Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Интернет куртонима који по разним друштвеним мрежама пишу о наводном хаосу у ККП, сукобу Жоца и Савића, имам да поручим исто што и њиховом налогодавцу, спин доктору Човићу, да ми се напуше гробарског курца!
Ja video samo da je to jedan lik napisao na Twitteru, i još je cigan i trol. Ne znam što bi se iko primao na te gluposti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jok, svađali su se oko poze u kojoj će da j...u narednog protivnika. Sve se desilo prilikom skautinga a glavno pitanje je zapravo da li je protivnik muškog ili ženskog roda. . Ako je FMP onda je je muški /kako tvrdi Žoc/ i u tom slučaju, moguće je samo od pozadi. Ako je Fabrika metalnih proizvoda onda je ženski rod /što tvrdi Savić/ a u tom slučaju moguće je više kombinacija i akcija.

Obavešteni tvrde da su mediji došli do saznanja o predmetu i sadržini njihovog sukoba 2 dana pre susreta sa Megom, te navode da je zapravo njhov sukob i razlog poraza. Iako su sve saznali, bilo ih je nekako blam da to prenesu javno preko svojih glasila. Kažu takav niivo pisanja ne priliči ni žutoj štampi koja je debelo na strani fmpja :D

Na kraju je stvar legla jer su se sporazumeli da kurvi /muškoj ili ženskoj/ oral ne gine u svakom slučaju.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.608
Ja se samo iskreno nadam da nasi igraci citaju sta se pise po novinama i da Panteru redovno sve prevode. Jebote, deset eseja juce i danas kako smo mi u raspadu, u kanalu, kako je sezona katastrofalno krenula, kako su svi, a pogotovo Panter, potpuno van forme, kako Limenkama cvjetaju ruze. A oni dobili samo kurcev Asvel kuci, pogubili glatko sve ostale a ni protiv jednog od najboljih 5 nisu igrali. Jedva su i svoj drugi tim juce dobili i da nije coravi vjerovatno interveniso pred kraj, izgubili bi. Kako ce lijepo da pojedu sva govna u cetvrtak uvece, to ce biti uzivanje citati. Samo rakija i suze ciganske.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.223
Reaction score
15.857
Локација
Beograd
Jok, svađali su se oko poze u kojoj će da j...u narednog protivnika. Sve se desilo prilikom skautinga a glavno pitanje je zapravo da li je protivnik muškog ili ženskog roda. . Ako je FMP onda je je muški /kako tvrdi Žoc/ i u tom slučaju, moguće je samo od pozadi. Ako je Fabrika metalnih proizvoda onda je ženski rod /što tvrdi Savić/ a u tom slučaju moguće je više kombinacija i akcija.

Obavešteni tvrde da su mediji došli do saznanja o predmetu i sadržini njihovog sukoba 2 dana pre susreta sa Megom, te navode da je zapravo njhov sukob i razlog poraza. Iako su sve saznali, bilo ih je nekako blam da to prenesu javno preko svojih glasila. Kažu takav niivo pisanja ne priliči ni žutoj štampi koja je debelo na strani fmpja :D

Na kraju je stvar legla jer su se sporazumeli da kurvi /muškoj ili ženskoj/ oral ne gine u svakom slučaju.
Što bi rekao Đura u njegpvim kućnim čarolijama, ako je pojeo...onda je muško, ako je pojela onda je žensko.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ocekujem reakciju pre svega igraca, to jest ocekujem da prebijemo cigane u cervrtak, a onda da za vikend vidimo gde smo gresili pamda ih u ponedeljak jos vise prebijemo.
Glupavi poraz od mege nulirace ili buducnost ili cedevita ili vec neko drugi, a i da ga niko ne nulira, red je.da ih oderemo jednom pred njihihovim strucnjacima u zaba ligi.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ima da kažem da gotovo pola treba da se stidi napisanog, a pogotovo za prelazni rok gde su neki direktno i indirektno popljuvali Željka, da je mene bilo sramota njihove sramote...

Ja sam isto ostao u neverici koliko ljudi pljuje Zeljka. Plus onaj debil sto se zakacio za Jaramaza... Ne mozes ih izbeci bukvalno, a smrde na cigane...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Opet se ide u krajnost sto je i normalno kod nas :D . Ako se kaze da smo igrali lose protiv Mege, Mornara, Kosjerica, Lejkersa onda to znaci da se pljuje Zeljko, ako se kaze da smo igrali odlicno onda to znaci da se dize u nebesa.
 
  • Like
Reactions: Oki

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
A ko su, tacno, ti toliki ljudi koji su ovde pljuvali Zeljka i koji smrde na cigane?

Koliko ja vidim, prica se o drustvenim mrezama, a ne forumu. Konkretno, ja najvise mislim na Twitter.

Opet se ide u krajnost sto je i normalno kod nas :D . Ako se kaze da smo igrali lose protiv Mege, Mornara, Kosjerica, Lejkersa onda to znaci da se pljuje Zeljko, ako se kaze da smo igrali odlicno onda to znaci da se dize u nebesa.

Ne, Twitter je druga prica, veruj mi. Ima svakakvih likova. Posebno ovaj sto se nakacio Jaramazu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.076
Reaction score
3.997
Локација
Beograd
Ne znam da li je neko od stranaca bio ovoliko požrtvovan u posvećen timu kao Panter.
Prvi dolazi na trening, poslednji izlazi iz hale od drugog kola EL ima problema, ne žali se, igra, daje sve od sebe na terenu... Neverovatan je.

Mediji po običaju pojma nemaju, čovek se nije sinoć povredio nego je posle Asvela osetio da nešto nije kako treba, ali je igrao. Veliko poštovanje i još jedan od razloga zašto je kapiten.
 
Top