Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - donacije

  • Зачетник теме Rade
  • Датум покретања

Da li biste donirali novac?

  • Da, naravno

    Votes: 60 30,8%
  • Ne, naravno

    Votes: 24 12,3%
  • Možda, ukoliko sve bude transparentno

    Votes: 111 56,9%

  • Total voters
    195
Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.461
Локација
Македонија
Grobari porez vs Grobari utaja poreza eto nama nove koske da je glodjemo do petak :D
A petak je dan za metak pa platice Monako (poreska otadzbina Djovaka) ni kriv ni duzan

Skupete kintu za porez da bi imala fk crvena kucka od koga da pozajmi pa da plati porez drzavi.
Ili mozda mutirana podgrejana lesina od rahmetli kk crvene kurve da moze da plati porez ili da plati onolike srpske reprezentativce ili da da za onaj sa nacrtanim obrvama ili da ima da da za kampacine listove ili da da za budzet radnicki basketa u koji trenutno imaju 6 stranaca plus dva koja su bila pa su otisla u teku ove sezone.

Vucicu pedercino oporezim ti kcerku mentolcino raspala :angry-smiley-002:
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Naravno opcija 1

Zasto? Pa volim ga.Da li cu se zajebati?Nece mi biti prvi put.Da li ce akcija uspjeti? Nisam bas siguran.Nekad smo bili u mnogo goroj situaciji kad je general jos bio tu i ako se ne varam skupili smo nekih jebenih 15000 evra.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Glasao sam za. Svestan sam da postoji prostor za zloupotrebu ovoga, ali ako vec Uprava ne moze da nadje nacina kako da se to resi sto pre (sto je svakako njihov veliki minus), onda nemam problem da dam svoj doprinos.

Ne navijam Partizan zbog Ostoje, niti cu uplatiti pare zbog njega. Da nije tu Zeljko, tesko da bi ovakva prica imala bilo kakav legitimitet. Npr. da je Vazura u FK pokrenuo ovakvu akciju, gotovo sigurno ne bih ucestvovao.

Vezano za to sto deo ljudi spominje da ce se sprdati sa nama zbog ovoga, kao i da cemo liciti na cigane i njihove akcije, ne bih se slozio. Imali smo i ranije uplacivanje novca za KK, samo nije bilo za porez (SMS klub prijatelja, ili kako se zvase).

Jasno mi je zasto su neki protiv, i ne kazem da tu nema istine, ali osecaj u srcu da treba da pomognemo mi je trenutno znatno jaci od logike koja govori da i ovo moze da se zloupotrebi. Valjda mi je neka garancija za to i sam Zeljko.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.298
Reaction score
10.799
Локација
underground
Naravno da nas moze jebavati kako hoce i mimo poreza. Ali onda nam ostane jedino da cekamo da crkne, a bojim se da cu ja riknuti pre njega.
Ipak sad kad je Zeljko tu i kad se stvorila euforija to mu ne bi bilo dobro za rejting, mislim na ukidanje sponzora i te stvari.
Ipak u klubu nema otvorene kritike na njegov racun da bi posegao za tim ponovo.
Jebavace nas tako sto ce cigani imati uvek vise love i logistiku kroz kls vise a kroz aba malo manje.
Ali jedino nam ostaje da se borimo sa tim , i borimo se jer je Zeljko bio svestan toga a ipak nas je preuzeo.
Ako dobijemo licencu za evroligu ocekujem da splasne pritisak, podrazumeva se da i je i cigani dobiju.
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.875
Reaction score
10.968
ККП није црвени крст, а навијачи нису ти који би требало да донирају новац за клупске (имагинарне) обавезе према држави, јер је то посао најбољег менаџмента у новијој историји клуба, који бај д веј званично нема ниједан трофеј откад је ушао у Партизан.

Многе паметне ствари су већ написане, па ћу можда да се понављам. ККП данас није оно што је био под Дулетом, клуб пуштен низ воду од стране болесника, где је потребно да сви збијемо редове како бисмо помогли вољеном клубу да преживи. Партизан је данас, захваљујући Жељку Обрадовићу европски бренд и феномен који је погледало 300.000 људи ове сезоне. Има УО састављен од озбиљних имена и председника, високо рангираног члана владајуће партије са дипломатским пасошем, код чијег шефа је данашњи тренер дошао пре него што се званично прихватио тренерског посла код нас.

