Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.073
Reaction score
4.302
Локација
Humska 1
Bravo Partizane!

Cekamo sada konferenciju, da vidimo da li su procenti komsijama porasli, sto se tice sledece.

Inace momenat vredjanje Nedoviceve zene je, sto se mene tice, sramota. Nemoj i ovde da se blamiramo po tom pitanju. Napravio flouter? Jaka stvar. Ono je sramota sama po sebi i vrtece se sledecih godina i to mu je dovoljna kazna.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
491
Reaction score
2.723
Sram vas bilo Naneli, Andjusicu, Lesoru i Ledeju sto se rastuzili ove gmizavce sa Arene. Kako su poceli da vriste od srece poslije trojki Vildoze, a vi im to kvarite. Neka vas bude stid! A tako su lijepu teoriju razvijali kroz citavo prvo poluvrijeme o tome kako je ovo Zvezdina utakmica.

A evo sad Metuzalem govori kako rezultat nije realan pokazatelj stanja na terenu... Kakvo uzivanje!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Samo dva utiska- Prvi, kad komentator na 20sec do kraja i +9 za nas kaze, TREBA CUDO DA SE DESI DA NE BUDE 2-0 :oops:
I drugo, kad je Andjusic u onu guzvu krenuo da provlaci loptu iza ledja, ukocila mi se citava leva strana!!! Mislim da sam blazi slog doziveo :(
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sudije su diskretno navlacile celu utakmicu, drzanja njihova u bloku, odbrana rukama, flopovi raznorazni, ali pogadjali smo kad je najpotrebnije bilo a oni masali zicere i ispustali lopte u aut. Lesor koji je duh sebe iz vecine sezone odigrao minut i po kako valja i to je 7-0 seriju napravilo i 6 razlike koje smo cuvali do kraja. Konacno smo koristili dubinu i sa 9 igraca sa minimalno 10 minuta igrali, i bukvalno svi su imali svoje role, skraceni roster je prica za NBA gde se zivi i umire od izolacije, u Evropi treba sirina i da u svakom trenutku neko moze da da doprinos. Ono sto zabrinjava je kontrola skoka i opet kako se nosimo sa fizickom kosarkom jer cim pocnu da nas udaraju mi im dajemo lopte u ruke. Dok smo domacini kraduckaju, u trecoj ocekujem drumsko razbojnistvo i atmosferu linca, tako da nadam se da cemo i mi biti spremni za takvu situaciju. I sto je najbitnije zbog toga je najbitnije sto imamo prednost domaceg terena, jer otvorena kradja pred 18 hiljada navijaca je malo teza za izvesti. Preduga sezona je ovo, najradije bih da ovo resimo u trecoj i da se ide na odmor, i razmislja o sledecoj sezoni
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
To je to. Komplet ekipa i Zeljko su otisli za klasu iznad ove Zvezde. Mi jos bas puno imamo u rezervi sto mozemo da iznesemo na teren. Tri dana da se igralo ne bi nas stigli. Moglo bi ovo ici na metlu, zuri se amerima kuci preko leta. :D

:partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top