Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ne svidja mi se sto na dresu tj. na stomaku ne pise Partizan kao sto je pisalo predhodnih sezona, nece nas valjda to izmalerisati.

Готови смо ове сезоне, оде све у курац само због натписа... :D
И ја би највише волео да нам на дресу напред стоји велико ПАРТИЗАН, као што фурају НБА клубови. Али јеби га...

Ne znam samo koliko smo para dobili? Partizan je u kosarci mnogo vece ime nego Salke i Zenit u fudbalu ,da je ovo normalna drzava i da rusi nisu uzeli nis za dzabe bez 5-6 miliona godisnje se ne bi pricalo.

Невероватно, дају нам људи паре а ми се бунимо. Па и треба нас јебати ако ћемо овако да размишљамо.
Биће све то у реду, стигао је НИС, стигао је Фолцваген, стижу Французи, покренули смо се што се тиче спонзора.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
2012-10-25_FC_BARCELONA_REGAL_-_BESIKTAS_JK_-_017.v1354271013.JPG


Evo i Barselona nije imala napred ime dok im je sponzor bio Regal ;) Jedina je mozda zamerka sto grb kluba nije iznad grba tehnickog sponzora.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Grb da bude iznad sponzora pa da ispadne ko fmpu grb se ni ne vidi otiso im na ledja skoro :lol:
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
Ma objasnili, ali nema sanse da otvorim nalog... probao na tri nacina i uvek u nekom koraku izadje neki problem, kao niste uneli tacne podatke... ili kod broja telefona ili kod jmbg...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam. Kod mene radi, odgledao sam do sad 20 utakmica sigurno. Puštam preko Opere.

Jedino su me izjebali za Vošu, nisu pustili prenos uopšte i dobio sam izvinjenje i kao poklon sve utakmice Lige Šampiona i Lige Evrope, gledao sam multiprenose. I vratili su mi 50 dinara.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ma razumem.. Nekome radi nekome ne. Sto najgore obisao sam sve forume da pokusam da nastelujem strimovanje na win medija plejeru cak ga 3 puta brisao i instalirao ,sve ukupno oko 4h cima za dz.. I onda digao ruke i to je to. Ako se domognem nekog lap topa probacu kako na njemu sljaka,nema druge. Odosmo u tezak off
Zelim momcima ubedljivu pobedu i sto laksi pocetak sezone ! Gazi !
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
Pa evo ja na primer ZNAM da plaćaju 3x manju taksu za eksploataciju rudnog bogatstva nego što plaćaju u samoj Rusiji, a isto tako ZNAM da su sada već skoro 40% zaposlenih autsorsovali i da ti ljudi NISu u radnom odnosu u nisu već su zaposleni preko agencija kao što je Trenkvalder i slične, a isto tako ZNAM da im je plan da do 2015 svi zaposleni, osim menadžmenta, budu na taj način angažovani.

Tako da, sve ove novce koje daju u sport, mnogo je manja cifra od one koju bi uplaćivali u budžet kada bi plaćali sve regularno kao što treba.

To ti je funkcionisanje po principu Đokovića: plaćam porez u Monte Karlu, i umesto u Srbiji da platim nekoliko miliona na ime poreze, ja dam kao donaciju 200-300 hiljada godišnje.... em mi ostane koji milion pride - em me smatraju dobrotvorom i patriotom.

Ja bih volela da ipak na dresu piše PARTIZAN... jeste da mi znamo koji su naši :D al' volEm bre da vidim ime na dresu :D
E ako si mi rekla... samo si zaboravila da napises da je sve to bilo aminovano vladom srbije, predstavnicima sindokata i isplacenim otpremninama po 750 evra po godini staza ali najvaznije je napljuvati ruse... po meni najbolje bi bilo da pitate samog danilovica i silobada sta misle o dosadasnjoj saradnji sa NISom i zlim rusima... jedno je sigurno, Partizan ce sigurno dobiti i vise sredstava od ugovorenih uz verujte znacajno poboljsanje marketinga i PR-a
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Mešaša babe i žabe. Kakve otpremnine, kad ti ljudi i dalje rade u NISu, ali se vode po ugovoru o delu. I nisu imali opciju za otpremninu. Mogli su samo da kažu da neće da rade.

Ja nisam rekla da je ovaj ugovor loš. Ali, ako je tačno, 2,7 miliona za 3 sezone nije neka cifra za padanje u nesvest. Sigurno da će značiti, taman će državi da odu pare za porez i da isplatimo bar neke igrače.

A to da ćemo dobiti više od onoga što je na papiru - to malo sutra.

"Teško onome koga Rusija brani i Kina hrani"

Što se mene tiče- nisam ni rusofil, ni anglofil ni frankofil... tako da ti da opaska "jadni rusi, mi smo nezahvalni" je na pogrešnu adresu upućena...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
Mešaša babe i žabe. Kakve otpremnine, kad ti ljudi i dalje rade u NISu, ali se vode po ugovoru o delu. I nisu imali opciju za otpremninu. Mogli su samo da kažu da neće da rade.

Ja nisam rekla da je ovaj ugovor loš. Ali, ako je tačno, 2,7 miliona za 3 sezone nije neka cifra za padanje u nesvest. Sigurno da će značiti, taman će državi da odu pare za porez i da isplatimo bar neke igrače.

A to da ćemo dobiti više od onoga što je na papiru - to malo sutra.

"Teško onome koga Rusija brani i Kina hrani"

Što se mene tiče- nisam ni rusofil, ni anglofil ni frankofil... tako da ti da opaska "jadni rusi, mi smo nezahvalni" je na pogrešnu adresu upućena...

Zao mi je sto sam se uopste i upustao u ovu pricu...najvece probleme u istom NISu prave srbi srbima i nikakvi nam rusi nista nisu krivi...
Najveca glupost naseg naroda je da krivicu zbog svojih problema pripisuju amerima, rusima, bia, cia,masonima bla bla a ne sebi. Po meni je nasa Institucija postala ono sto jeste upravo zbog krvavog rada, sloge i opiranje prvenstveno na sopstvene snage... da nije tako ne bi ni postojali pored sekte iz komsiluka
 

tonchi

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
53
Reaction score
5
Je l' se zna kada pocinje prodaja karata sutra?
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ma razumem.. Nekome radi nekome ne. Sto najgore obisao sam sve forume da pokusam da nastelujem strimovanje na win medija plejeru cak ga 3 puta brisao i instalirao ,sve ukupno oko 4h cima za dz.. I onda digao ruke i to je to. Ako se domognem nekog lap topa probacu kako na njemu sljaka,nema druge. Odosmo u tezak off
Zelim momcima ubedljivu pobedu i sto laksi pocetak sezone ! Gazi !

Уместо Медија користите ВЛЦ плејер тј инсталирајте онај додатак за претраживаче и требало би да вам ради, мени бар тако ради.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Unapred se izvinjavam za off ali ako ima nekog iz Smedereva ko sutra ide na kosarku neka mi se javi na pm .
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Dule nemoj i ti ko Boga te molim da igras sa dva zadnja vezna.

Ocekujem tesku utakmicu protiv Laktasa u prvih 2 minuta........za ostalo ce se General pobrinuti.Pionir mora da bude pun,ovi momci su to zasluzili......i to tako mora da bude cele sezone.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Bilo bi bezveze da se naši prijatelji iz Republike Srpske troše pred meč sa najboljim timom planete i do sada otkrivenog dela svemira.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top