Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.685
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Нек уштеде на гориву, не морају да пале бус, Брат нек га гура до тамо. :D
Једино да се не зајебе па их одгура до Цариграда :D
 
Последња измена:

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Nema sta mnogo da se doda. Momci su pokazali koliko vrede, pokazali su da su za godinu iskusniji i uigraniji. Samo tako da se nastavi i da na tribinama bude kao sinoc. Svaka cast!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
После утакмице против Задра сам био бесан у пм. Пар сати реч нисам проговорио, а био сам на Златибору на одмору. Псовао сам за време, па (испоставило се прерано) тријумфално када им је Бертанс шибнуо ону тројку и на крају поражено када су нам вратили истом мером :(

Грозан период је тих недељу дана. Срећа, показало се да је ефекат опруге оправдао свој назив :) Ех, кад се сетим атмосфере на форуму тих дана :)

Извињавам се за офф.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Bravo crno beli !!!!!....sta reci posle onoga sinoc...ostao sam bez glasa!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zadovoljan sam, mada može to još bolje... ali ni sam ne znam gde i kako. Pun Pionir, odlično navijanje, protivniku dozvoljeno samo 43 poena, naši dali 30 više, ginulo se na terenu, a i van njega... UTOPIJA!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Samo Bog zna kakva bi atmosfera oko kluba tek bila da je FK na nivou KK....
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ipak sutra ne igraju ni Davis ni Damjan Stojanovski, dok Ognjen Stojanovski ima problema sa kolenom i bice u sastavu ali je neizvestan njegov nastup.
Ovo se sutra mora pobediti. Dosta zavisi od centarske linije, moraju napasti Gecevskog i Cekovskog i pokusati da ih izbace iz igre sto pre.
Inace MZT je u sredu doziveo prvi poraz na domacem terenu jos od 22. februara kada ih je pobedila Igokea.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.438
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma dobijamo, Sutra presudjuje velicina kluba...utakmice protiv ovakvih (nezgodnih ali oslabljenih) ekipa dobijamo na gurku i galamu sto se kaze cak i ako smo losi.

Bas bi nam znacila pobeda. Da zaokruzimo jedan period od 3 teske utakmice i napravimo lepu uvertiru pred Budiveljnik. Pobedom idemo na 4-1 i sledece kolo cekamo cibonu pa idemo Sirokom pa fmp. Bilo bi sjajno kad bi covicevce cekali sa 6-1
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.438
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
87f25a043e4f11e3bb0b22000ab68f12_8.jpg


Gospodin prvi strelac EL :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Ova slika zasluzuje da se nadje na mnogim desktop-ima. Ajde strucnjaci, nasminkajte to malo pa da kacimo :D
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Sinoć je bilo divno, predivno.....

Utisci se još uvek sležu....

Veliki pozdrav za druga DaneZR, izabrao je pravu vreme za godišnji odmor.... nadam se da ćemo se uskoro ponovo videti :ziveli:

Vece i druzenje za pamcenje...Na Parketu ih razbili, Grobari na tribinama razbili, drustvo na mestu...
Tebi i Macku veliko hvala, bice toga jos :ziveli
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Opet onaj autobus do Skoplja i ko zna kako ce nasi fizicki docekati tu utakmicu, jos kada se uzme u obzir onakva borbenost i neminovna fizicka iscrpljenost nakon Nanterra. Bice tesko sigurno i neku fantasticnu partiju uopste ne ocekujem, ali pobedu uprkos svemu tome i domacem terenu MZT-a ipak ocekujem i nadam joj se..

Btw, gledam sad Krku-Igokeu, bogami Krka 3/3 kuci. Izdominirao Gordic, i nikako ne mogu da se otmem utisku da bi nam i u ovoj sezoni, uprkos tome sto Dalo mora da ima minute, mnogo znacio u rotaciji..
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ako je to tacno, a bojim se da stvarno jeste, mi jednostavno MORAMO imati jos jednog igraca u rotaciji na poziciji 3. Znam da ste svi koji su bliski klubu pricali da nece biti vise dovodjenja i da za to nema para, ali igrati sa 7 igraca u rotaciji (plus osmi Dalo) celu sezonu je premalo za mene i nedovoljno za 3 takmicenja + KUP, odnosno 70 (a nadam se i 80)+ utakmica u sezoni. To govorim u soluciji da ne bude nekih vecih povreda nekog od tih 7 igraca, a ne daj Boze da se i to desi, onda....

Nadam se da gresim, ali sumnjam...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
MZT vrlo bolno popušio u Skoplju od Makabija Haife...izduvao u finišu nakon što je vodio celu utakmicu...odlično, sjebaće im ovo psihu prilično...neka, ionako im gostujemo samo 44 časa nakon meča protiv Nantera :)eek: :prekrsti), što nam dovoljno otežava posao...ako ćemo mi u nedelju biti fizički sjebani, neka su oni sad bar psihički sjebani...

- Tacno, vodili su 39 minuta, ali mislim da se nisu previse potresli zbog poraza...

- Od trojice povredjenih koji nisu igrali, mislim da su dvojicu (najmanje) cuvali za utakmicu sa nama..

- u hali je bilo manje od 2,000 gledalaca, a sutra ce biti 8,500, jer su karte rasprodate... svakako najmanje 1/3 nasih..

- momci su umorni, ali mnogo umorni, danas su putovali 7 sati...jedva su odradili trening

- Bogdanovic ? verovatno ne igra...

ali mislim da ce sve biti OK na kraju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top