Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ocekivana minutaza igracima koji nisu u vrhu rotacije, raduje makar ovo kratko pojavljivanje Koprivice, ali utisak meca meni je Stankovic. On je bio nas junior koliko znam i ne znam pricu kako je zavrsio u Igokei, nema jos ni 18, veoma fin mec je odigrao za svoje godine, pogotovo bek od 2:03 je luksuz. Odbrana mu je daleko od dobre i za ABA liga nivo, ali podseca me na ono sto je davno jos u Hemofarmu mogao da bude Dangubic, visok sa dugim rukama, odlicnim pasom i dobrom kontrolom lopte (izgleda jednako nekonstantnim sutem) nadam se da ga imamo u ocima i dalje a ne da smo ga samo dali Laktasenku
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Mislim da smo se Stankovića odrekli, ali neka me ispravi neko od upućenijih ako grešim.
Nisam ga gledao od kada je u Igokei, ali večeras je odigrao više nego solidno. Ima tu štofa da se iskroji sasvim lepo odelo/igrač.
Šteta što nemamo neki pravi razvojni tim, valjda če se poraditi na tome, ponovo.

Korprivica se polako vraća, značiće nam sigurno u maju igrač više u rotaciji, pa 5 minuta, 5 minuta.
Aleksa na spidu, hehe, kralj i po!:D
Čestitke svima, još dve do kraja regularnog dela. A pre toga Pao!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.545
Reaction score
29.500
Локација
Novi Sad
Kakve ovacije za Balšu :clap

Utisak večeri - smešna organizacija od strane KKP za karte, pogotovo za decu. Ljudi su stajali po sat vremena u redu da uzmu tu besplatnu kartu, drugi čekali da kupe karte. A na blagajni....bakica od 270godina, upisuje podatke po 10minuta. Totalno neozbiljno.
Na kraju, oko 8 i 25, dolazi batica iz obezbedjenja i viče ajmo svi polako na ulaz, može i bez karte..... Da ne kažem da je bračni par sa dvoje dece odustao i otišao! Kolaps!
:banghead:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
Kakve ovacije za Balšu :clap

Utisak večeri - smešna organizacija od strane KKP za karte, pogotovo za decu. Ljudi su stajali po sat vremena u redu da uzmu tu besplatnu kartu, drugi čekali da kupe karte. A na blagajni....bakica od 270godina, upisuje podatke po 10minuta. Totalno neozbiljno.
Na kraju, oko 8 i 25, dolazi batica iz obezbedjenja i viče ajmo svi polako na ulaz, može i bez karte..... Da ne kažem da je bračni par sa dvoje dece odustao i otišao! Kolaps!
:banghead:
Samo jedna ispravka. Ta je 270 godina imala pre nekih 25-30 godina kada me je isto tako maltretirala na blagajni u Humskoj. Ako nije bila ona lično, onda joj je sestra bliznakinja. A ima i par vršnjaka unutra u obezbeđenju.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Utakmica za relaksiranje, sto bi rekao Djordje Tresac onomad ovo je bio laksi trening za igrace Partizana.

Elem meni licno je drago da je Tristan odigrao dobro, vidi se da mu fali utakmica, nije lako sedeti na klupi dosta vise vremema nego igrati. Mogao je Zeljko jos koji minut da mu pruzi na terenu jer videlo se da je u "modu".

Brat Aleksa izgleda usao u formu, samo da malo smanji lozenje, zna da opali neku glupost (kao ona nedobacena trojka) kao nekad Branko Milisavljevic sto je radio, ali izvukao se posle sa onih 11 ili 12 nisam siguran uzastopnih poena.

Sve u svemu zategao Zeljko sve puca, tempirana forma na vreme. Samo lagano bice razloga za zadovoljstvo na kraju sezone.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bitna pobeda za zadrzavanje prve pozicije. Mucili se jesmo skoro pune tri cetvrtine a onda je Aleksa opet napravio svoju seriju i odveo nas do ubedljivije prednosti koju smo na kraju sacuvali iako smo imali i najvecih 23 razlike kad je bilo 85:62. Panter igra sve racionalnije iz meca u mec. Dao je 7 poena ali toliko je i sutirao, za dva 2/2, za tri 1/1 uz 3 asistencije i 2 ukradene lopte. Bravo za njega. Svideli su mi se jos Papapetru iako je dao tek 5 poena ali imao je i 5 asistencija pa Exum... nisu ga isle trojke, malo stao poenterski, tek 8 poena ali imao je 7 skokova i 3 asistencije. Minutaza lepo rasporedjena... najvise igrao Smajli oko 25 min, ostali bili tu na oko 15-20 min osim Madara i naravno Koprivice koji je dobio sansu. Zeljko je pomenuo da nije bio zadovoljan odbranom pojedinih igraca. Poseta solidna mada sam ocekivao bar 15-ak hiljada. Idemo dalje, da gazimo sve do kraja.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Jos dve pobede i na korak smo od prvog mesta regularnog dela ABA liga koja za nas tim ce znaciti veliku prednost za osvajanje titule. Cestitke na jucerasnju pobedu za lepo raspolozenje pred zadnju utakmicu za Panatanaikosa.
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
Брине почетак 3/4, понавља се ситуација да наша "бела" петорка не само да не може да прави разлику у АБА, него не може ни да је одржава. Тек уласком носилаца затегнута је одбрана и пронађена нека не баш лака решења у нападу као одговор на њихову добру одбрану у тих пар минута. Радује повратак Балше, види се да је потпуно ван ритма, показао је жељу (покупио јак скок, натерао њиховог играча на гажење аут линије и изгубљену лопту) али вероватно и сагорео у тој жељи са пар глупости. Требаће нам да жртвује 3-4 јака фаула, можда и као стартер у неким ситуацијама. Верујем да Жељко има сличну замисао, јер је рекао после утакмице да ће обавити разговор са њим и да има улогу коју треба да схвати (парафразирам). Лепи минути Тристана после неког времена, код Трифе већ можемо да причамо о континуитету солидних партија што је лепо и важно. Добро је што и поред нешто веће потрошње главних играча од оне коју сам ја очекивао има довољно времена до петка за јак тренинг и припрему утакмице. Све је ово добро, није реално очекивати да нам просечна АБА екипа скине гаће и изађе на терен са минус 20 у старту, сваког треба победити, што смо и урадили без (пре)великих проблема.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Sad idu teska dva gostovanja. Zadar nam je najteze gostovanje od ekipa iz donjeg dijela tabele i to godinama. Bice tesko i u titogradu...
Naprijed Partizan!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Neke kolege su gore već spominjale i pitale za malog Ognjena Stankovića. Ali niko nije rekao ili nije znao odgovor da li je on i dalje u nekoj vezi sa našim klubom?
Bilo bi lijepo da čuvamo naše velike mlade talente.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.865
Локација
underground
Odradjen posao, kazna Lesoru je prosla bez posledica. Ostala su jos dva teska gostovanja da se posao u ovoj fazi zavrsi. Za Zadar ce biti malo vremena za pripremu , dok ce za buducnost biti 5 dana i nadajmo se najboljem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top