Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Izgubili smo upravo onako kako smo ih dobijali godinama - na iskustvo.

Mnogi su se pecali na spin o bilionskom timu a mi imamo dva bolje plaćena igrača Pantera i Lideja od čega ja ne vidim svrhu ovog drugog čitave sezone.

Većina trenera ne bi uradila ni ovoliko sa ovakvom selekcijom i ja se divim Žoču kako trpi ovo na terenu ali i sam je rekao - projekat.

U odnosu na Filipovskog i prošlu sezonu ogroman pomak u klubu i oko njega tako da se nadam boljem izboru na nekim pozicijama jer igramo sezonu bez startnog pleja na 4 stekamo 3 NEMAMO a sa centrom smo kasnili i doveli Lesora koji ovde nikome ne bi bio prvi izbor i korektno je odradio svoje.

Usrali smo samo EK i to debelo usrali 1/8 od Burse pred punom Arenom je debakl sezone pa da mi je deda vlasnik KKP a matorac trener.

Pričam godinama da je pošumljeni baksuz po klub i kad se fokusira na gazdinu stranku nama će da krene. Da nije Žoč sam došao sad bi nas vodio cigan jakovljević.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
И само да кажемо још и ово сваком играчу Партизана - нек сви кошаркашки тренери света стану на једну страну, а ја кошаркашки лаик на другу, опет (и сваки пут!) ћу да поновим:

Кад си сам на тројци и нико ти не смета, а иначе имаш добар шут, па ШУТНИ је онда, јебем ли јој све да јој јебем, у пичку да јој јебем!!! Шта се мислиш да л' ћеш да погрешиш и шта чекаш?!

Чекаш
да кренеш на продор у коме ћеш да се закуцаш у одбрану, или да направиш кораке, или да је бациш у аут?!
Плашиш се да ћеш да ,,дебело,, погрешиш ако шутнеш и промашиш ту јебену тројку?!
Па промаши је, нек иде све у курац, па бар си пробао да даш три поена, и неупоредиво је мање погрешно од свих оних ,,специјала,, у грешкама које смо имали вечерас прилику да ,,одаберемо,, (уместо шутирања отворене трице).

:banghead::banghead::banghead:

А видели смо на крају утакмице...баш ,,фале,, тих неких 3 или 6 поена који би разлику тада ,,држали,, у нашу корист, али...тада је већ касно...
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
И само да кажемо још и ово сваком играчу Партизана - нек сви кошаркашки тренери света стану на једну страну, а ја кошаркашки лаик на другу, опет (и сваки пут!) ћу да поновим:

I jedna od mene iz ove kategorije, upućeno centrima:
Kad uhvatiš ofanzivni skok i pri tome su oko tebe 2 protivnička igrača, pa pogledaj ko je sam, izvuci loptu iz reketa, nemoj ko ovan odmah na koš po svaku cenu!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Dobili nas na ciganski način.

Neću razumeti što su Trifunović, Glas, Tristan i Koprivica presedeli celi meč. Lesor se roka za skok i ne razumem što nije pustio Koprivicu da rastereti Lesora, Trifunović da rastereti Zagora a Glas i Tristan da zarade bar po ličnu.

Sve u svemu, šteta što nismo uzeli Aba ligu, ovo je tek prva sezona tima kako su zajedno i nadam se mnogo boljoj igri za narednu sezonu.

