Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Tuzno, emotivno ali dostojanstveno.
Miloje je zasluzio sve ovo od veceras.
Tuznih srca veceras je bila puna arena, mozda po prvi put (bar meni) nisu bila bitna desavanja sa terena.
Veliki si Miloje i uvek ces biti, svaki Grobar sa ponosom o tebi ce govoriti.
Pocivaj u miru!
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Veceras sam posle mnogo godina otisao u kop. Prosek godina odokativno 15 i kusur (znao sam da je nizak prosek godina i da nije kao nekada, ali toliko nizak nisam ocekivao te od sad moram biti blazi prema njima), neki ne znaju pesme i nisu melodicni, ali vidi se da deca vole Partizan ♥
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Baš pomešana osećanja.
Toliko mi je žao čoveka i njegove porodice i prijatelja njegovih a opet pamtim ga po toliko lepih stvari i mislim da on sam svojim osmehom i nastupom ne bi želeo da budemo tužni i večeras je bilo onako kako je i trebalo i mislim da je ovo ono što je tako veliki čovek i zaslužio.

Miloje počivaj u miru, mi te nikada nećemo zaboraviti
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Ispracen onako kako dolikuje, Veliki kosarkas i covek pre svega, od Najveceg kluba i najboljih navijaca na svetu!:cry::respect
Sve ostalo je suvisno reci i napisati. Jos dugo ce boleti ovako jako.
Momcima hvala za pobedu i zalaganje!:navijac
 
Top