Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.375
Локација
Kipar
Ponitka je fajter bez premca u ovoj ekipi. Nadao sam se pred pocetak prvenstva da bi mogao da bude jedan od kljucnih igraca a sada se nadam da ce to postati od ove utakmice.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.761
Локација
underground
Nazalos Ponitka verovatno nece igrati u kupu jer ocekujem da stranci budu Ledej , Dozier , Nanali i Kaminski.
Kazem nazalost , jer nasa odbrana nije ista sa njim i bez njega. Ni Kaminski ne izgleda tako lose kad mu je Ponitka na strani pomoci a ne neko drugi. Nadam se da ce poceti doprinositi i u napadu jer moze i zna i to.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
324
Ne mora da znaci. Mozda bas svesno odmori nekog od nosioca.
Tim pre jer su ti takmac cigani koji ce imati samo 2 klasicna unutrasnja igraca za ceo turnir + 3 igraca koji su 3 na 4
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
jel brojao neko danas broj dodavanja kojim je KP pogodio visoke igrace iz pika ( na rolu! )?

e tako treba da igra, a ne da dribla sa jednog na drugi kraj terena poprecno na 10m od kosa.

naravno ima dosta toga i do krs odbrane Igokee, ali svakako je za pohvalu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.794
Локација
Храм фудбала
Закуцавање игоса!
Сјајна енергија играча, коначно та реакција о којој пишемо мјесецима уназад.
А сада, по мени, Куп који годинама уназад није имао такву важност за нас к'о што овај има. Он нам доноси и наставак приче у Евролиги и спознају да их имамо и да ћемо поново Аба титулу славити пред својим навијачима
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Pravo silovanje raspale igokee vratili im za onaj nesrecan poraz koj nas mnogo kosta valjda je ovo ona prekretnica koja dugo ocekujemo u Nis po prvi trofej.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
324
Ono što (nažalost) nismo dobili od Papapetrua, nadam se da ćemo početi da dobijamo od Ponitke. Nadam se da je ovo početak podizanja ukupne forme. Napred Partizan!
Isto tako moze da se kaze da necemo dobiti od ponitke sto smo imali od Papapetrua. Papapetru je odbojkaški receno "korektor" u igri, bar po vokaciji. Ponitka je vokaciji 30% korektor ostalo je igrac sablonskog tipa.
Ne mozemo svakako dobiti isto pa makar obojica bila na 100% obrtaja.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.752
Локација
Beograd
Ponitka razbio, i odmah nakon onog njegovog vozanja Gagija i kucanja sto je sigurno potez utakmice, u sledecem napadu minut pre kraja ga namesti onaj Karmajkl i sjebe mu rame. Cist faul u napadu smrada. Ne izgleda mi uopste dobro. Samo da nije obnovio onu staru povredu ramena taman kad je proigrao. To ga je saseklo i na startu sezone i tesko da bi se vratio nakon nove takve povrede u formu...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ovo veceras je bilo jako, jako dobro. Sigurno ne bismo bili ove gde jesmo (bar u ABA) ali tako je kako je...

Ajmo sad po Zucka, vreme je
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Videcemo sta Zeljko misli o tome ko mu je najbitniji protiv cigana u kupu. Verovatno Ledej, Naneli i PJ nisu upitni. Kaminski ili Kaboklo, nema tu mesta za Ponitku, nazalost.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.845
Локација
Beograd
Kaminski sigurno. Kaboklo je takav uzas u napadu. Nema pregled igre. On kad dobije loptu posle iskakanja protivnika gde nam se napravi visak ne zna dalje da prosledi tu loptu nego siluje preko svog cuvara. Kaminski je u tome daleko bolji i inteligentniji.

Dobro je da je ekipa reagovala.
Mene licno zabole za kup. Jedno nebitno takmicenje. Jedino sto u ovom trenutku eventualno osvajanje tog trofeja bi igracima dalo mnogo elana i pozitivne energije za ono sto nas posle ceka. To je mnogo vazno. Ekipa je u prethodnim porazima izgubila na samopouzdanju koje se mora povratiti.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
324
Videcemo, Kaminski verovatno jer su cigosi poceli da igraju sa preuzimanjima u odbrani, sto nominalno Kaminski 5 puta bolje resava. Tim pre ako se u piku uvlaci jago. Trinki je to bas rutinski iskaznjavao al imao je sutere. E sad ima onaj momenat koji Stojance pominje gde je sporiji u rolanju pa se i ne dobija prednost sem ako nije u popu ili short rolu.
A postoji i drugi momenat, sa Frenkom smo nacisto gde je i sta je a sa Kaboklom tek mozemo da dobijemo pa mu mozda ovo bude odskočna daska.
Sto se tice kupa meni je mnogo bitniji momenat samoppuzdanja nego zbog trofeja kao samog trofeja.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Mene sad zanima Zeljkova ideja za kup, da li ici sa proverenim i vec vidjenim snagama: Ledej, Dozier, Naneli i Kaminski i napasti kup bez ikakvog izgovora ili pokusati sa dozom zadrske sa Ponitkom i Kaboklom, ukoliko osvoje kup eto dodatne injekcije za njihovo poljuljano samopouzdanje sto bi nam tim itekako znacilo za nastavak sezone, mislim da pasos nikome nece dodeljivati
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ponitka je fajter bez premca u ovoj ekipi. Nadao sam se pred pocetak prvenstva da bi mogao da bude jedan od kljucnih igraca a sada se nadam da ce to postati od ove utakmice.
On realno i jeste jedan od tri četiri najbolja igrača u ovom timu samo da preuzme malo više odgovornosti i biće top
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Cestitke ekipi za pobedu. Nakupilo se u timu frustracije i besa i neko je morao da plati, a ovoga puta se Igokea namestila.
Drago mi je zbog Ponitke, nadam se dobrim igrama u kontinuitetu. Od svih ovogodisnjih pojacanja njemu sam se najvise obradovao i stvarno se nadam da izlazi iz krize, pre svega prouzrokovane povredama.
Za kup me bas briga, samo da se niko ne povredi i to je sve sto me zanima.
 
Top