Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Hoće banda da nam ukine klub, ne da ga oslabi, nego da ga ukine. Da ga nema.
Povlače sponzore, hoće da otmu termine za treninge, ološ pandurski tuče decu ispred Arene, pritiskaju i prete sudijama poimence a rezultat je suđenje kao večeras, šalju babe na konferencije za štampu da pokušaju da isprovociraju Željkovu reakciju, organizuju botove po internetu i na ovom forumu ih ima ko gamadi, vode se čitave kampanje protiv igrača, planski se prelazi sa jednog na drugog, laje se po svim televizijama, pišu svinjarije svakodnevno, digla se cela mašinerija da se uništi klub. I u Evropi nam još nije oprošten Madrid, imamo suđenje kao Zlatokosa, najmanje tri utakmice su direktno odlučili.
Nikada ni jedan klub u istoriji sporta nije bio pod ovakvom baražnom vatrom sa svih strana, u životu nas još drže samo puna Arena i Željko.

I onda ovde čitam bljuvotine i baljezganja. O Željku Obradoviću, ni manje ni više?! Uhatili ste se sa najgorim šljamom da destabilzujete klub, sram vas bilo. Ako ne nećete da pomognete da se odbrani poslednja, bukvalno poslednja zdrava i normalna stvar u ovom čemeru od zemlje, onda makar umuknite. Umuknite više, kako vas nije sramota...
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Iz ovakvog brloga samo mozemo jaci da izadjemo. Teraj dalje, samo da ostanemo citavi do kraja sezone i vidimo sta ova ekipa stvarno moze.
Partizaaaaan i samo Partizaaaaan
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mi nećemo biti ona prošlogodišnja ekipa dok ne nađemo način da krijemo Frenka u odbrani. On onakav bez i jednog kolena spor je pojam za ovu dvojicu u napadu zbirno, od blokova do protoka lopte u napadu bez njega nama timska igra ne postoji, a nećemo moći cele sezone da živimo od poludistance.
Na stranu što ova dvojica ni u odbrani ni skoku sa duplo boljim fizikalijama nisu ništa spektakularno.
Mi smo napadačka ekipa i sve naše pobede su dolazile iz ofanzivne kreacije ovo trenutno stanje gde smo ni tamo ni vamo trenutno pravi ekipu bez identiteta.

Nije danas bas toliko bio los u odbrani, imao je po koji skok, blokadu…

O napadu necu da govorim… ova dvojica to za dva zivota nece znati…

I nije cudo sto Kabokla nije hteo u ovom momentu nijedan klub iz EL, jer sa njim bas treba da se radi
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
Ja mislim da se samo nama može desiti da proseremo krv da stignemo 19 razlike, stignemo 19 razlike i onda 11 sekundi prije kraja pustimo nekog jebenog kepeca da se prošeta od koša do koša i da zabije. Ali hajde da budemo optimisti i da kažemo da je posljednjih 7 minuta utakmice putokaz kako naša igra mora izgledati do kraja sezone. Sa boljim Panterom i Ledejom, i ovakvim Kaminskim, Dozerom i Nanelijem. Ostali u najboljem slučaju korisne vodonoše.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Po ko zna koji jebeni put vec. Kompletni, dobrog raspolozenja, mrdnuli nismo iz ove hale 10 dana. Oni se cetvoronoske vratili iz Berlina.

Picke u tudjem dvoristu. Picke. Pih
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Nevjerovatno sta sve ima na forumu..Dosta smo gresili Smajli,Aleksa,Uros.Iz ovog poraza Zeljko ce da izvuce najbolje i u finalnoj seriji od tri da naguzi caganku makar jednom .Kod kuće sigurnoo dobijamo dve i to je to.Samo Oberknezevicu da spomenem ùzu i siru rodbinu.Odgledah utakmicu nikad mirnije.Bojao sam se samo da nam se neko ne povredi
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
nije cudo sto Kabokla nije hteo u ovom momentu nijedan klub iz EL, jer sa njim bas treba da se radi
Oko Kabokla treba reći da mu je ovo prva ozbiljna sezona u životu i da ima neke ozbiljne propuste i da je u nba igrao krilo što znači da dosta centarskih stvari radi na čiste fizikalije bez automatskih radnji. S druge strane ima sjajne fizikalije i stvarno je talentovan, ali nije baš ni mlad i treba vremena da dođe na ovaj nivo.
Bilo je drugačije dok smo imali medeni mesec fazu sa njim pa je izgledalo da zna sve ali ne funkcioniše to baš tako.
Što se Frenka tiče nisu meni njegovi poeni tolika stavka nego protok lopte, povratni pas, razigravanje spolja itd…
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Iskreno volio bih da te gledam i slusam u studiu ovih olosa sa AS, ali u komb sa djurovicem i ovim nba skautom jakovljevicem.

