Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
DOBRO JE NAPOKON POBEDILO ZLO !!!

Veliki Željko Obradoviću sa celim stručnim štabom i naravno igračima od srca grobarskog čestitam osvajanje potpuno zaslužene titule ABA lige.

Ali čestitam i svima vama braćo i sestre sa ovog našeg foruma kao i svim navijačima Partizana gde god bili jer je ovo i naša titula.

Nažalost, živimo u (nazovi) državi koja je bolesna i koju vode bolesnici ali to nije bolest kao bolest - već ona psihička bolest a takav nam je na čelu države - žvalavi psiho.

Žao mi je što pominjem to govno u ovakvom trenutku ali moram... moram jer svi smo videli ogledalo ovog bolesnika kada jedna državna televizija koja je prenosila utakmicu odjednom ima tehničke probleme i nije u stanju da prenosi dodelu trofeja Partizanu (da ne pišem gde su kroz celu finalnu seriju nama utišavali ton kada smo domaćini a ovima pojačavali toliko da su se sramotni komentatori jedva čuli, a da ne pišem tek o tome kako su nas skroz utišavali zbog poznatih stvari pa izbor nazovi stručnjaka u studiju i njihovi blamantni govori i plakanje jer su popušili što je jedino bilo divno videti od tih govana) ... eto toliko ga boli, toliko boli sve te sektaše cigane koji bez blama prelaze da navijaju za fmp jer naravno njemu ne može niko da zabrani kako će da se zove, boli te cigane sektaše kojima je legenda jedan čović, onaj najgori ljudski šljam koji može da postoji. ETO KAKVO SMO VELIKO ZLO MI POBEDILI. Toliko o njima.

Odoh da isčitam natenane sve postove i uživam jer...

... PARTIZAN JE ŠAMPION, PEVA CELA SRBIJA !!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Хвала ти Жељко велико хвала играчима, радујте се брачо Гробари брод плови пуном паром. Ово је почеток доминације Жељковог Партизан. Мафиајшка пудлица је разбиена, срце ми је пуно сезона је више него успешна и завршена са титулом. А сада иде надоградња шампионског тима.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Braco Grobari nek nam je srecna ova titula. Toliko sam uzbudjen i srecan da ne znam sta bih napisao osim jedno veliko HVALA! Hvala ZOC-u sto se vratio, kapitenu Panteru na sjajnom vodjenu ekipe na terenu, Zek-u, Lesoru, Danteu pored Pantera pokretacu ekipe, Smajliju i Aleksi na srcanosti i borbenosti, Andjusi,Trifi, Tristanu na njihovom doprinosu ma kakav i koliki on bio, Madaru na njegovom ucinku. Hvala vam svima momci! TITULA BREEEE TAKO JEEEEEE!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Panterčina kapitenčina. Čestitke celoj ekipi, svi znamo protiv čega su se borili dve godine i na kraju izborili. Posle one iz 92-e, najdraža ekipa uz onu iz Pariza. Da ostane jezgro ekipe i sledeće sezone napadamo euroligu. Najdraže mi je zbog Žoca, samo ovaj trofej mu je falio :)
Ivanoviću, i ti znaš a i ljudi iz Partizana, da sledeće sezone 100% ulazite u top8...evrokupa.:angry-smiley-002:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Narednih par dana ću samo da čitam upise Grobara, da slušam plač iz železnika i gledam sve ono zbog čega se Arena isključila prije vremena.
Ćoki valjda sada ide u penziju, ili prije u grob, jer PARTIZAN JESTE ŠAMPION.

I Beti Bup i Sara Kej
Džesika Parker, Ameli Pulen,
Topčagić Nada, sređen je stan,
Šampion je opet Partizan!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Cestitke svim Grobarima a posebno forumasima jer sam siguran da ste jedva docekali mec i da mnogi kao i ja nisu mirno spavali...

Cestitke Zelimiru, igracima, strucnom stabu... Hvala Panteru na ovim suzama, koje su jasan pokazatelj da je shvatio ko je ko u Srbiji...

Pobeda nad bolesnim drustvom, ispranim mozgovima kojima je normalno da igraju ligu sa dva fmp-a, pobeda dobrog nad losim... Kuckamo se... Sada da uzivam u vasim komentarima i da gledam snimke sa utakmice...

Za navijanje, ponasanje i sto smo pokazali da smo drugi univerzum u odnosu na sektu, svaka cast...:ziveli
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
10g od kako mi caleta nema, video je pocetak ovog iskonskog zla, onu pljacku Juhasovih u Hali Sportova protiv fmp-a. Sto rece neko od drugara forumasa, mozda su i oni od gore ocistili nebo od ovih crnih lesinara makar veceras. Hvala Zeljku i ekipi, morali su da pecatiraju to sto medju sobom imaju. Ostaje zal da je moglo bolje, i sa manje oscilacija odigrati zavrsnicu sezone ali to je vec davno proslo vreme. Uzivajmo, radujmo se makar veceras u ovoj opusteloj zemlji ludog diktatora i njegove bolesne ciganske masine. Dodje svakom zlu kraj.

Covici, jel ste stavili tacku na crno beli svet? Doktora cekamo u jutarnjem programu sutra. Nisam ziv dok ga ne cujem. Ove sa arene, na zalost, vec smo slusali. I previse...
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Jedna preluda sezona, toliko uspona i padova, toliko haosa, i oko povreda, rostera, prokletog decembra, potom onih desavanja u Madridu, pa i u Beogradu, ja sam emotivno ispraznjen bio posle toga toliko da sam sve do finalne serije bio u fazonu neka se zavrsi kako god, samo da se zavrsi.

Zavrsilo se najlepse moguce, i hvala i Zeljku i igracima, i Ostoji i upravi, trofej se konacno vratio kuci, i uzivajte ovih dana, a tek cete uzivati tek sledi spektakl.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Ja braco ne mogu da vam opisem koliko sam srecan! Kasnije u toku dana lagano da se pregleda sve sa neta i da se uziva. Kod mene skoro 7 ujutru, nije bilo spavanja, jos malo pa na posao a kod mene vec Jokanovo: ''Lep dan a?''

Bravo sampioni, bravo crno-beli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top