Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Šta je vama?

Da, naša igra nije ni za kurac, ni zalaganje nije na nivou. Neuigrani smo, nekompletni, sve to stoji.

Prvo mesto u abi je najverovatnije izgubljeno.
Ali meni to uopšte nije tragično.

Pa nije ovo fudbal. Ima tu neki plej-of. Titula se osvaja na tri pobede.

Mi ako smo pravi, a ja verujem da jesmo, mi ćemo metalne proizvode da nalupamo oba puta pred njihovim navijačima.

Utakmice u ABA ligi gledam kao priliku za uigravanje, i uvođenje u formu što više igrača.

Evroliga i utakmice u njoj sa druge strane nose mnogo veći ulog.

I tu nema puno prostora za kikseve. Zato je bitno da što pre izbijemo plus sa pobedama, pa da, koliko toliko, mirnije gledamo nastavak takmičenja.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.567
Локација
vaginamandibularia
Voleo bih jednom za svagda da se razgraniči šta je za koga kritika, nekome je nečije kritikovanje vređanje i pljuvanje, da bi se ti isti ljudi koji kritikuju bez vređanja nazivali pljuvačima i ljudima koji ne vole Partizan a ja ako nešto ne volim, ne volim generalizovanje. Mislim da smo kao društvo postali veoma osetljivi, ĵoš da počnemo da se tužakamo za povredu časti i ugleda.
Ono sto napisem ovde je kritika, ono sto izgovaram kraj TV je pljuvanje
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.664
Ne poredim uopšte njih dvojicu kao igrače. Poenta je da ne treba ocjenjivati da li je igrač promašena investicija nakon mjesec ili dva. Isto važi i za usjpešnost sezone.
Hajde da barem malo vjerujemo Žocu, njegovim trenerskim sposobnostima i odabiru igrača. Možda se na kraju pokaže da on, ipak, nešto i zna.
Podrška je neupitna,bar sa moje strane. Ja Partizan volim kao dete i uvek verujem u pobedu,verovao sam i u kada ništa nije davalo optumizma..jednostavno ne umem drugacije.
Više sam to napisao da se ne vi ovekivali dometi nikih sadasnjih igrača da budu kao dometi nekih koji su bili jer su to jednostavno drugačiji igrači.
I dalje stojim da nemamo adekvatnu jedinicu u ovom timu i tu nas je najvise izjebao Madar,kao da smo mnogo izgubili u defanzivi sa odlaskom Janija.
Slozice to Željko sigurno,samo mislim da ce trebati vise vremena nego prosle sezone i da ne mozemo imati isti defanzivni potencijal kakav smo tada imali.
Videćemo.
:napred-partizan:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Obucar ostaj sto je naplatio dug od kluba nego juce je naplatio i kamata. Razbio nos jedinom plejmejkeru Aleksiii i sada ce da igra sa maskom ko spajdermen ili betmen. Kritike su sastavni deo sporta mi za ovo takmicenje aba ligu sa ovim rosterom ne bi trebali da imamo problem i zato me svaki poraz nervira i sve vise frustrira. Evroliga je druga dimenzija tamo mozemo bukvalno svako dobiti i od svako mozemo izgubiti i kuci i na strani i zato te poraze toliko nisu strasni. Ovo sa baba ligom i to za 8 kola prvo mega pa igokea pa juce oni mutirani klub to ne ide na dobro. Iste greske se ponavljaju svake utakmice skok defanzivni, ofanzivni i ta jebenaaa odbranaaaaa.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Iskreno, nisam se uopšte nešto preterano iznervirala, jer nisam ni očekivala da pobedimo. Jednostavna, ta glupa jupi-kokta nam ne leži, u kom kod agregatnom stanju da je.
Nerviraju me i dalje porazi od Igokee i Mege. Problem veći od poraza sinoć je Aleksina povreda. Jedino ako opet ne proigra onu masku kad bude stavio.

Ništa ovo sada nije tako tragično. Jbg, napravili su sami sebi komplikaciju ali problem leži negde drugo... recimo, Barselona izgubila od Mursije i to joj je već treći poraz ove sezone u domaćem prvenstvu. Nije moguće da su cigani kao Real pa niko ne može da ih dobije. Može, barem da pokuša, a to što ne žele, a i ako požele nije im dozvoljeno - to je glavni problem.

Da smo dobri - nismo. Pa niko ovde nije lud da priča kako smo super. Razlika je samo da li verujemo da ćemo biti bolji i dovoljno dobri da im se opet svima useremo u život.
Za KKP ne brinem dok je Želimir tu... samo da mi dobijemo taj TSC u subotu :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Да паратили смо Партизан и са Цветковићем и Магдевским на плеју кад смо муке мучили са којекаквим Сутјескама и Тајфунима и нисмо одустајали, нити је љубав спласла. Оно стандардно српско Ћути може и горе.
Генерално Остојина изјава или изјаве пред почетак сезоне које нису испоштоване су свима нама подигле очекивања на максимум. Вјерујем да је и играчима стављен додатни притисак нарочито домаћим који заиста немају тај квалитет за најављени напад на Ф4 ЕЛ. Обрадовићу подршка увјек и заувек!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Šta ste se uhvatili Vrabca, ima ih koji su igrali za nas a za koje je Vrabac bio Lebron Džejms. Sjeća li se neko Baneta Dekića, ili još prije, Aleksandra Gilića?
"Šta ste se uhvatili Nanelija, seća li se ko Aleksa Marića?"

Sećam/o se vrlo dobro i jednih i drugih, za tebe i nisam toliko siguran, sudeći bar po napisanom.
Inače, oba centra su bili poprilično dominantni u to vreme, i u takmičenjima u kojima su nastupali...
 
Top