Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Svaka cast na pobjedi! Opet malo losiji pocetak i padovi u nekim trenucima, ali veci dio smo kontrolisali utakmicu. Zabrinjava malo ono kad je Panter bio na klupi kako su nam se priblizili, ali dobro. Sad ima dana za trening pa ce se trgnuti i ostali.

Kako rece Ivan, podrska i guranje da se bore pa ce se vratiti i oni.

Trifunovic odlican, Panter i Kaboklo klasika, a Jare i Andjusic ce biti jos i bolji. Krivo mi je za Smajlija jer mi se cini da makar dva nisu bili faulovi, ali ajd.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Uroš Trifunović, budući kapiten Partizana.

Naravno, ako ga drugari sa foruma prethodno ne najure jer ništa nema od njega, je l tako? Kakav tim može da se sastavi od onih koji su kroz godine najurivani iz kluba zbog netalenta...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.747
Локација
underground
Ovakve utakmice posle duplih evrokola, a ova je bila posle duplog duplog kola najvaznije je dobiti na suvi kvalitet sto smo ovog puta i uradili. Ne moze tu biti neke leprsavosti jer se svi evroligasi muce posle toga u domacem prvenstvu.
Ovaj put je bilo dovoljno energije da se dobije napaljeni domacin.
Nije bilo povreda sto je najvaznije i guraj dalje.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Jedino sto mene brine u nasoj ekipi je Ponitka. Od njega sam stvarno ocekivao dosta, ali ne vidimo nista za sada. Od Kaminskog sam doduse ocekivao da bude vazniji sraf do sada, ali mislim da ce on pruziti svoje. Za Ponitku, moram priznati, pocinjem da gubim nadu da ce ispuniti potencijal.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.513
Jedino bitno večeras je bilo da se prođe bez povreda.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Nisam mogao gledati utakmicu. Tek zadnjih 2-3 minuta. I onda je na ekranu izašla ona statistika. Vidim imali smo samo 3 ofanzivna skoka. Pogledam na sajtu Rezultati, tamo piše 1 skok u napadu.
Kako god bilo, nevjerovatno.

Svakako, bitna je pobjeda u Zg
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.089
Локација
Академија
Понитка је, нажалост, на добром путу да надмаши Папапетруа по односу очекивано/(не)остварено. Тако ми се бар чини. Ни ове минуте у аби које добије, не искористи на прави начин.
Што се тиче Каминског, нисам сигуран како ће он да реагује на ово што већ други утакмицу не добија минуте. Он ми делује као лик који у таквим ситуацијама зове менаџера и жали му се. А Жељко очекује од њега да минуте заради на тренингу. Надам се да ће се обојица тргнути јер ће нам требати, сезона је дуга.
За Трифу и Јарета, све похвале. Поготово за првог, који је тек изашао из повреде а већ доста доприноси.
А сад по брејк у Атини!
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Nekako se kod nas baš slabo snalaze stranci sa istoka. Poljaci, Litvanci, Letonci, pa i Grci. Bertans i Veseli su jedini izuzeci, ali oni su došli baš mladi, praktično su bili niko i ništa pre toga, pa su se dosta lakše stopili sa našim podnebljem i sistemom. Ne znam iskreno koji je razlog, da li im ne leži naš mentalitet ili nešto drugo, ali baš deluju izgubljeno i bezvoljno. Fora je da to uopšte nisu loši igrači, ali eto baš od starta ne mogu da se snadju, uglavnom ni ne napreduju i tu usledi razlaz. Čini se da će tako biti i sa Ponitkom, a lik ume da igra, ali trenutno se ne vidi čak ni ta borbenost. Naravno možda se dečko vremenom trgne, ume Željko da podigne igrača, ali očigledno nije ni čudotvorac, jer pre svega sve zavisi od njih. Što se tiče Kaminskog malo se davi sa njim, ne verujem da je precrtan, biće on od koristi u nekim trenucima, ali svakako mora da pokaže da želi da napreduje. Ne mogu baš da verujem da on ne može bolje u odbrani, da se vadi na tromost ili nedostatak košarkaške inteligencije, jer kada se ti onako krećeš u napadu, kada onako koriguješ kretnju i nekada lagano postižeš poene, e onda jbg očigledno se može. Bilo bi šteta da se precrta, nemamo mi taj luksuz, potreban je svaki igrač, pogotovo onaj koji je toliko plaćen, ali eto promašaja će uvek biti, sport je rizik kao i svaki drugi posao. Nekad pogodiš, a nekad ne.

Što se tiče utakmice sa Cibonom, korektna rola. Dovoljno zalaganja, pojedini grabe svaki minut, drugi eto kao što je rečeno, se ne snalaze, tipa Smit. Ali on je tek došao i ima tu prostora za napredak. Vidi se da želi brže bolje da doprinese, pa dosta i greši. Željko mu konstantno to ukazuje, ali valjda te nekad ponese lopta.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne cuvamo mi frenka ni za sta. Željko je rekao da se minuti dobijaju zalaganjem na treninzima. Sto znaci da se lik definitivno ne zalaze, niti preterano trudi. Ili ga jednostavno bojkotuju da bi svojevoljno trazio raskid ugovora, ne znam sta moze biti drugi razlog da lik uopste ne igra...
Ne igra zato što je Željko odlučio da ne igra.
Zašto mu igrači ne igraju je rekao na prethodnoj konferenciji.

-ili ih odmara
- ili trening pred utakmicu lutaju u mislima - ili pravi selekciju na osnovu toga da mu tim dobije.

Obzirom da je ponovio protiv Makabija da Kaminski donosi dosta u napadu ali nije dobio šansu jeri odlučio da igraju mobilniji igrači i da baca akcenat na odbranu...
(To su Željkove reči.)

... Dolaziš do zaključka da trenutno Partizan igra utakmice gde bi mu više Kaminski odmagao nego pomagao a ne zato što vata zjala po treningu.
Na kraju krajeva ispostavilo se da i ostali igrači koji bi trebali timskom odbranom popuniti šupljine trenutno nemaju kapaciteta za tako nešto.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Jel se seca neko nanelija u prvom delu prosle sezone do efesa cini mi se da je odigrao dobro samo protiv virtusa kad smo ih razvalili. I mozda makabi. Omasio bacanje za plus 4 protiv baskonije, protiv asvela tamo izgubio loptu...to mi je samo ono sad iz glave cega se secam.Sto se Kaminskog tice mislim da je granica bila onaj sut protiv virtusa da je ono uslo a bilo je na obrucu mislim da bi poleteo. Ovako mi ovo sto Zeljko radi sa njim lici bas na Nanelija iz tog dela sezone.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ne cuvamo mi frenka ni za sta. Željko je rekao da se minuti dobijaju zalaganjem na treninzima. Sto znaci da se lik definitivno ne zalaze, niti preterano trudi. Ili ga jednostavno bojkotuju da bi svojevoljno trazio raskid ugovora, ne znam sta moze biti drugi razlog da lik uopste ne igra...
Nemoj tako ozbiljno da pristupaš životu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Камински ће бити стартер против Пао :D
Да не буде да нисам рекао.

Лагана побједа са осцилацијама, али најбитније је тренутно ово добијати без претјеране патње и замарања главних играча.
 
Top