Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Tesite se samo ako mislite da smo ovo igrali sa 30% da bi kao zavrsili na cetvrtom mestu, itd. A ako je i tako, onda je to jos veca sramota od poraza.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
U 5:30 ujutru svi da se postroje, da trce do 8 pa da odrade nikad jaci trening. Mozda poraz i nije toliko los, da se stane na kraj ovoj krizi...
Onaj jedan napad je oslikao cijelu utakmicu, 30 pokusaja i ne moze da udje u kos. Treba nam ova pauza samo tako.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
...stigli su i prvi žvižduci...hmm...žao mi je samo zbog Željka, pola ovog tima nema poštovanje prema takmičenju, koje je u suštini najbitnije za nas i u kome smo šampioni. I to je krenulo još od gubitka prvog trofeja, u ovoj sezoni, superkupa...Zato i imamo 6 poraza...tako...lično, iz moje vizure, po prvi put, u zadnjih 3 sezone, sam bacio 2h slobodnog vremena, gledajući ovo...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
Sram ih bilo za celu sezonu i sve sto nam priredjuju...jednu krstenu utakmicu nismo odigrali ove sezone u svim takmicenjima...kada sada pogledamo situaciju mozemo smesnim smatrati one vecite optimiste koji ce i sada napisati ma opustite se bice to u redu u (dopuni mesec po volji)....od starta se videlo da ekipa nije kliknula i da nema potencijal...sve sto nas je krasilo smo izgubili...a od najlepse kosarke u evropi igramo sada najruzniju i bez ikakvog smisla..umesto da ginemo i za to drugo mesto ako smo vec propustili sansu za prvo,a mogli smo da se vratimo u trku pobedom u derbiju...mi gledamo i to drugo mesto da nam izmakne pa da su sanse za finale u tom slucaju minimalne...bas me zanima ako sl god ne budemo igrali el sta ce biti sa panterom i ledejem?
Sramota nikad veca,sezona nikad gora
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.631
Ljudi, svi se mi ovdje nerviramo, grizemo nokte, čupamo kose (kome je još ostalo od naših igara), a njih zaboli kurac.

Garantujem da nikog od njih zbog ovog večeras nije sramota, a znate zašto? Zato što ovo nije prvi put, sve to ponavljaju oz utakmice u utakmicu, pa se postavlja pitanje, šta zapravo oni rade na treninzima, da li razgovaraju o ovim stvarima, jer očigledno ovdje nema discipline, što ide na dušu stručnom štabu. O igri da ne pričam, jer mi ništa i ne igramo od početka sezone, to su ovdje mnogi i konstatovali.

Mi samo improvizujemo, bolno je gledati kako smo mi jadni u napadu.

Uglavnom dobijamo na podršku sa tribina, kad se neka energija na trenutak pojavi, ali to nije nikako pohvalno.

Ovo je sramota svih njih i pišanje po svim onim navijačima koji im svakodnevno pružaju podršku.

Nikakvi izgovori više ne postoje. Meni je muka više od ovih izjava poslije utakmice, kao da se priča eto tek da bi se nešto reklo. Sve ovo vrijeđa inteligenciju.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Stvarno sramota. Necu nikakav tezi izraz upotrijebiti. Da li ih je imalo sramota to me zivo zanima? Nisam uspio da stignem da gledam utakmicu, mozda je i bolje sto nisam.

Nadam se da ce se nesto desiti, da cemo se trgnuti, ajde molim Vas, saberite se!
 
Top