Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Ko pravi termine za Aba ligu? Utorak je, sreda neradan dan, jel moguce da su stavili 18:30, mogli su bar u 20h da stave, jos polufinale :mad:
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.192
Reaction score
28.255
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
Dok na fudbalskim temama traje trodnevna žalost zbog odlaska...hm...trenera Duljaja, valja se podsetiti da za nekih osam sati počinje polufinalna serija protiv Budućnosti.
Sve samo ne lak protivnik, mora maksimalno zalaganje i borba. Mislim da, osim Ponitke, nemamo rovitih ni povređenih znači pun gas!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ja nisam znao ni za Ponitku da je povredjen. Svakako se nadam (i ne sumnjam u to) da smo se dobro spremili jer mi sve nesto izgleda da nece dvorana biti prepuna. Sto je razlog vise da oni koji budu daju jos jacu podrsku. Pa da je samo sledeca utakmica nakon sto je Zeljko produzio ugovor, bio bi dovoljan razlog da to grmi, a da ne pricamo o tome da je polufinale protiv nimalo lakog protivnika.

Termin je za vecinu blago receno nezgodan (iako meni taman odgovara), ali trazimo svi ljude da dodju na utakmicu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.529
Reaction score
1.328
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Veceras se nadam bar 14 15k u Areni i pobjeda koja ne bi trebala doci u pitanje. Igramo kuci. U decembru smo ih relativno lako kuci dobili.

Zbog rasporeda bi bilo zlata vrijedno da ovo dobijemo 2-0.
Napred Partizan!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Da ispostujemo momke i napunimo halu i pored toga sto se naravno placa karta za kosarkasku predstavu.

Da pozdravimo Zeljka i pokazemo veru u njih, (B)Aba liga se mora osvojiti, a KLS maksimalno obesmisliti.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Tako je treba da se maksimalno ispostuje prvo Zeljko a i igrace jer su oni jedina nada da se malo i mi radujemo na neku titulu.Jos 5 pobeda do raja.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
296
Reaction score
1.387
Локација
Čačak
Ne razumem da celu sezonu ne možemo da rešimo crne minute... ali OK, pobeda se piše
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.342
Reaction score
11.098
Локација
underground
Atmosfera mrtva , pribojavao sam se da se i nasi ne uspavaju sto se i dogadjalo tokom utakmice.
Odbrana bolja nego ranije ali 20 ofanzivnih skokova protivnika govori da taj problem ne mozemo da resimo u ovom sastavu.
Smit se definitivno namece za produzetak ugovora za razliku od nekih koje ne bi imenovao.
Guraj dalje .
 
Top