Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Ako je vec situacija takva kakva je,moramo osposobiti dvojacAndric-Bezbradica ili bar jednog od njih za znacajniju minutazu od trenutne i moliti se da Milutinov sto pre zaigra.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Svidja mi se ova situacija pred Nanter,gde ih prilicno respektujemo,a zna se da protiv "slabih" najteze igramo_Ocekujem pobedu uz uslov da hala bude krcata,a amosfera luda isto kao da igramo protiv Barselone ili Makabija ili slicnih.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Da, jedino je resenje da Andrici, Bezbradice i Daloi odrastu sto pre.

Dug je omca oko vrata i licno bih vise zeleo da ne uzmemo nikoga a da lepo otplatimo taj dug nego da kopamo sebi rupu placajuci dodatne igrace. Vreme je ljudi da, bez obzira koliko je tesko, budemo maksimalno finansijski odgovorni.

E sad, ako neko hoce da dodje i taba loptu za dzabe, a da uz to nece da pravi sranja, cenim da su mu vrata otvorena.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Greota je da ovako dobra ekipa ne ostvari neke ciljeve zato sto nismo mogli da skupimo tih par stotina hiljada evra da platimo jednog igraca... Koliko god da je teska situacija taj jedan igrac mora biti doveden, sve ostalo je pucanj sebi u kolena.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Od Andrica ne ocekujem nista, Dalo bi mogao biti konkretniji kako vrijeme bude odmicalo, ali tesko da ce mu minutaza znacajno rasti. Ocekujem da se po povratku Milutinova Gagic u potpunosti spusti na cetvorku tako da bi visoke pozicije kako-tako bile popunjene.
Ono sto nam olaksava stvar je to sto imamo Bogdana i Milosava koji mogu pokriti po 2 pozicije (Bogdan i tri, ali uz Kinzija i Milosava nema potrebe), tako da nam to znacajno prosiruje trziste. Kombo bek, bek, 2/3,3/2, klasicno krilo...Bilo sta, samo da dobijemo jos jednog igraca u rotaciji.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Dule reče da ne možemo dovesti nekoga ko bi morao
redovno da se plaća što valjda ne znači da nećemo
dovesti nekog koji ne mora redovno da se plaća. :D
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.247
Sutra je jedan od dana kad cemo videti od cega smo tj da li je ovaj tim moci da nastavi niz i trofejnu putanju kojom su njihovi sledbenici krenuli, bice takvih dana tj tekmi dosta u danima i mesecima koji nam dolaze ali ova predstojeca je prva medju njima...
I blesavom je jasno da je ovom timu neophodno pojacanje ali isto tako je jasno da mi za pojacanje nemamo kintu tako da price ko, na kojoj poziciji, da li ovaj ili onaj padaju u vodu sta je tu je i ovako imamo stvarno zlatne momke:clap

Sutra u pioniru mora da bude pakao znaci protivnik da se usere jos kad krene na zagrevanje i ono sto je najbitnije konstantan pritisak kad oni imaju loptu i pesma kad mi imamo napad, ovi momci su svesni da im teret imperativa pobede stoji na ledjima ljudi koji su u hali moraju im biti vetar u ledja nikako teret, i naravno sve sto bi nam nabilo eventualnu kaznu ne sme nikom ni da padne na pamet a kamo li da uradi...
1000 kinti za kartu, nek misli svako sta hoce ali mnogo jbg veliki broj ljudi to sebi ne moze da priusti ipak uveren sam da ce pionir biti sutra krcat i treba da bude...
SRECNO...
NAPRED PARTIZAN:pfc:
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ал нас нахвалише јеботе... Као да гостују Лејкерсима. :cool:
Невероватна количина респекта, види се да су добро проучили наш кошаркашки историјат.

(Макаби је још боље проучио ФМП-ов историјат :D)
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
licno se nadam pobedi ali ne treba da se cudimo ako kiksnemo...uvek tesko igramo sa nazovi autsajderima zadovoljan sam i sa pola kosa razlike za nas :D
bice cupavo
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Ma jok, nisi prekršio nikakva forumska pravila, samo bi bilo super da nam još odaš i to koji su to igrači koji vrede da igraju u Evroligi, a koji bi došli za crkavicu ili još bolje za "dž" kod nas? Eto, još samo to da čujemo pa da odaberemo jednog takvog i mirni smo.


ima imaaa,i te kako ima ko se moze naci da igra "za svoj sledeci ugovor"
stojance je lepo napisao ,i kakav tip i ko,nije dzabe napisao ;)

a ima cak i jedan malo ludi crnogorac,koji se vecito dovodi u vezi sa nama...
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Ne znam da li imamo cega da se plasimo, cini mi se da smo sve decije bolesti prelezali i naucili velike lekcije, ipak je tu vecina ekipe koja je prosle godine mnogo naucila, plus to sto te 2 godine radi sa Duletom.

Mi gore cemo dati sve od sebe, oni dole isto tako, jer nema razloga da se "uplase" svoje publike kao sto je to mozda bio slucaj prosle godine kad su na nekim utakmicama umesto krila dobijali pritisak.
Idemo da uzivamo u lepoj kosarci, u snazi i moci naseg voljenog Partizana i da ostanemo bez glasa i bez pola dlana. :D :napred Partizan

I naravno, nemojte da pravite gluposti, mislite na Partizan!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Zadar je bio prvi stepenik koji smo preskočili, za preskakanje ovog drugog će trebati mnogo više muke i truda... O trećem, Bože zdravlja, nakon što se popnemo na drugi.

Sutra samo hrabro u napad, nema zarobljenika... Ako treba, pištoljima moramo da otmemo pobedu!

Drago mi je što će onaj mali visoki što sad nosi br. 11 konačno biti u protokolu... Napred Partizan!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Sutra moramo da dobijemo i znam da mozemo da dobijemo i dobicemo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tako je...pritisak San Antonija...ali hajde da ipak sačekamo...možda ipak zaigra u januaru ako nastavi ovako dobrim tempom da se opravlja kao što je to do sada bio slučaj...možda San Antonio "smekša"...daleko je još decembar i neka definitivna odluka...ali jasno je da je zdravlje igrača u prvom planu...

Mogu Mamuze da omekšaju koliko hoće, ali Berta se ne vraće do proleća, ako uopšte i zaigra ove sezone. Čak i da se povreda sasvim sanira do februara, njemu će trebati bar dva meseca da trenira sa timom i uđe u formu. Ja ga očekujem tek pred plejof domaće lige. Na njega jednostavno ove sezone ne traba računati. Ako dođe, to je bonus!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top