Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Алекса лош. Камински кад има лопту у рукама подсећа ме на Загорца. Урош одличан. Анђушић одличан. Сраман приступ екипе. Терај даље. Идемо на ноге Бајерну који је такође вечерас изгубио у националном првенству.
Можемо ли једну јебену утакмицу у АБА да одиграмо а да нам не покидају сваки нерв?

Мислим да смо вечерас дефинитивно изгубили пол позицију. Цигани једноставно немају (осим од нас) од кога да изгубе.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jebem ti danasnju NBA ligu u kojoj dva prasca dominiraju, i jebeni Kaminski je igrao deset godina u njoj.

Usrao nas je na obe strane terena.
Žali bože ko je njega skautirao.

Plače mi se dok gledam njegove kretnje, pokušaj odbrane, i skok od 2 cm.

Pravim roštilj kad on ode iz Partizana.

Žao mi je Trife, zaslužio je da on rešava ovo.

Podsetio na Luču kapitena večeras.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Срамотан приступ у овим тзв. "малим" утакмицама ће нас, како ствари стоје, коштати првог места у регуларном делу, а сви знамо какву то предност доноси у плеј офу. Ако изузмемо последњу четвртину, ми смо вечерас смо играли пресликан меч са Мегом, ноншалантна игра, без воље, жеље, икакве борбе, анемични, малокрвни, није коректно према људима који су вечерас дошли у Арену да се овако "отаљава" посао.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
To je greška stručnog štaba. Morao se tražiti čelendž na ovo. I mislim da nije prvi put takav propust. Nauk i za njih da više obraćaju pažnju na ovakve detalje u neizvesnim završnicama.
Ja nisam siguran da aut uopste moze da se gleda po pravilima. Sta sem uopste da se trazi. Ko zna moze da napise.
Jaramaz je pokazivao, tako sam i ja video ovo
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne znam koja je ideja u mecevima ana lige, da se krene sa rezervama da se odmaraju nosioci i onda kad ode u ovoliki minus daj njih da se lome stizu, plus emotivno isprazne. Daj kreni sa prvom petorkom ugazi ih i ubaci rezerve. Specijali za Kaminskog, na 2 sek, lik ruke kao pile, najjace oružje da da trojku i nju je masio za pobedu

Pa gde da ih pusti da igraju? Posle zajebanog meca pred duplo kolo, na svom terenu?
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Momci su pre tri dana okrenuli skoro 20 razlike protiv odlicne ekipe Fenera. Zasluzuju kritiku ali nije lako igrati na svaka dva, tri dana. Sad ide duplo kolo evrolige, pa nisu masine. Bilo je dosta propusta ali i ove seljobere je sralo samo tako. Malo vise vere u Zeljka i tim, bice to sve dobro.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da je potrajalo jos minut - dobili bismo
Da im nije igrao Mudi - ne bismo ni dosli u neizvesnu zavrsnicu
Da nije bilo ovakvog prisupa - ne bismo pricali o porazu...

Svaki poraz u ABA ligi osim protiv Dive je nista drugo do smak sveta. Nema loseg dana, nema povreda, nema umora, ne postoji.

Nema vremena za analizu, sledi duplo kolo EL
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.745
Локација
underground
Zasluzen poraz. Opusten pristup a onda panika, vec vidjeno sto puta u sportu. Onda i Tanackovic ubacuje frizidere i tako to ode. Igokea odigrala sjajno ali mi smo ih razigrali. Nista idemo dalje , nema vremena za bilo sta osim Bajern.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.984
Локација
Beograd
To je greška stručnog štaba. Morao se tražiti čelendž na ovo. I mislim da nije prvi put takav propust. Nauk i za njih da više obraćaju pažnju na ovakve detalje u neizvesnim završnicama.

Pitanje je šta može, a šta ne može da se gleda. Sve, sve, ali ako i sudije to znaju, eto vala.
Svakako je Željko dovoljno iskusan da bi tražio da je mogao.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
J.bga, znaju i drugi da igraju. Ekipa mora da se još uigrava. Kamiski i Doužer (znam da nije igrao) nenaviknuti na kontakt. Kaminski pravi greške koje se ne prave ni na basketu, jer očekuje faul. Doužer beži od igrača koji stane pred njega. Anđuša se trudi, ali on poentira samo bez odbrane na njemu. Moje laičko mišljenje - daj pleja. Otišli su Exum i madar, a mi doveli samo Jareta. I u čemu je fora sa poslednjim napadom. Nismo ni izveli i nije prvi put?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Kako je krenulo i kako se nastavilo... Još smo mi i izbegli veću bruku... Pristup nedovoljno agresivan, odbrane bez, ovi ubacili šta su pomislili a ne pokušali, računam da će im Željko objasniti neke stvari...
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Aleksi bi, zaista, mogla da se vrati uloga na prošlosezonsku, koja je u skladu sa njegovim potencijalom, karakterom i kvalitetom - igrač energije, koji uđe 10-15 minuta, razmontira odbranom protivničkog glavnog beka i razdrma ekipu kada krene da se "tone".
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Da se ne lažemo niko normalan ne bi ovo ni slavio da smo dobili. Baš noršalantan pristup, a i protivnik je grizao, tako da njima čestitam, a mi eto ponovo jalov početak sezone i naše kidanje živaca. Samo da se preživi do kraja godine, biće ovde još "uzbudjenja" kojeg bi mi da izegnemo, ali je to malo realno. Po meni Željko nije trebao PJ da izostavi, ne zato što je on ne znam kakva klasa, nego što nam znači svaki igrač spolja, pogotovo što se u ovom trenutku raspadaju Jare i Avram, plus imaš rovitog Ponitku i nemaš Pantera. Šta će ti Tristan ili neuigran Bruno, samo jedan od njih je tu mogao da bude, pa ti rotiraj na toj poziciji, a PJ-u ako je trebao odmor, mogao je i da presedi na klupi (ako nam ide). Šta reći, ima ovde krivice u svima, od igrača, do trenera, biće sigurno bolje, a da li će biti do tada kasno, sezona će pokazati.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Нажалост једино исправно што се може написати је СРАМОТА!
Јебена Мега, па још јебенија Игокеа!
Паклено нам треба играч на нижим позицијама који зна ,,стати на лопту"! Искреирати ,,паметан" напад, смирено без срљања. Ако нас је Мега изненадила, ови нису смјели! 20-22 разлике губити кући од Игокее је СРАМОТА, па нек се сви запитају шта им је радити.
 
Top