Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Prosto mi je žao što bilo koga moram da izdvojim, ali prosto moram... Kapitena Kevina Pantera. Skoro nisam gledao takvog rođenog pobednika! The man. Vođa. Instikt ubice. Jedinstven u Evropi rekao bih. Kao da gledam KD ili Kobija kad on uzme loptu. Ponosan sam što nam je takav igrač i čovek kapiten i što je uzeo titulu!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Kroz carsiju sretnem jednog naseg Grobara sada i kao pricamo o sezoni, kaze "ja sam prestao da gledam nakon Reala, nismo trebali ono sranje da napravimo".
Potom sam sebi skocio u prici, kaze dzaba ovi sto pricaju Panter odlucio, nije on sinoc dao kljucne poene:buhaha:banghead:
Sacuvaj me i brani boze od ovakvih strucnjaka, lupam i ja nekad, promasim sustinu, ali da idemo toliko daleko....
Kevin ce ostati!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.419
Reaction score
38.069
Apropo sezone, da nam je neko ponudi na početku titulu u ABA i majstoricu sa budućim prvakom Evrope za F4 EL, svi bi verujem potpisali.

Momcima još jednom svaka čast i sve čestitke, nije mala stvar sa ovakvim rosterom izneti 78 utakmica! Svi na zasluženi odmor pa da se nadamo da se u što manje izmenjenom sastavu gledamo za par meseci.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top