Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Partizane najveci si!
Miloje je zasluzio ovo...

Ja cu reci da je i Kaminski zasluzio ovu podrsku veceras i jednu ovakvu utakmicu, neopisivo mi je drago zbog njega a i zbog Ponitke. Valjda ce skontati kakvu podrsku imaju i da ce dati neke konstantno dobre igre.

Jos jednom, Partizane najveci si! Miloje nek ti je vjecna slava!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jako emotivna utakmica. Ko se nije najezio na pocetku, taj nije čovek.
Sto se utakmice tiče, iako je Naneli pocepao mrezicu, ja bih izdvojio Kaminskog. Ovo je ono sto se od njega očekuje. Plivao je u odbrani, ali nam je u napadu dao ono od cega mi zivimo. Protok lopte sa njim i bez njega nebo i zemlja. Nadam se da je ovo prekretnica kada je on u pitanju. Zaista verujem da je on kljuc sezone. Nadam se da mu je i na planu psihe značila podrška koju je dobio.
Jos jednom, OVO JE POBEDA, POBEDA ZA MILOJA!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.387
Локација
Nickname
Šta reći za ovo večeras, oproštaj od odličnog košarkaša, sportskog radnika, mentora i još bolje osobe. Ovo je pobeda, pobeda za Miloja!
Iako aba liga, iako se prekoputa našao dosta slabiji protivnik, pored ubedljive pobede i povratka povređenih i sankcionisanih, raduje me što je lopta KONAČNO kružila kao patak na ciganskom ringišpilu!
Bravo!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Vece za pamcenje sa emotivnim nabojem koji je mogao da se oseti svuda oko i u hali. Dostojno kluba za koji je igrao, igrac koji je dao dusu za ovaj klub, navijacima svaka cast za krcatu arenu. Nema veze sto je bio besplatan ulaz, dokaz koliko je navijacima Deki znacio.
Ponosan na Dekija, na Partizan, na nas. Ovo je bila istorija.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Samo da se zahvalim svima koji su došli da isprate Dekija. Osvetlali ste nam obraz i dostojanstveno ga ispratili. Ne bih mogao ništa manje, a i ništa više da tražim.

Veče velike tuge i ogromnih emocija. Žao mi je što nisam mogao da budem tu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Nisam smeo da pustim prenos.
Ne znam, bas los osecaj u stomaku, glavi.

Ukacio sam par slika ovde i sta se pise. I dalje mi frka iskreno.
Pogledacu tekmu jednom, siguran sam. Svaku gledam.

Danas sam je preskocio...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Trazio sam nacine da dodjem na utakmicu i nikako nisam uspio. A nadao sam se da ce Grobari pokazati ko su i da postuju svoje borce. I tako je i bilo. I na terenu i na tribinama. Gledajuci utakmicu samo gutam knedle, ali ovo je bila igra i navijanje za Miloja! Svaka cast svima koji ste bili i uspjeli da navijate i pored knedli u grlu i suza u ocima, a igracima da se bore kao on.
 
Top