Za druge ne znam, ali meni smetas, smrdis, iritantan si, zlonamjeran ( “iako kupujes sezonsku” i volis vucica) tako da ides na ignore

Ne zajebavaj majstore. Sta da kritikujes koji kurac? Brate takav je sport da se donosi puno odluka u momentu, na klupi imamo coveka koji se jebem li ga valjda dokazao u tom poslu jer ako on nije, ko je onda? I to najozbiljnije pitam majstore, mozes li da nadjes ti tako nekog trenera koji je doneo svaku dobru odluku u zavrsinici? Prvo sto mi pada na pamet je ona Trinkijeva sezona sa Bambergom u EL, kad su imali Millera i ekipu, ljudi izgubili dvocifren broj utakmica na jednu loptu. I eto posle skoro 10 godina brata zaposlio neki evroligaski tim da radi posao.
Okej, ulazimo u utakmice lose, pricao je i on o tome, vidi, vidi se i da pokusava drugacije. Neki igraci upadnu u kanal, klupira ih, sta ce im drugo. Vidim prica se o tome da smo trebali da pravimo faul. Trebali smo logicno. Cim smo izgubili trebali smo. Ali da smo pravili, pa da posle ne poentiramo, nasao bi se neki brat pametan kao ti da kaze "trebali smo da branimo". I tad bi bio u pravu. I ti to opravdavas sa zabranjivanjem kritike?
Legendo, ako hoces da kritikujes nacicemo jos 15 situacija koje su za kritiku. Mozemo isto toliko i za Sferopulosa da nadjemo, debil utakmicu od 20 razlike sveo na jednu loptu. I svaku utakmicu koju odgledas u ovom sportu ja cu ti naci po 10 situacija da kritikujes trenera posto volis da praktikujes to svoje pravo. Zato je mozda najbolje i po tebe i po nas da malo batalis pracenje kosarke.

I da, treba da titras Zeljku onu stvar.
@Дино,
Тебе сматрам најквалитетнијим чланом на кошаркашким темама, док нисам био члан уживао сам читајући твоја размишљања. Тим пре ме изненађује овакав став типа "боље је за тебе и нас да баталиш праћење кошарке неко време" (карикирам)
Зашто, мајсторе? Да, тачно је да када би ушли у анализу да би код сваког тренера нашли гомилу грешака у мечу. Али, када се иста грешка понавља у низу, малтене у сваком мечу, ко онда треба да буде одговоран за то? Немој ме зезати, па сваки меч улазимо са -10 у старту.
И друга ствар, мотивација. Играчи морају да знају против кога играју, колико нама то значи, то је итекако битан моменат, колико год неко причао или писао да није. Ми смо у овај меч морали да уђемо са ножем међу зубима, нама би вечерашња победа донела немерљиво много! Од сазнања да можемо да их победимо пред њиховим навијачима, преко притиска који би њима набили у аба да не смеју да киксају до краја, па све до абнормалног замаха пред кључни део ЕЛ. И зато сам вечерас очекивао да их згромимо, јер смо индивидуално квалитетнији, и то много. А ми уђемо онако... Срамота!!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Hoće banda da nam ukine klub, ne da ga oslabi, nego da ga ukine. Da ga nema.
Povlače sponzore, hoće da otmu termine za treninge, ološ pandurski tuče decu ispred Arene, pritiskaju i prete sudijama poimence a rezultat je suđenje kao večeras, šalju babe na konferencije za štampu da pokušaju da isprovociraju Željkovu reakciju, organizuju botove po internetu i na ovom forumu ih ima ko gamadi, vode se čitave kampanje protiv igrača, planski se prelazi sa jednog na drugog, laje se po svim televizijama, pišu svinjarije svakodnevno, digla se cela mašinerija da se uništi klub. I u Evropi nam još nije oprošten Madrid, imamo suđenje kao Zlatokosa, najmanje tri utakmice su direktno odlučili.
Nikada ni jedan klub u istoriji sporta nije bio pod ovakvom baražnom vatrom sa svih strana, u životu nas još drže samo puna Arena i Željko.