Naravno, uz roster od 12 igrača a ne konstantno od 8 tokom cele sezone.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.625
Локација
Kipar
I opet da napisem kao I posle Burse - neverovatno je kolika gomila luzera obitava na ovom forumu. Glavu bre gore I idemo dalje.
Kakva kuknjava I vredjanje igraca kao da je bilo ocekivano da udjemo u petu utakmicu I jos ih dobijemo na njihovom terenu pred instruisanom ruljom da uradi bukvalno sve ne bi li sprecila pobedu Partizana.
I odigrali smo junacki do prekida I sve je mirisalo na pobedu dok coki nije dao znak za prekid. To je ubilo momentum I uz par nasih gresaka I njihovih srecno pogodjenih trojki to je bilo to.
Od ostalih utisaka izdvaja se potez sa kraja utakmice krivoustog majmuna cime je potvrdio svoju dijagnozu I jos jednom pokazao kako treba da izgleda profil zvezdine legende.
Zeljko je na konferenciji sve rekao. Ima mnogo onih koji bi bili srecni da mu vide ledja ali taj film nece gledati.
Smrt fasizmu, ziveo Partizan!!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Evo hladne glave, malo nakon prespavane noci. karinicu krivoustom jebem kompletan rod ciganski, najgore govno cigansko. Takodjer pickousti nek ga duva isto, jer je poremecen. Radonjic smradina ona najgora i olos nemoralni i necasni. Bravo Zeljko, bravo momci. Prva vam je sezona zajedno, bice ovo sve puno bolje. Odmorite se, pa da ona bogatiji za ovu sezonu, preorete sve. Nek umre svako ko ne voli Partizan!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Iskreno za mene su naši momci sampioni,kapa dole momcima na borbenosti :respectborili su se do zadnje minute, svi su dali maksimum i ljudi ovo je tek prva sezona,treba malo i strpljenja,Zeljko hvala ti sto si se vratio kod nas:respect
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Ne treba žaliti za sinoć, ova godina je uspeh ako smo im ciganijakos samleli.
I njihove političke programe smo oborili.
.
Sudskim putem makar 6 trofeja vratiti Partizanu.
Ništa im ne priznati. Odasrati gurbete i ne igrati protiv njih, ni basket, ne samo fudbal!!!

Kad nam bolesno prekidaju sportski osvajački program, miruju neki, a pre su za tribine tako se zalagali za Nas crno-bele?!!

Dal atentati i masovna uništenja treba da su nam religija,.. ili PARTIZAN?!!! Oboje, da se JA pitam.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Na stranu što smo ovo mogli da dobijemo na terenu, baš smo mogli. Nakon:

- jebenog nolana smita
- nepravednog tretmana i sistematskog uništavanja kluba
- trojke gudurića od tablu
- beronovih koraka
- trovanja u Nišu
- corona sezone Trinkierija koja je i dalje najbolja od 2013. do sad

Ne može da se desi kosmička pravda, da njima jedna trojka izađe, a nama jedna uđe i da nas usere pobeda?
Kako? Dokle? Jesu li oni pravo zlo, a mi sve suprotno? Evo ja nisam objektivan, možda neko jeste?

ILI smo i mi deo istog sns lonca i ikebana koja služi njima za nabijanje rekorda, lečenja višedecenijskih kompleksa? Pa jesmo, sa sve čovekom koji radi za našeg uništitelja. I šta ćemo sad? Šta smo očekivali? Da nam oni koji su nas uništili, postave čoveka koji će da nas popravi? Pa suludo.

Još jednom, ako pristanemo na KLS ovo prokletstvo će trajati, a sreće i kosmičke pravde NEĆE biti.

Laku noć.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Jako me raduje da je Zeljko juce na pressu rekao da ostaje u Partizan, sa minimum 3 kvalitetna pojacanja odlican plejmejker i to sa orlovim mudima, dominantno krilo i stameni centar uz ostatak par igraca od ove sezone sex za narednu moze da pocne. Ne moze i ova nasa posna serija da traje vecno.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Koliko mi je drago sto navijam za Partizan..sto nisam deo onog zla …
Ovo od sinoc je slika i prilika kako drzava funkcionise na celu sa av.
Krivousta nakaza slika i prilika jednog kluba tog doba…(situacija na kraju i izjava posle toga)
Zao mi je sto ipak sinoc ovom zlu nije dosao kraj…
PUNA podrska OBRDOVICU-ostani jos dugo sa nama,samo tako mozemo da pobedimo ovo zlo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sta treba da se desi da shvatite da ne postoje nikakve kosmicke pravde, karme i ostale gluposti?

Nismo ispunili glavni cilj, ali mislim da itekako trebamo biti zadovoljni sezonom. Vidjelo se i prije da tu ima materijala, a ova finalna serija je to apsolutno potvrdila.
Par korekcija u rosteru, jos jedna godina krvavog rada i bice to sve kako treba.

Nadam se da cemo igrati EL, ne toliko zbog same sledece sezone, ne bi bio nikakav problem da igramo ni EK, ali... Valjalo bi da ekipa u trecu Zeljkovu sezonu udje sa iskustvom igranja EL, lakse ce im biti da osvoje...

Osim toga, nadam se da je Zeljku sada sasvim jasno sa cim ima posla i da se mora posvetiti paznja stvarima van terena. Klub se mora ojacati na tom polju, valjda mu je jasno da ostoja nije od tog posla...

