Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Kako je krenulo, mislio sam da ce biti obaranja raznih rekorda. A onda dobismo malo drame cisto da se publika malo vise angazuje :) Zato nas sudije malo podstaknu na borbu. Salu na stranu, dobro je sto igramo sledecu tek u petak. Cestitke na pobjedi i tome sto su napravili vecu razliku.

VIde se novi znaci zivota i kod Djuse (iako je imao sijaset glupih u odbrani, a neke i izgubio u napadu, ali zato izmislio dosta poena), ali i Ponjitke i Kabokla. Nadam se da ce ove dane iskoristiti jos vise i da ce se ovi bolesni oporaviti.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Banovi, bez pogovora, samo banovi.

Boli me vise kurac dali neko navija za Partizan ili ga poznajete, nema tolerancije, u ovoj borbi za Zeljka i KK moramo uci ujedinjeni.

Pa i onaj debil Cujic Je- Ne- A je veliki navijac Partizana, level bolest, ali je i u svojim zrelim godinama ipak samo debil koji je "navijao" da sekta udje u FK jer ce nam samo tako biti bolje.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Banovi, bez pogovora, samo banovi.

Boli me vise kurac dali neko navija za Partizan ili ga poznajete, nema tolerancije, u ovoj borbi za Zeljka i KK moramo uci ujedinjeni.

Pa i onaj debil Cujic Je- Ne- A je veliki navijac Partizana, level bolest, ali je i u svojim zrelim godinama ipak samo debil koji je "navijao" da sekta udje u FK jer ce nam samo tako biti bolje.
Zar nije nesto naucio od slucaja Pekovic ?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Konacno da zgazimo ove bubasvabe.
Jbt koja su oni krs ekipa kad igraju sa ostalima bilo u EK ili Aba, a protiv nas se napale kao majmuni.
Nisam gledao utakmicu, samo procitao izvestaj na portalima tako da igru ne mogu da komentarisem, procitah da je Zoc zamerio individualizam na terenu i izostanak timske igre. Nadam se da ce biti kamikaza na treningu zbog toga.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Da je utakmica bila na jednu loptu većinom svog toka i da smo na kraju pobedili sa 8 razlike ovde bi vladala opšta histerija.

Ja i više nego zadovoljan, posle onakovog energetskog naboja i pražnjenja protiv Efesa mi dobismo ove mutante koji su uvek protiv nas na 120%.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.355
Локација
Kipar
Zeljko pokusava da razigra sve igrace pa otud I pad u drugom poluvremenu utakmice.
Ono sto se meni posebno svidelo je Ponitka I njegova partija kojim je samo potvrdio odlicnu partiju protiv Efesa. To bi nam mogao biti veliki dobitak u nastavku sezone.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Na šta tačno misliš? Šta da sačekaju?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Samo treba da se dogovorimo da li nam je vec resena visegodisnja licenca ili je Zeljko otisao jos prekjuce, a vodice nas vlado djurovic u Milanu.
Ajde malo da spustimo loptu makar ovde na forumu, za pocetak. U petak imamo utakmicu, zajebite tumacenje izjava i tvitova, pa makar bili i od Zeljka i Pantera.
Sreca pa 92. nije bilo Tvitera.
 
Top