И сад такав клуб, са таквом логистиком, са таквим статусом ове године, треба да жицка паре од навијача, јер искомплексираног председника државе жуља успех Партизана. Просечан навијач Партизана треба да купи (сезонску) карту, реквизит, да одере грло и дланове и то је то што се од њега очекује. А све остало треба да реше партијски другари и најбољи менаџмент у новијој историји клуба.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Dugo sam razmišljao šta da napišem, i napisaću sledeće:

Pomoćiću AKO I SAMO AKO poziv za pomoć upute ljudi od integriteta - a to su Željko i Zoran!

Šta više, ni jedan poziv bilo kog naprednjačkog strukturnog govnara ne smatram iskrenim pozivom dostojnog odgovora i gubljenja vremena!

U anketi glasati neću...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Glasao sam za opciju 1. ali naravno da se slazem sa opcijom 3. i voleo bih da bude jasno oznaceno koliki je dug, dal se ulazi u reprogram, koliko para dolazi od UO i Ostoje i koliko treba navijaci da skupe i u kom roku. Kad se to sve uradi mislim da ce mnogi mnogo lakse odluciti da uplate i pomognu klubu
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ja zaista ne mogu da verujem da neki ljudi pisu da ostoja treba da se zauzme za partizan kod vrhovnog ili da nesto povodom toga ucini, kako mu je blizak ili sta vec. Pa ne znam da li mu je iko bio blizi od stefanovica pa cim se osetio da ga ovaj ugrozava i ne ide mu vise niz dlaku odmah ga je ne sklonio, nego sutnuo u rupu. Mozda vodja ovim silnim pretnjama ne zeli prvenstveno da unisti partizan(direktno) vec da skloni ostoju u slucaju da je poceo pod pritiskom Zeljka i sportskog sektora da se angazuje i zalaze za klub. Daleko od toga da ostoju podrzavam, jer biti deo vodjine stranke je za prezir a ne jos pocasni clan, ali zajednostvo nas navijaca i kluba je ono sto je prioritet u ovom trenutku kako u kosarci tako i fudbalu. Niko drugi nas nece ni pomilovati ni spasiti sem nas samih
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ispravne su sve tri opcija. Glasao sam za keca al se apsolutno sve slažem sa ljudima koji su podržali broj.2. Sve je tačno. I da smo sila sa 300k ljudi kod kuće, i da imamo ,,najbolji “ i najnapredniji menadžment ikad kome je to posao, i da to nije posao navijača koji samo treba da kupi kartu i suvenir, možda nam onda i sponzore ukinu kad vide sta radimo… i još 100 razloga da se ne uplate pare.
Ali ću da uplatim ako do akcije dodje.
Ljubav je iracionalna stvar .
Ne treba ni da se pusi, pije, kladi, jure žene (oženjeni ) pa opet svi to rade. Bar jednu od pobrojanih stvari koje gutaju novac. :D
Kad može sa se uplati neki jači singl ili pusti brod za društvo noću može i za Kk da se ,,baci” neki dinar .
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Sviranje onoj stvari i blamiranje od strane pošumljenog. Godinama se ne zna ko kome i koliko duguje i godinama pričaju kako rešavaju poreski dug. Navijačko je da kupe sezonsku - dnevnu i da bodre klub a ne da se upliću i razmišljaju o dugovanjima.

Ako ne smeju da ubace novac već im treba maska dobrovoljnih davanja nek se gone u tri lepe. Žoc i oni momci na parketu su jedino o čemu hoću da razmišljam.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
347
Reaction score
2.448
Локација
Vukovar
Treba prvo sačekati da KK Partizan i zvanično zatraži pomoć od navijača, vrlo je važno na koji način će to da učine.
Oni moraju da se odluče da li će i dalje da se zahvaljuju državi (Vučiću) na velikoj pomoći ili će da traže pomoć od navijača.

Ako u svom apelu za pomoć budu iskreni i konkretno kažu kako stoje stvari , sa konkretnim ciframa koliki je dug bio kada je Ostoja stupio na čelo kluba, a koliki je dug danas, uz jasno ukazivanje na to kako se ciganija favorizuje konstantno, kako im se daje više para, kako im se nakon vampirsko-frankenštajnskih transformacija oprašta ogroman višemilionski dug , i kako im se omogućilo da za porez posle UPPR-a plate 2,5% , e u tom slučaju sam za.

