i boli i stvara takav presing u njihovim bolesnim glavama.

KKP je institucija i bice tako zauvek!

Volim Partizan!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Šta smo mi igrali zadnju četvrtinu?!
Sudije iskusno odradili posao, 3 faula u prvoj minuti četvrtine i onda im ništa nesviraju do kraja.
Ali nije mi jasno što nismo išli na probijanje odbrane i povratne lopte.
Posle pražnjenja hale njima je pritisak popustio, odmoriti su se i krenula je nova utakmica u kojoj su nam zaboli 41 poen, do tad 39.
Jbg sa zlom se ne može.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Koga boli kurac za komentarisanje vise ljudi aman? Kao da je bolji edin PROSUDITE SAMI i ova govna nocas?! Pa pobogu arena ne smije da reprizira faulove, a o necemu drugom da ne pricamo. Sve na mute sem piva i milina.
O utakmici samoj nekako meni ocekivano druga je prelomila seriju, i to ona utakmica dje smo pokradeni za korake mitrovica i kos Lesora itd. Veceras smo imali dobrih momenata, nazalost ne i u samom finisu. Po meni ocekivano 11/13 novih igraca u timu tesko da donose trofej + strucni stab nov. Tim ce biti selektovan i u odnosu na proslu dje su ostala 2 igraca ove sezone ostati ih vise.
Nadam se da je ovo put sampiona, kad vec nismo sampioni. Kao sto je D. V. govorio ,,Partizan ili da ima sampionski tim ili da stvara sampionski tim''.
Smrt fasizmu.
 
  • Like
Reactions: SMK
Статус
Затворена за писање одговора.
Top