PS. Ovo sranje od domaceg prvenstva se mora prebaciti na pocetak sezone, ovako stvarno nema smisla...
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
I jos nesto, izgubili smo od tima kome je startni i jedini centar rahmetli kuzmic ognjen.

Sami smo sebe pobedili.

To je to sto se tice ove sezone, uz nadu da se ekipa nece rasturiti i da ce Zeljko i dalje biti tu.
Njima je dobar deo serije centra igrao Davidovac, tip koji je proslih sezona znao da igra pleja. Da su imali centra tipa onaj Nooki mi bi ovdje dobili metlu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Evo hladne glave, malo nakon prespavane noci. karinicu krivoustom jebem kompletan rod ciganski, najgore govno cigansko. Takodjer pickousti nek ga duva isto, jer je poremecen. Radonjic smradina ona najgora i olos nemoralni i necasni. Bravo Zeljko, bravo momci. Prva vam je sezona zajedno, bice ovo sve puno bolje. Odmorite se, pa da ona bogatiji za ovu sezonu, preorete sve. Nek umre svako ko ne voli Partizan!

Tačno, kad ako ne sledeće sezone!? Onda one tamo... Valjda... Al ko ga jebe važno je učestvovati.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
Ajde bre Partizanovci, glavu gore, sta vam je!? Kakva je ovo kuknjava? Jel smo se svi slozili i pre ove 5., ma sta uradili, da su momci uradili veliku stvar i vec pre te utakmice i da je ovo nepovratan proces. Uostalom, svi vi koji ste sada klonuli, zapitajte se, da li ste ocekivali uopste da Partizana dele 2-3 sitne greske od titule.

I nemojmo biti kao cigani, imali smo priliku, nismo je iskoristili, pruziti sportski ruku i teraj dalje. Ostavite ciganluk za Kalinica i njegove sledbenike.

Edit: Pridruzujem se zeljama da ne izadjemo u petak na utakmicu, samo da onaj Jakovljevic crkne od muke. Skoro nisam video iritantnijeg lika u nekom od sportskih studija a nije da ih nije bilo. I onakav osvedoceni cigan, gde sve zivo izbija iz njega, je trebao nas da preuzme, jel mene neko zajebava?
 
Последња измена:

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Lakse bi mi bilo da smo izgubili ubedljivo nego onako sinoc.Kraj utakmice katastrofalan izgubljene lopte,losi sutevi,dva promasena bacanja avramovica i cao..morali smo mnogo pametnije ...ocekivali smo mnogo veci haos a na kraju korektna utakmica jbg ti prekidi su ih vratili u zivot ali nije bilo toliko strasno da utice na nas..Problem je sto sigurno nece dozvoliti u sl sezoni da imaju ovako slab tim vec cemo sigurno gledati nikad jacu zvezdu,ali moramo i mi da menja sta ne valja pa opet u rat...ako ovi mladi igraci ostanu bice iskusniji za jednu godinu,valjda ce nesto nauciti iz ove sezone...vidim da vlada veliki optimizam za EL,ali ja iskreno sumnjam verujem da ce naci opet nacin da nas zajebu...nadam se samo da ce promeniti sistem EC i napraviti normalno takmicenje a ne nakaradno kao ove godine...u svakom slucaju sem prve utakmice bili smo bolji,ali eto jbg....drugu smo pokradeni i da nismo vec bi bili sampioni..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jesmo se dogovorili da rezultat nije važan al se nismo dogovorili da igraju ko pičke, niti smo se dogovorili da se vade na alibije već pripremljene za ćoravog.
Posebno takav alibi nisam očekivao od Žoca.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Kapa dole momcima i treneru, borba je bila do poslednje kapi znoja, na kraju dve izgubljene utakmice u kojima smo ih imali, ostaje žal svakako. Izgubili smo od iskusnije i trenutno verovatno bolje ekipe koja zna da se nosi sa ovakvim situacijama - prekidi, praznjenje hale, atmosfere izmedju utakmica, itd. Utrenirani su da se najbolje snalaze u blatu, a krimos na celu kluba je obezbedio da se to i desi.

Mislim da bi i Real imao problema da ih dobije u ovakvim uslovima (ili bi pudla namestila odgovarajuce uslove).

Meni ovo bas mirise da im je kraj sve blizi i blizi, i apsolutno sam ubedjen da i oni to znaju.

Jos jednom - hvala najvecem ikada Zeljku, verujem u svaku njegovu rec, samo strpljenje i Zeljko na celu strucnog staba i nema greske.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top