Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ej ko bi reko da laže čovićev isprdak, inače veliki cigan iz Niša ali tek nakon potpisa za njih 2014. kad su doveli pola reprezentacije
Splačina.
Ma on cigan bio i pre toga.
Znam dok je igrao u Radničkom i bio kapiten, da je proslavljao na face-u kad su nas cigani bili dobili nešto.
Sutra dan mu je lepo Muta oduzeo traku, jer ne možeš javno da navijaš za neku protivničku ekipu a budeš kapiten...

Inače malo malo, pa je mrtav pijan ovde po gradu. Mada se on tako ponašao i dok je bio na najvišem nivou.
Ali realno njemu sad treba neki ugovor da zabode i da ne igra još 2 godine... Najbolje bi bilo da ode kod cigana.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nakon turnira u Čačku i utakmicama protiv Sloge (ponedeljak, 5.septembar od 19h) i čačanskog Borca (utorak, 6.septembar od 19h), pa potom gostovanja u Španiji Fuenlabradi (9.septembar) potvrđen je još jedan prijateljski meč takođe u Španiji i to protiv nama itekako poznatog protivnika - Huventuda u Badaloni (11.septembar od 18:30h).

FbocyuUWQAEls1F
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Mozzart javlja , 9 septembra protiv Fuenlabrade, 11.09 protiv Zuventuda, 14.09 protiv Manrese.

Takodje postoji sansa da odigramo mec zatvorenog tipa i protiv Barselone, ali ta utakmica za sada nije potvrdjena.

Madar danas samo 6ipo minuta proveo na parketu bez ikakvog ucinka.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Jbg. Ovde se najbolje videlo koliko fali telo. Ili što bi Stojanče rekao "rameni pojas".
Dok je on igrao gubil 10, čim izašao oni okrenuše na +10.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Nakon turnira u Čačku i utakmicama protiv Sloge (ponedeljak, 5.septembar od 19h) i čačanskog Borca (utorak, 6.septembar od 19h), pa potom gostovanja u Španiji Fuenlabradi (9.septembar) potvrđen je još jedan prijateljski meč takođe u Španiji i to protiv nama itekako poznatog protivnika - Huventuda u Badaloni (11.septembar od 18:30h).

FbocyuUWQAEls1F
a sto su spanci stavili grb FK-a.....ovo kao Biljana za Fejnord:buhaha
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Bolje da je dao 7 poena, 4 asistencije i 3 skoka i pritom dobili mec, nego li u "Muta style basket" i na kraju pukli od Svedske.

Cudi me da mi do sada nismo dogovorili ili ti nismo saznali nijedan prijateljski mec/turnir?

Ne racunam humanitarni turnir u Cacku, protiv Sloge i Borca, pored toga jedino znam za 9 septembra cini mi se i Fuenlabradu.

Treba nam dueli, Cska, Pao, Fener i malo jaci protivnici.
Evo sad je dao 0 poena i pobedili. Znaci da je bolje nego da je dao 27. Napred Izrael ua Madar.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Svaki igrač vredi onoliko koliko mu vredi ekipa /čast veoma retkim izuzetcima od pravila/. Samo neka Izrael dobija, samo neka Partizan dobija a Madar će da raste svakako...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mnogo si ga uprostio Spaldinze. Videcemo koliko moze ove godine,igrace EL. Ima li sanse da je neka povreda uticala na manji br. minuta?
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
194
Reaction score
460
Локација
Beograd
Sve je to lepo ali ocekivao sam da odigramo malo vise jacih utakmica i provera pred evroligasku sezonu.Ipak moramo da se odmerimo sa ozbiljnim ekipama da vidimo na cemu smo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top