Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
53
Reaction score
314
Локација
Austrija


Pogledajte naslov istog teksta kod origanalnog posta kolege Zalada i sada. Prvo Rada i njen pro-Partizan tekst (koji me je ostavio bez reci priznajem jer to nisam od nje ocekivao) a sad promenjen naslov teksta u kom su spinovanjem napisali kao da Ostoja upire prst u Zeljka i Zorana i kaze da je kriv sportski sektor, iako ih u tekstu nigde nije spomenuo. Naslov promenjen na samo neuspesna sezona. Izgleda da neko na SK zavrce usi zbog insinuacija i lazi usmerenih prema nama, ja ne znam kako drugacije da objasnim promenu naslova za tako kratko vreme.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
259
Reaction score
2.470
Локација
Jamaica
Jebeš me, dođe mi da nađem Bogdanov mail i da ga molim da zajebe Atlantu i dođe kući.
Ja ne želim da mračim, ali zaista ne vidim kako možemo da opstanemo u ovakvoj državi. Ovo je gore od okupacije, ovo je gore od pakla. Kakva pokvarena ciganska govna upravljaju našim životima, naša jedina šansa je neko čudo, tipa Bogdan odjebe Atlantu i vrati se kući.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
399
Reaction score
2.591
Локација
Novi Sad
Jebeš me, dođe mi da nađem Bogdanov mail i da ga molim da zajebe Atlantu i dođe kući.
Ja ne želim da mračim, ali zaista ne vidim kako možemo da opstanemo u ovakvoj državi. Ovo je gore od okupacije, ovo je gore od pakla. Kakva pokvarena ciganska govna upravljaju našim životima, naša jedina šansa je neko čudo, tipa Bogdan odjebe Atlantu i vrati se kući.
Tesko, letos je izjavio da mu je zelja da zavrsi karijeru u NBA, po mogustvu bas u Atlanti.
 

Cobi

Grobar
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
218
Reaction score
715
Od opste halabuke kako treb ceo tim rasformirati do opsteg pesimizma kako nam svi odlaze a kako ciganima dolaze svi redom.
Polako sa zaključcima, tek ce se lomiti koplja!
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
53
Reaction score
314
Локација
Austrija
Od opste halabuke kako treb ceo tim rasformirati do opsteg pesimizma kako nam svi odlaze a kako ciganima dolaze svi redom.
Polako sa zaključcima, tek ce se lomiti koplja!
A leto jos nije ni pocelo...Kako smo krenuli, svi cemo zavrsiti u Urgentnom do kraja juna, pitam se ko ce ziv docekati septembar.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.499
Reaction score
5.115
U prošlom prelaznom roku videli smo kako nas država sapliće i logistički i finansijski. Bojim se da će ovaj prelazni rok biti još gori, jer je Oskar još bolesniji...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.331
Reaction score
3.003
Локација
Kragujevac
Прошле године овде на форуму је било баш прво занимљиво, а после мало и тужно, терао се Небо, Калатес циглар као трећи плеј, и бар пола НБА играча није било довољно добро да уграби који минут у КК Партизан.

А наравно на све то јебени новинари су ишли још даље и кењали да доводимо бар пола Европе. Углавном прелазни рок не мора ништа да значи у смислу не знамо ко ће да експлодира, поднесе притисак и тако даље. Ко год да дође добродошао, ко год да оде све најбоље.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
3.131
Reaction score
9.423
Прошле године овде на форуму је било баш прво занимљиво, а после мало и тужно, терао се Небо, Калатес циглар као трећи плеј, и бар пола НБА играча није било довољно добро да уграби који минут у КК Партизан.

А наравно на све то јебени новинари су ишли још даље и кењали да доводимо бар пола Европе. Углавном прелазни рок не мора ништа да значи у смислу не знамо ко ће да експлодира, поднесе притисак и тако даље. Ко год да дође добродошао, ко год да оде све најбоље.

Zato smo i tako zavrsili… svi su upali u euforiju zbog bradatog smrada, na zalost i nas sportski sektor a nakon toga potop… svaki sledeci igrac je ubedjen sam bio ishitreno resenje
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
53
Reaction score
314
Локација
Austrija
Zato smo i tako zavrsili… svi su upali u euforiju zbog bradatog smrada, na zalost i nas sportski sektor a nakon toga potop… svaki sledeci igrac je ubedjen sam bio ishitreno resenje
Proslo je i vise se ne treba okretati za tom sezonom niti za igracima koji su potpisali ili nisu, zadovoljili ili ne. Isto mislim i za sezonu sa Exumom i Lesorom, taj tim se ne moze vise vratiti. Vreme je za novi tim. Vazno je izvuci pouke iz svega toga i ne dozvoliti da se lose stvari ponove. Narocito se nadam da su Zeljko i Zoran naucili s kakvim ciganskim smradom posla imaju a taj je smrad dostigao kulminaciju krajem sezone a siguran sam da ce smrad biti i veci srazmerno nasem rastu i boljim rezultatima i da ce biti spremni na to.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
470
Reaction score
4.366
Локација
Jupiter

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.392
Reaction score
2.951
Bojim se da bi, u tom slučaju, krenulo analiziranje njegovog porekla, svakog pogleda na hrvatsku zastavu i zameranje "srbskoj košarci". Jedino da ga patrijarh pokrsti pa da igra pola-pola.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top