Da napišu koliko tačno love treba da se obezbedi u kojem vremenskom periodu i koliko će od tog iznosa da obezbedi UO i svita koja je okupljena oko njih, pa tek onda sirotinja raja da se izjasni.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Ako u svom apelu za pomoć budu iskreni i konkretno kažu kako stoje stvari , sa konkretnim ciframa koliki je dug bio kada je Ostoja stupio na čelo kluba, a koliki je dug danas, uz jasno ukazivanje na to kako se ciganija favorizuje konstantno, kako im se daje više para, kako im se nakon vampirsko-frankenštajnskih transformacija oprašta ogroman višemilionski dug , i kako im se omogućilo da za porez posle UPPR-a plate 2,5% , e u tom slučaju sam za.
Mislim da je ovo ključno. Ne možeš se stalno zahvaljivati gospodaru i hvaliti ga kako nam stalno pomaže, a onda tražiti pare od navijača. I to pare za porez državi, za koji te taj isti gospodar proziva da ne plaćaš.

A pritom ne smiješ ni da pomeneš kako se pomaže, opraštaju dugovi i dodeljuje novac tek osnovanih kompanija ovima iz predgrađa.

Izađi transparentno, objasni kako i zašto je dug nastao i pobuni se što nemamo, ni blizu, isti tretman sa limenkama, pa će i navijači stati uz tebe.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.772
Te donacije prema klubu koje skupljaju navijaci su se 2014 godine pokazale efikasnim u kratkom periodu, na duze staze mrka kapa. Imali smo i revijalnu utakmicu, sa ucescem bivsih igraca, trenera, javnih licnosti...
Elem, godinu dana nakon toga nas preuzeo pekovic, kada je odlazio dug satro manji, kad ono isti, pardon veci. Onda dolazi mag, koga ovde pojedini prizeljkuju da preuzme fk i spasi ga. Da ne pricam kako je isla prica kako smo klub stavili na zdrave osnove,kako su finansije stabilne. I pojedini progutase i tu pricu. Mislim, kad su gutali godinama sve i svasta, pa cak i glasali za bolesnika, progutace sta god bude na meniju.
I sad, post festum, pod imenom Partizana, i pomoci istom, krije se istina da je ostoja go kurac, i da psihopata ne podnosi nase uspehe.
Ostoju bih postovao kada bi izasao i javno rekao ono sto svi znamo. Ali nece, jer je crv.
Od mene ove sezone cetiri sezonske, kao i prosle godine, i one pre...i treba jos? Evo, trcim.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
Naravno od svega toga nema ništa i svi to vrlo dobro znamo. Ne ide da hajduk Ostoja udari na svog gazdu, mada ko zna, možda nas iznenadi pa se stvarno odmetne. Ako se to slučajno desi znam ja jednu pećinu u tazbini, garantujem za njega da ću da ga čuvam kao oči u glavi. :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Da će da se odmetne ne sumnjam ni trunke, ali, verovatno, među poslednjima. Onda kada svih sedamstoikusurhiljada kurtona članova mafije krenu da jedu članske karte i spaljuju uplatnice sa plaćenim članarinama.

Bitno je šta ćemo mi ostali tada da uradimo.

Evo jednog predloga od mene mrzitelja-- mislim da neki ovlašćeni računovođa može da pristupi elektronskoj bazi Poreske uprave i da nam predoči poresku kartu Partizana. Imamo li takvih na Forumu? Pitao bih svoju knjigovođu, ali se bojim da će da pomisli da sam lud...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.167
Локација
Beograd
Neću donirati ništa, glasao sam za 2.
Ostoja "idi na utakmicu" se pre par godina pravdao da rezultati nisu njegov domen (jer KK nije ništa osvojio od kada je on seo na čelo kluba), nego samo omogućavanje pristojnih uslova KK. E ako plaćanje poreza nije tvoj domen, šta jeste?
Da se Željko nije vratio u ovu žabokrečinu bili bismo na nivou Cibone sada. Ovo (plaćanje poreza) je njegov jedini posao. I sada pokušava da iskoristi pozitivnu atmosferu oko KK koju su igrači predvođeni Željkom na terenu stvorili, da rešava svoje probleme. Može samo da mi &#@#^ {¢¥¢¥|.
A posebna je priča oko članskih karata, još uvek ne znamo da li će ljudi koji ih nemaju moći da kupe sezonsku kartu ili pojedinačne ulaznice sledeće sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.405
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbt zaboravio sam na članske, uze mi 50e kao ništa isto kao u fazonu “aj da dam neki dinar klubu”.
Lik je zatvorio vodu u klonji jbt. Kapiram ja da je poenta da se svuda izvuče neka zarada, al daj nešto zauzvrat jbg, a da to pri tom to zauzvrat nije plod Željkovog rada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top