Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Bezvezan intervju, kao i obicno od Ostoje. Nista smisleno nije rekao. Mozda cemo igrati EL sljedece godine, a mozda i necemo. A licencu EL necemo dobiti (ajde!), ali zato mozda dobijemo B licencu na tri godine. A mozda i ne dobijemo. Ne bi bilo lose imati B tim za ABA 2 ligu. Ali se to nece desiti. O produzenju ugovoru Zeljku nakon isteka njegovog mandata je vec bilo rijeci, s tim sto mu je ovo novo objasnjenje totalno debilno. "Ne znam da li cemo moci Zeljku garantovati veliki budzet za 3 godine.". Ajde! A ko kome moze garantovati nesto za tri godine, pogotovo u Srbiji? Uostalom, zar je problem ponuditi ugovor na 5 godina, sa opcijom da se prekine za 2 godine. To se valjda nikad nigdje nije desilo, nikad se ne desi da neko negdje legalno ode iz kluba prije kraja ugovora. Sve u svemu, debilna prica tipa "Ja sam dosao kad niko nije htio i kad je klub bio na dnu. Dok sam ja tu, sve ce biti u redu, ali ako vam ja odem, vratice vam se klub gdje je bio 2017.". Mogao bi limar malo da smanji dozivljaje i da radi svoj posao, a to je u ovom trenutku sto brze produzavanje ugovora Zeljku na duze staze.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
61
Reaction score
171
Nije baš bezvezan intervju Ostoje.Vrlo kontraproduktivan,jedino što je sreća,jer je za domaću upotrebu.Ako Željko ponavlja o KKP kao stalnom učesniku Evrolige,što podrazumijeva i A licencu,onda ova Ostojina priča svakako podriva Željkov stav.Ovo može biti i perfidan odnos prema Željku a posebno u ovom momentu,kada je ugovor glavno pitanje.Njegova bi obaveza bila da potvrdi stav o KKP kao stalnom učesniku Evrolige,sa svim karakteristikama i pored igračke i naročito stručne vrijednosti a ne da pravi lošu konstrukciju i daje suprotne predpostavke .On je svakako ovalšćen i da zaključi ugovor van svog mandata,sa eventualnim raskidnim usllovima,mada u principu i ugovorne obaveze predhodnika su obavezne za potencijalnog naslednika.Mislim da ovaj intervju nije produktivan za KKP a očigledna je njegova želja za samoisticanjem,ukoliko zaista nema neku skrivenu namjeru.
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Austrija
Nije baš bezvezan intervju Ostoje.Vrlo kontraproduktivan,jedino što je sreća,jer je za domaću upotrebu.Ako Željko ponavlja o KKP kao stalnom učesniku Evrolige,što podrazumijeva i A licencu,onda ova Ostojina priča svakako podriva Željkov stav.Ovo može biti i perfidan odnos prema Željku a posebno u ovom momentu,kada je ugovor glavno pitanje.Njegova bi obaveza bila da potvrdi stav o KKP kao stalnom učesniku Evrolige,sa svim karakteristikama i pored igračke i naročito stručne vrijednosti a ne da pravi lošu konstrukciju i daje suprotne predpostavke .On je svakako ovalšćen i da zaključi ugovor van svog mandata,sa eventualnim raskidnim usllovima,mada u principu i ugovorne obaveze predhodnika su obavezne za potencijalnog naslednika.Mislim da ovaj intervju nije produktivan za KKP a očigledna je njegova želja za samoisticanjem,ukoliko zaista nema neku skrivenu namjeru.
Cini mi se da ovde ima puno taktiziranja i to ne od Ostoje vec od stane Zeljka i Zorana, cija upustva po mom misljenju Ostoja sledi. Ostoja se ni do sada nije pitao oko tima a nece ni dalje a pricati otvoreno o planovima, u ovoj drzavi je smesno, videli ste kako smo prosli sa Svetim M. Mislim da Ostoja namerno govori suprotno od Zeljka u dogovoru sa njim, da se ne zna tacno sta klub zeli i hoce jer u drzavi gde vlada Oskar i gde njegova pudlica radi sta hoce, nije na odmet ne biti previse iskren i otvoren o svojim namerama, mozda je i bolje glumiti neko neslaganje ili sukob i u miru raditi nego imati kurvine medije za vratom stalno. Verujem da su naucili svoju lekciju od prosle godine i da svoje namere i ciljeve bolje kriju ove, pa cak i na ovaj nacin, kad dva vodeca coveka kluba, daju oprecne informacije. Mislim da on nista ne radi bez znanja Zeljka i Zorana, cak ni kad su u pitanju izjave za medije. Da radi na svoju ruku, verujem da bi Zeljko odavno otisao.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.856
Локација
Beograd
Cini mi se da ovde ima puno taktiziranja i to ne od Ostoje vec od stane Zeljka i Zorana, cija upustva po mom misljenju Ostoja sledi. Ostoja se ni do sada nije pitao oko tima a nece ni dalje a pricati otvoreno o planovima, u ovoj drzavi je smesno, videli ste kako smo prosli sa Svetim M. Mislim da Ostoja namerno govori suprotno od Zeljka u dogovoru sa njim, da se ne zna tacno sta klub zeli i hoce jer u drzavi gde vlada Oskar i gde njegova pudlica radi sta hoce, nije na odmet ne biti previse iskren i otvoren o svojim namerama, mozda je i bolje glumiti neko neslaganje ili sukob i u miru raditi nego imati kurvine medije za vratom stalno. Verujem da su naucili svoju lekciju od prosle godine i da svoje namere i ciljeve bolje kriju ove, pa cak i na ovaj nacin, kad dva vodeca coveka kluba, daju oprecne informacije. Mislim da on nista ne radi bez znanja Zeljka i Zorana, cak ni kad su u pitanju izjave za medije. Da radi na svoju ruku, verujem da bi Zeljko odavno otisao.
Daj Bože da si u pravu, mada...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.933
Reaction score
26.798
Koje on kvalifikacije ima za direktora Stark arene?!
U pogledu skolske spreme, radnog iskustva, u kojim kompanijama ili firmama je radio, pa ga je to preporucilo kao osobu sa najboljim CV-jem?
 
Top