Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Да незаборавим да поменем Гагија капитена :). У појединим моментима подсјетио на старог себе, али види да не може на тај ниво.
El grande
Чини ми се да ћемо имати сада тај турнир у Грчкој са ЕЛ екипама.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
57
Reaction score
323
Локација
Smederevska Palanka
Baš se pitam pre par dana, oko kog igrača će navijači početi da kmeče, već u pripremnom periodu.

Jare.

Znači ove godine je on na tapetu?
Nema divljeg I guzatog Dantea. Pa mora po nekom da se kenja. Čisto onako, da bi se kenjalo.
Нико не кења по њему нити даје преурањене прогнозе, једноставно и ми имамо очи за време ових припремних утакмица и делује да није на неком завидном нивоу, лако он то може да окрене.
Свакако сви знамо да није ни доведен да буде први плеј
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Ne moze da okrene. Moze samo Zeljko da ga ukalupi i iskoristi ono sto moze. Ove utakmice su test da se vidi sta ko moze, a sta ne. Zato se i pusti da po 10 minuta bude patnja.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Poslednja četvrtina objasnila koliko možemo da se oslonimo na domaće igrače. Crnokosa bi ih ubila od kurca. Šteta jer im Željko baš veruje, celu četvrtinu im je verovao.
Bole oči dok gledam kako Jare organizuje napad s Danilom na dvojci i Balšom pod košem.
Ostali podižu formu,Kaminsky i Douzer sve bolji. Prvo poluvreme pokidali.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Pričamo o pet do deset minuta na utakmici a ne da glumi Lesora.
Dobar je momak i Zeljko veruje u njega uz to ga i najviše voli. Ja bi bio srećan kada bi mogao da izgura 10 minuta. Mislim da on moze da izgura Aba ligu do 10 15 minuta. A El samo pojedine meceve gde su centri slabo pokretni. A to su 5 6 ekipe. U ostalim nema sta da trazim ni minuta na parketu. Moje misljenje u koje se ne bih nikako kladio.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Ne znam, ali za mene je glavni utisak Zeljko. Gledao sam uzivo obije utakmice. Kakav je to perfekcionista…koliko samo paznje posvjecuje detaljima u igri, koliko bukvalno ucestvuje u svakom napadu, odbrani. Sinoc je najvise izgrdio Ogija, ali ipak highlights je bio njegov smijeh sa Panterom kada je Aleksa dao onu trojku pred kraj 2/4, jer ocigledno je nesto drugo nacrtao na TO.

Da ne govorimo o tome koliko je cijenjen i postovan…Pritom tacno se moze vidjet ono sto on potencira non stop, da ima izvanredan strucni stab. Na nama je da gledamo i uzivamo, da budemo optimisti i da ne pisemo budalastine ovdje, neutemeljene kritike, ala “dokle vise preuzimanje”.

P.S. Greskom postavih ovdje post - premjestite u odgovarajucu temu.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jučer mi je jedna situacija privukla pažnju,mislim da je bila 3/4 i TO. Željko priča šta treba da se odigra i onda počinje da se pridružuje još jedan glas koji na engleskom objašnjava ,Željko glas nestaje do kraja TO . Ličilo mi je da je taj glas Aleksin jer ne verujem da bi Željko bilo kome dozvolio da išta zucne osm ovom našem MVP srebrenom luđake.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
I meni se ucinio da je to bio aleksa
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Jeste u jednom trenutku Aleksa na engleskom, a u 2-3 situacije se čuo i glas Bogdana Karaičića.

Što je mene iskreno iznenadilo da iko sme da zucne dok Žoc priča, ali očigledno je istina što se priča za Bogdana da je vrhunski radnik i da je strašno posvećen poslu i napredovanju u karijeri uz najvećeg.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Odgledah sve pripremne do sada, pozitivni utisci uglavnom. Dosta lici na strategiju iz prosle sezone, sto takodje nije iznenadjenje.
Kaminski i PJ ocigledno kvalitet, obojica ce biti iz utakmice u utakmicu sve bolji. Ipak se ponajvise radujem Aleksi i Alenu, mislim da ce obojica imati velike uloge ove sezone!
Jedina stvar koja me malo brine je Jare, djeluje totalno izgubljen. I to ce valjda doci na svoje mjesto.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Jučer mi je jedna situacija privukla pažnju,mislim da je bila 3/4 i TO. Željko priča šta treba da se odigra i onda počinje da se pridružuje još jedan glas koji na engleskom objašnjava ,Željko glas nestaje do kraja TO . Ličilo mi je da je taj glas Aleksin jer ne verujem da bi Željko bilo kome dozvolio da išta zucne osm ovom našem MVP srebrenom luđake.
Karaicic objasnjavao gde grese u preuzimanju i sta da isprave.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
288
Reaction score
1.729
Локација
Beograd
Nije sve u visini... Mora imati i malo mesa na tu visinu :)
Ajde ajde, biće to sve super
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Brat Jare se fino raspada ali dobro, ne može sve da bude kako treba, ući ce on u ritam i biti koristan ne sumnjam u to.

Utisak meča je Aleksa i kilotona energije koju je uneo sa sobom na teren, jebote kreč šta je ono.
Mslim da cemo ove sezone fino da jašemo na talasima te energije, pogotovo u početku sezone dok jos pršti od samopouzdanja.

Jedva čekam da vidim kako ce Frenk da se snađe sa malo čvršćim, EL centrima. I dalje sam mišljenja da nam treba još mesa u reketu.Nisam siguran koliko će moći da se računa na Balšoja i Tristaća na vrhunskom nivou.Strepnje su mi veće od nade.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
I meni se cini da Tank nece moci kvalitetno da zavrsava sa jacim igracima, kao sto se sad sprda sa Aba i Ec centrima. Vidi se da je vrlo skolovan igrac, a ako ga krene sut spolja, tacno ce biti Mirotic 2.0
Ali isto mislim da nam treba neka zver da dugim rukama i brzim nogama da parira pod kosem.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.483
Локација
Македонија
Samo da pozdravim mrtvu arenu koja je vecerasnu utakmicu rasporedila na arena 7 koja vecina mi u Makedoniji nemamo u tv ponudi pa opet moramo da jurimo linkove na netu.
Raspali se zajedno sa vasim vladarom dj arena (smanjujemo ton kad skandiraju da nam je vladar perdercina raspala) sport
 
Top