Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
I ne treba da stigne, jer su oni stola, ološ, gamad, poslednji talog ljudskog društva. Toliko o njima.

Pre svega da mi pokažemo karakter u ovoj seriji, ali zaista karakter, nije floskula, iz razloga što moramo da iz ovog blata, taloga, mulja, izađemo kao pobednici.

Videli smo da možemo u Evropi, ajde da pokažemo da znamo da igramo u svim (ne) uslovima i sa svim (ne)ljudima.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zajebite ta Gandi sranja. Igramo protiv cigana, ciji ce igraci da udaraju ispod pojasa, navijaci da nas zalivaju urinom, a mi cemo da glumimo gospodu sa belim rukavicama?

Lista njihovih sranja je dugacka i nemam nameru da ih nabrajam, ali oni zele da nam stave katanac na klub pa ne razumem tu potrebu da mi glumimo neke give peace a chance aktiviste?
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.215
Локација
Trstenik
Vređati Čovića i njegovu ženu pa nek prekidaju. Najsrećniji bih bio da od 1' neprekidno vređamo Čovića pa sve dok nam ne isprazne tribine, ako imaju muda. Zabole me kurac. To govedo zaslužuje sve moguće uvrede.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Bez glupiranja samo. Goveda na terenu i kupi ce pokusati da isprovociraju nase navijace, a aba poslusnici samo cekaju razlog da zatvore tribine za sledecu utakmicu. Cak ocekujem i ubacene elemente na tribini koji ce praviti sranja. Pamet u glavu! Ne zaboravite sa kakvim olosem imamo posla!
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Bicu na utakmicama protiv gurbeta, pevacu i bodricu svom snagom Partizan i zvizdacu i urlacu protiv njih u svakom jebenom momentu utakmice.
Boli me kurac i za Vesnu i coravog a i za Brankicu i uhapsene drugove.

Ako ne mozemo da damo vetar u ledja momcima da daju maksimum i ne mozemo da napravimo pritisak sa tribina da oni propisaju majcino mleko da daju kos, ne treba ni da dolazimo.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.648
Локација
Tamo gde si ti!
Zajebite ta Gandi sranja. Igramo protiv cigana, ciji ce igraci da udaraju ispod pojasa, navijaci da nas zalivaju urinom, a mi cemo da glumimo gospodu sa belim rukavicama?

Lista njihovih sranja je dugacka i nemam nameru da ih nabrajam, ali oni zele da nam stave katanac na klub pa ne razumem tu potrebu da mi glumimo neke give peace a chance aktiviste?
Oni i žele da mi napravimo nešto zbog čega ćemo dobiti kaznu već za drugu utakmicu.
Ništa ne dobijamo ubacivanjem u teren i nadjebavanjem sa čovićem. Kad ćemo više svhvatiti da on to radi baš zbog toga da ceo pritisak privhati na sebe i time olakša igračima.

Pamet u glavu, na nama je da podrškom pomognemo našem timu, a ne odmognemo mogućim kaznama.

Niste deca, znate šta se sme, a šta ne sme. U finalu je pak sve dozvoljeno :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top