Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Jeste zato je najbolji centar el i najdominantniji igrač koji je otpadak iz nba. Panter je sam rekao da mu je nba sam ali da nije mogao da dobije ugovor samo probe. Uostalom kao i svakom americkom igraču i 99 posto svih igrača.
Sve ostalo je kiselo grožđe.
Ja samo kažem da Panter nista gori nije od Bogdana ili Milutinov od Gobera ili Zeljko od Stiva Kera , Rajakovica ili Kokosova. Zasto ne mogu da dobiju ugovor tamo, nema veze sa njihovim kvalitetom. Oni sigurno imaju kvalitet za NBA.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nego sa čim ima veze? Rodbinskim vezama u nba. Evropski menadžeri nemaju ni pristup u nba pregovorima oni se obavaljaju preko globalnih menadzerskih agencija excel ili wasserman ili neko treći.
Krenuo si od igrača došao do trenera.
Svaki igrač želi u nba. Jedini razlog zašto neki igrač odbija nba je zbog potencijalne slabe minutaže ili negarantovanog ugovora. Što se opet svodi na kvalitet i malo sreće pri odabiru kluba.
Panter da može da igra u nba igrao bi.
Bogdan ima u proseku 15 PPG u nba, ne budite neozbiljni.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Слажем се Пантер може да игра само у Партизану и да буде Капитен, док нас не доведе тамо гдје треба да завршимо, а после тога може само да продужи уговор на још пар сезона :D
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ne odgovara ti da ubacimo i trenere... Znaci Boban Coban je bolji igrač od Milutinova, jer igra u NBA? To je merilo?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Čini mi se da od nba poznaješ igrače iz Srbije i koje si video na svetskom. Boban čoban hehe kakva rima je otišao kao jedan od najboljih centara el (najkorisniji igrač el i prva petorka) i dobio višegodišnji ugovor. To je nešto što bi možda mogao i Tavareš i istu bi i ulogu imao. Milutinov je otišao u najboljim godinama u rusiju da igra za pare bez ambicija i tada je možda mogao da dobije ugovor u nba. Sada može da prođe kao Micić i to u najboljem slučaju. Njihove karijere njihove odluke.
A ako moram da ti objašnjavam zašto je nba nedosutpna evropskim trenerima i koja je razlika tamo u konceptu igre u odnosu ja evrope onda sam se zajebao u startu što sam pokušao nešto da objasnim.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Čim sam čuo sta trabunja narodni poslanik pantic o Panteru, znao sam da ce do ovoga doci...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Da nije slučajno rekao da ne oseća Partizan ili tako nešto?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Top