Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zna li neko koji je rezultat, ovo sto sad gledam ne mozemo da se povezemo
Gubimo 90 76 sad vidim
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Dxa ninuta do kraja gubimo 14 razlike.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Gotovo 98-84...blagi uzas je jedini komentar
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
40
Reaction score
133
Локација
Novi Sad
Ne znam za vas, al sam ja popizdeo vcrs!
Razumem ja da je pripremna, da se ekipa jos uigrava, ali ovo je najblaze receno sramota!
Izgledali smo kao amaterska ekipa, bez imalo zelje i motivacije. Exum preti da postane kuruc, s tim sto je leronac bar igrao odbranu...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Opet je rano išta pametno izvući iz ove utakmice jer nismo kompletni, osim centarske linije koja igra u tom nekom trenutno kompletnom sastavu i zaključka da nam definitivno treba PRVI CENTAR.

Lesorova limitiranost IQ-a vidjena prosle sezone na iskakanjima veceras se manifestuje kroz svako odsustvo logike koga lik treba da preuzme i isprati nakon što nas probiju i stvore višak. Zek ne može da brani centra, najblaže rečeno. Smajli... uf... Smajlijev izlazak na close-out, pa ja mislim da je Slavko Vraneš imao bolji segment... Njegov stav je pogrešan od momenta kada pokuša da se spusti u isti! On dečko parališe sam sebe tim stavom, preteže ka napred, nekako uspe sebi da zaključa kukove i oteža sebi svaki vid kretanja - i iskorak a posebno lateralno... to mu blokira šansu da koristi svoje fizikalije i u kombinaciji sa IQ-om koji pokazuje defanzivno pre svega, a vala i ofanzivno on je trenutno jedna velika sirovina... Nadam se da neko to prepoznaje i radi sa njima na tome, inače u ovom sastavu unutrašnje linije mi sa ovakvim defanzivnim rezonima igre i Lesora i Smajlija smo u žestokom problemu... Balša ide nekom svojom pravilnom putanjom razvoja i to deluje okej za rolu koju treba da odigra.

Da, opet tu ima dosta otvorenih šuteva i dosta igrača koji nam ćoškare sami, ali kao što rekoh nismo kompletni spolja i daleko od toga da je ovo raspored uloga, pa to nije predmet diskusije.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Jeste pripremna utakmica, ali zaista sramotan pristup igrača.

Ajde neuigranost, ali ovako loša energija igrača je nedopustiva.

Exum nikako ne može biti plej, svakom laiku je to jasno vidljivo. Mislim, može se improvizovati, ali to će biti blagi užas.

Mrtvilo u skoku, odbrana ne postoji, a akcije su čisti individualizam ili improvizacija.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nemam ja problem sa porazom desi se i bice ih, ali ekipa nam izgleda PRESLIKANO kao prosle godine. Isti problemi ista sranja, pa koji moj radite na treningu ako posle 12 meseci iste gluposti i greske ponavljate? Cak i bez pojacanja sa ovakvom ekipom smo morali da ih PREGAZIMO, a ne da primimo 100 koseva
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.437
Reaction score
11.846
Локација
Beograd
Polako sa kritikama šampioni pripremnog perioda.Tek su krenule pripreme,ekipa se još upoznaje,igrali smo bez 4 igrača(verovatno tri iz prve petorke).Očekujete lepršavu igru i da sve šuteve strpamo u jeku priprema?
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Је л се оно Егзум повредио пред крај?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top