Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Nadam se da je ovaj nivo marketinga i promocije dovoljan pokazatelj marketinskog potencijala naseg kluba kao preduslov za dugogodisnju licencu. Ovo je ono sto PSD i DV u ono vreme nisu mogli da shvate koliko je neophodno.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nadam se da je ovaj nivo marketinga i promocije dovoljan pokazatelj marketinskog potencijala naseg kluba kao preduslov za dugogodisnju licencu. Ovo je ono sto PSD i DV u ono vreme nisu mogli da shvate koliko je neophodno.
Još da zvanični butik bude opskrbljen kako treba, ažuran u slanju porudžbina, ihaaajjj, gde bi nam kraj bio... Ali za početak, i ovo je nešto...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ovi u butiku kao da su druga firma. Ko prati Partizanov instagram, bila je skoro akcija povodom izlaska ova 4 retro dresa. Trebalo je da svom profilu objaviš sliku u nekom dresu KK Partizan, da staviš profil i objavu javno, taguješ klub i #RetroPartizan i to do 25 ili 26 decembra. Potom igrači biraju 4 pobednika koji će dobiti po dres. Evo ga 31 decembar nigde ništa ne objaviše.A ja izginu da se slikam, otključam profil, pa stavio i priču i objavu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Ja sam više za retro garderobu, više mi se dopada ta varijanta šta god da je u pitanju.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Kad smo tih retro dresova... ovaj i nekako...

GCYTAuaWcAAq1e9.jpg

... mada je ta 88-ica pomerena posmatraču ulevo(?)... Ali, šta se htelo sa ovim?

GCYTAuWWoAA1R8H.jpg

i Još ta talasasta 10-ka!? Ni ovaj beli mi se nije nešto posebno dopao, mada deluje pristojnije u odnosu na prethodni.

GCYTAuUXAAAb331.jpg

A ako bi neko mogao da mi objasni - zašto zeleni za Fuenlabradu?!

GCYmIBQXMAAqyt_.jpg

Pogotovo što zeleni dres u Partizanovoj istoriji predstavlja jednu od ružnijih epizoda... ako ne grešim, odigran je samo jedan meč u zelenoj garnituri, publici se nije dopao i još je upisan i poraz na domaćem terenu od, valjda, skopskog Rabotničkog. I na sve to, ni na jednom retro dresu nije moguće izabrati broj po želji, već se serviraju ti fazoni sa godinama. Pomašaj, ako mene pitate, mada će se sigurno naći neko ko će i to kupiti...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Ovi u butiku kao da su druga firma. Ko prati Partizanov instagram, bila je skoro akcija povodom izlaska ova 4 retro dresa. Trebalo je da svom profilu objaviš sliku u nekom dresu KK Partizan, da staviš profil i objavu javno, taguješ klub i #RetroPartizan i to do 25 ili 26 decembra. Potom igrači biraju 4 pobednika koji će dobiti po dres. Evo ga 31 decembar nigde ništa ne objaviše.A ja izginu da se slikam, otključam profil, pa stavio i priču i objavu.
I jesu. Odgovorio sam im jednom prilikom na story da čekam već mesecima da ponovo izbace veličine za određene majice, odnosno da se nadam da će do toga uopšte i doći. Njihov odgovor na moju poruku je bio: "I mi se nadamo". Dakle, naravno, postoji treće lice koje ubira plodove.​
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Npr Zekova majica je odrađena u jednoj seriji od kako je evo treću godinu u Partizanu.
To mi je devojka koja radi u shopu rekla. Bilo je nešto malo posle, ali tipa XXL.

Po završetku sezone, odradili su nekoliko tura majica "ŠAMPIONI", posle toga na svaka 2-3 dana, e stižu sutra. Naravno da nisu stigle.

Šop kao šop je očajno vođen, a ne mali broj puta kada sam bio, bili su i stranci i poprilično kupovali, a nikada nisam ušao u prodavnicu da je prazna. Realno, rudnik para, ali očigledno ne znaju.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Gober bi u Evroligi bio brzi i pokretljiviji Tavares i bez ikakve dileme najbolji centar Evrolige. Covek je u NBA jedan od najboljih ako ne i najbolji defanzivac svoje generacije,

Nezgodno je to poredjenje NBA i EL igraca. Da biram igraca za neku evropsku ekipu odabrao bih Pantera pre solidne brojke NBA igraca, nebitno da li je to 30%, 20% ili manje od toga, zato sto Panter moze da ti bude prva violina na evroligaskom nivou, dok je pitanje kako bi se ti losiji NBA igraci snasli u toj ulozi. Sa druge strane, za NBA ekipu ne bih uzeo Pantera nikada, koliko god bio dobar nije toliko dobar da bude prva opcija u NBA, a mislim da on nije igrac koji moze da da pravi doprinos u sporednoj ulozi.

Dobar primer su recimo sa jedne strane Pi Dzej Taker i Patrik Beverli koji su igrali u Evropi i nisu bas bili neke zvezde, a napravili su vrlo ozbiljne karijere kasnije u NBA, i sa druge strane Majk Dzejms koji u Evropi dominira a u NBA se ispucavao i stetio ekipi.



Gober bi u Evroligi bio brzi i pokretljiviji Tavares i bez ikakve dileme najbolji centar Evrolige. Covek je u NBA jedan od najboljih ako ne i najbolji defanzivac svoje generacije, a stil igre mu je takav da bi u Evropi bio jos dominantniji jer bi mogao mnogo vise da kampuje u reketu.
Ja nisam nikad rekao da KP treba da bude prva violina., vec 8 - 9 igrač u svakoj ekipi u NBA.
Kazi mi kako bi Gober bio brzi u Evropi? Jel se tamo nose tegovi?
Najbolji defanzivac kog Jokic tovari svaku utakmicu sa 50+ poena. Stimac je bolji napadač od njega. A Milutinov je za njega Sakil O'Nil. Eno ti KPJ dao intervju pročitaj sta je rekao o NBA.
 
Top