I onda ovde čitam bljuvotine i baljezganja. O Željku Obradoviću, ni manje ni više?! Uhatili ste se sa najgorim šljamom da destabilzujete klub, sram vas bilo. Ako ne nećete da pomognete da se odbrani poslednja, bukvalno poslednja zdrava i normalna stvar u ovom čemeru od zemlje, onda makar umuknite. Umuknite više, kako vas nije sramota...
Svaka čast :napred-partizan:
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Faul faul faul jebem mu mater faul cim su izveli morao je faul da mi imamo zadnji napad sut za 3, izgubi je nek ti ode u aut boli me kurac ali morali smo mi da imamo zadnji napad jebem mu mater. Koji crni produzetak bez Zeka i Pj... svaki kraj cetvrine su nam dali kos ukupno 10 poena. Ne bi mi smetao poraz ali morali smo da imamo zadnji napad odcepio se sut oni se usrali sve je bilo nacrtano i ti pustis kepeca da se proseta. Isto kao onaj retard iz igokeje. Jbt zalecu se svaki put na 10 sek do kraja cetvrtine pa napravi faul slomi ga bre nemoj da nam daju lake poene dokle bre vise. Cele sezone problem za zadnjom odbranom i izvodjenjem auta. Krivo mi je jer nas pobedjuju retardi koji nisu bolji, daju nam trojke poluigraci koji u el ne mogu tablu da pogode.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Nas su danas sudije jebale i to u vise poza. I onda se neko javi da mu jedini komentar bude da opljune sve zbog 1. poluvremena.

Prijatelju reci to svoje za 1. poluvremene. Tacno je. Zaista je moralo sve bolje. Ali isto tako reci i da su momci odigrali odlicno drugo poluvreme. Pokazali su da su pravi tim i da mogu itekako da odigraju i u tudjem dvoristu.
Isto tako spomeni da se sve to desavalo u katastrofalnim uslovima sudjenja.

Budi posten prijatelju, a ne samo pljuc onog sto je lose pa se cudis sto te vredjaju. I ovo ne pisem Kevinu, nego svim kriticarima.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ja jos ne mogu da dodjem sebi da trifunovic pravi onakav faul nad onom matorom drtinom u zadnjij milisekundi prvog poluvremena. A ovo na kraju da smajli od 2.05 ne moze da izblokira gustera od 1.75 znaci dva fenomena da ne vjerujes... I pored ocigledne kradje mogli smo ovo da dobijemo da smo samo malo vise razmisljali kad je trebalo.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
@Дино,
Тебе сматрам најквалитетнијим чланом на кошаркашким темама, док нисам био члан уживао сам читајући твоја размишљања. Тим пре ме изненађује овакав став типа "боље је за тебе и нас да баталиш праћење кошарке неко време" (карикирам)
Зашто, мајсторе? Да, тачно је да када би ушли у анализу да би код сваког тренера нашли гомилу грешака у мечу. Али, када се иста грешка понавља у низу, малтене у сваком мечу, ко онда треба да буде одговоран за то? Немој ме зезати, па сваки меч улазимо са -10 у старту.
И друга ствар, мотивација. Играчи морају да знају против кога играју, колико нама то значи, то је итекако битан моменат, колико год неко причао или писао да није. Ми смо у овај меч морали да уђемо са ножем међу зубима, нама би вечерашња победа донела немерљиво много! Од сазнања да можемо да их победимо пред њиховим навијачима, преко притиска који би њима набили у аба да не смеју да киксају до краја, па све до абнормалног замаха пред кључни део ЕЛ. И зато сам вечерас очекивао да их згромимо, јер смо индивидуално квалитетнији, и то много. А ми уђемо онако... Срамота!!!
Sta predlazes? Da oteramo Zeljka?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
I da - iskreno se nadam da je Želimir NAPOKON shvatio kako treba sa sektom i da će da se priseti one svoje konferencije kad je bio u Fenerbahčeu i kada je rekao da kod njih više nema prijatelja. Ja ništa drugo ne tražim od njega. Samo da se ponaša u skladu sa tim
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Faul faul faul jebem mu mater faul cim su izveli morao je faul da mi imamo zadnji napad sut za 3, izgubi je nek ti ode u aut boli me kurac ali morali smo mi da imamo zadnji napad jebem mu mater. Koji crni produzetak bez Zeka i Pj... svaki kraj cetvrine su nam dali kos ukupno 10 poena. Ne bi mi smetao poraz ali morali smo da imamo zadnji napad odcepio se sut oni se usrali sve je bilo nacrtano i ti pustis kepeca da se proseta. Isto kao onaj retard iz igokeje. Jbt zalecu se svaki put na 10 sek do kraja cetvrtine pa napravi faul slomi ga bre nemoj da nam daju lake poene dokle bre vise. Cele sezone problem za zadnjom odbranom i izvodjenjem auta. Krivo mi je jer nas pobedjuju retardi koji nisu bolji, daju nam trojke poluigraci koji u el ne mogu tablu da pogode.
Управо све наведено. То боли. Знамо да смо квалитетнији, знају то и они.
Волео бих, баш у вези са овим што си написао, да видим статистику одбрањених последњих напада противника у четвртини. Мислим да би податак био шокантан.
 
Top