Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
"Šta ste se uhvatili Nanelija, seća li se ko Aleksa Marića?"

Sećam/o se vrlo dobro i jednih i drugih, za tebe i nisam toliko siguran, sudeći bar po napisanom.
Inače, oba centra su bili poprilično dominantni u to vreme, i u takmičenjima u kojima su nastupali...
Bane Đekić i Gilić nekad bili dominantni u nečemu? Deder, uozbilji se.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.091
Reaction score
5.052
Локација
vezenemam
Bane Đekić i Gilić nekad bili dominantni u nečemu? Deder, uozbilji se.
Imaš problema i sa čitanjem/razumevanjem?
Jeste, Gilić (Gile-šampion) je bio dominantan u svoje vreme kod nas i odrađivao više nego solidan posao,.
A Đekića nisam pomenuo u tom kontekstu, ali to je do ovog problema sa razumevanjem/čitanjem.
Ali dobro, ima nas kojekakvih, tako da je sve ok.

p.s.
I poenta je bila da si poredio babe i ćabe - centre i krila, što je samo po sebi indikativno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
@Van Der Berg Poenta je da je Bane Đekić igrao F4, isto kao i Braca Milošević. I to samo još više ističe umeće i genij Duška Vujoševića.
Inače bili dominantni ili ne, svaki igrač kao Adin Vrabac i svi koji su igrali u najtežim godinama našeg kluba zaslužuju pun respekt onih koji sebe smatraju i nazivaju navijačima Partizana.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Apsolutno. Lako je sad želeti da dođeš u Partizan. U tim godinama kad su nas zaobilazili kao kugu, kad su potpisivali za pacove iz predgrađa SNS olovkama, momci kao Vrabac i Ratkovica su bili tu, i pomogli da izdržimo i preživimo sve to. Bez toga ne bi bilo ni ovoga danas. Mad respect.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd

PsychoTheRapist

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
4
Reaction score
48
Локација
Prijedor,Rep.Srpska,BiH
Zamolio bih "realne" Grobare da više poštuju tim i kad loše ide a ne samo kad počnemo da gazimo. Navijači rezultata mi još više idu na polni organ, ili šire defetizam ili nerealnu euforiju a nijedno nije dobro. Glavu gore, u bunaru smo bili (manje-više) deceniju a sad se diže panika za gluposti. Samo podrška, srce, dlanovi i glavu gore. Pozdrav za sestre i braću Grobare, za moj prvi upis na forumu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Jedva nađoh temu, kao da ne igramo danas.
ABA nas izgleda baš zanima...

Nadam se će prva petorka drugopozivaca odigrati korektno, da ne moraju nosici posle da jure.

Borac je solidan ove sezone. Brz i divlji plej Ronaldo i vrlo skočni centar Frenklin. 20 razlike ne bi smelo da se dovodi u pitanje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Veceras maksimalno fokusirano, nema prostora za opustanje.
Mora da se poradi na odbrani pred Pao.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jedva nađoh temu, kao da ne igramo danas.
ABA nas izgleda baš zanima...

Nadam se će prva petorka drugopozivaca odigrati korektno, da ne moraju nosici posle da jure.

Borac je solidan ove sezone. Brz i divlji plej Ronaldo i vrlo skočni centar Frenklin. 20 razlike ne bi smelo da se dovodi u pitanje.
Ja to nikad nisam uspela da shvatim, i, kako je sad fensi iliti moderno reći, i u eri Adina Vrabca, ja sam bila na svakoj utakmici, osim za svoju Slavu, iz opravdanih razloga, jer niti me zanima protiv koga igramo, niti koje takmičenje igramo, ni ko je trener, ni ko je igrač, a svakog našeg igrača podržavam, dok igra za nas, ako izuzmemo onog izdajnika što nema za patike, i danas ću, naravno, biti u hali čim otvore ulaz, ja niti umem niti mogu a nemam ni nameru da se ponašam drugačije... Opravdanje imam samo za ljude iz unutrašnjosti, za bolest i za one koji rade drugu ili treću smenu, za druge - ne.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Ajmo momci. Nadam se rutinskoj pobedi naseg Partizana veceras, bez mnogo muke.
Napred Partizan!!!
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Utisak večeri mi je na 3 sekunde pre kraja druge četvrtine. Željko crta akciju, a Kaminski kao nešto žvižduće, ležerno se udaljava i u nekom svom filmu je.
 
Top