Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Najblaze receno kriminalno sudjenje! Kako je Zeljko ostao pribran meni nije jasno.

Isto tako sam siguran da sledi sad sopstenje vezano za poslednji napad i faul nad Panterom. I ovde su sudije pogresile realno

- Ako je sudio faul pre nego sto je Panter primio loptu, namerna, 2 bacanja i lopta sa strane. Game over
- Ako je sudio faul kad je vec primio loptu.. Panter je gazio liniju pola terena. Lopta za Buducnost
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Нисам гледао на неком првом рођендану, и сада када видим хвала Богу. Вама што сте целу гледали шта да кажем јаки живци.

Јебаћемо их све ово је наша сезона!!!!!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Срамота шта нам се свира! Неспортска Ледеја, нема ни успореног снимка да се погледа иако је свирано већ. Фаул Папапетруа код шута за три Будућности исто видело фаула није. Радојевић ћути као заливен, не сме да коментарише судијске одлуке. Ово је све увод у крађу која следи до краја АБА.
Kako nema usporenog? Gledao sam na hrvatskoj Areni, bilo iz 3 ugla, 4 puta ponavljali.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.859
Локација
underground
Sad kad su mi se aritmije smirile da sumiram. Neverovatna vazna utakmica koju smo 5 puta dobili i isto toliko svojim glupostima doveli u pitanje. Sudjenje ocajno ali sudije osete kad mogu da ih vrate i to su radili zahvaljuci nasoj dekoncentraciji.
Atmosfera pre utakmice mi se nije svidela jer niko nije ni pricao o ovoj utakmici a ona nam je defakto najbitnija bila do sad , jer sve sto smo tesko izgradili mogli smo prosuti veceras.
Svi su samo u euforiji pricali o Realu o fajnal foru. Ne sumnjam da je Zeljko to smirivao ali ljudska psihologija je takva , igraci ne mogu biti izolovani od toga.
S druge strane videlo se da coravi kriminalac nije sedio skrstenih ruku i siguran sam da je stimulisao Bokana i njegove slovenacke sudije, a smrdelo je jos od otkaza Vladi.
Ipak prezivesmo ovo nekako i jos ce biti dobra opomena pred Real jer smo cini mi se u ovoj euforiji svi preterano poleteli.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Lepo bi bilo kad bi ovo bila dirigovana pljačka. Ovi ljudi ne znaju ništa o suđenju i ovo rade iz čistog neznanja, što je još gore.
Zadnji minut je bruka i sramota bio ali smo izdržali.
Velika stvar je overiti prvo mesto, bravo za celu ekipu i stručni štab. Drago mi je da nas Real ipak nije koštao, ABA je prioritet i to mora biti jasno od početka sezone pa i sada.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Skoro 94 poena po mecu u 26 kola ABA lige,malo li je?
Napadacki,uz 2 poraza,svaka cast za Zeljka i igrace!! Treba ovo sve izdrzati,plus sto igramo odlicno u Evropi!!
Zategao Zeljko sve to fino i tempirao formu kad je najpotrebnije!!
Samo gazi sve redom!!
Cestitke za prvo mesto u regularnom delu prvenstva. Sad treba odbraniti domaci teren!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kada smo ovo isčupali - osvojićemo sve.

Sudijama da jebem mater. Govna čovićeva sve su pokušala da nas sjebu ali su popušili kurac na kraju i oni i cigani koji navijaju za fmp. Sisajte ga, govna...
Onaj faul nad Panteru na kraju su morali da sviraju koliko je bio očigledan. A sad malo o nama... jasno mi da su misli već ka Madridu ali previše gluposti večeras od nas. Bacanja užas... taj segment će nam biti mnogo bitan u sledećim utakmicama i to mora jako ozbiljno da se shvati. Čak 12 promašenih bacanja... 18/30 stvarno katastrofa... pa imali smo do skora sva pogođena protiv Efesa tamo i generalno dobro smo šutirali bacanja. Mora tu mnogo bolje, mora. Jasno da su Lesor i Smajli tu najviše podbacili ali mašili su i Aleksaa pa čak i Ledej i Panter. Nakon sporijeg početka, prvi deo smo odigrali dobro, posebno drugu četvrtinu gde smo imali i najvećih +14... malo gluposti pred poluvreme i odlazimo sa +10 (31:41). Opet smo otišli na +14 i očekivao sam rutinski da iskontrolišemo utakmicu ali... pre svega sudije sa nekim odlukama (mrtva lopta kad Lesor otima čistu loptu, namerni prekršaji, ono trojka plus faul za 82:82 itd) a onda i neke naše gluposti, najviše kroz ta mašena bacanja i očajnu odbranu u drugom poluvremenu i neke glupo izgubljene lopte (posebno Ledej i Panter) ali upravo njih dvojica su nas i isčupala na kraju. Najsigurniji smo bili dok su na terenu bili Panter, Papapetru i Smajli... Exum i Naneli su bili nešto slabiji večeras i falili su nam njihovi poeni. Exum 5 poena, Naneli tek 2 poena... Jasno, povukli su Panter (14 poena, iako slabiji u šutu za dva sa tek 1/4, za tri 3/4, bacanja isto 3/4 + 4 asistencije), pa Lesor (13 poena, za dva 4/5 ali čak 5 promašaja sa bacanja 5/10 + 7 skokova), onda Ledej na korak od dabl-dabla (12 poena, za dva 1/4, za tri 3/4, bacanja 1/2 + 9 skokova) i Papapetru (11 poena, za dva 1/2, za tri 2/2, bacanja 3/3). Solidni su bili još Aleksaa i Smajli sa po 8 poena.

Prvi smo posle regularnog dela. Cilj za sada - ispunjen. Imaćemo prednost domaćeg terena do kraja takmičenja. Mnogo će nam to značiti za ispunjenje glavnog cilja a to je svakako napokon osvajanje ABA lige. Čestitam Željku i momcima. Idemo dalje još jače - do konačne pobede.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
20230421_215658.jpg
Evo ovde se sve vidi, faul je vec poceo, Panter nije gazio, faul mrtve lopte cist kao suza, slobodna i lopta sa strane za nas, ako neko pomislja da prica kako su nam sudije poklonile faul ili da faul nije postojao.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.654
Локација
Beograd
Sudije su bile očaj, ali nama fokus nije bio dobar. Slobodna bacanja to najbolje pokazuju. Važno je da smo dobili. Nadam se da protiv Reala nećemo ovoliko griješiti. Te utakmice treba da odigramo sa uživanjem. Nadam se da će sjutra posle treninga da imaju neke interne razgovore kojima će jedni druge pogurati.
Taman sam se na +15 ponadao da ćemo malo uživati u košarci :).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top