Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Bice zestoka borba Hajnsa i Loverenja mislim da mu je ovaj najaci rival do sada , Teodosic vise vremena provodi na 2 sto bi moglo da bude dobro jer ce ga cuvati Milosavljevic ,Kaun se dobro odmotava iz pika i tu ce nam praviti probleme ,takodje dobro i zatvara reket tako da poeni iz unutrasnje linije tesko da ce doci , Wems je malo u kanalu ,ali je on igrac koji uvek moze da se povampiri ( protiv nas se to cesto desava igracima) mislim da ce najveca pretnja biti Hrijapa sa svojom sirinom u napadu jer nemamo visokog igraca koji to moze kvalitetno da brani . Ukoliko njega zaustavimo na nekoj razumnoj cifri od 6-8 poena mozemo da udjemo u egal .
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ja koliko odgledah rezultate od juce cini mi se da nije bilo iznenadzenja.Pa hajde da mi to budemo danas.NAPRED PARTIZAN.

Bilo je. Montepaski. Ali nije na odmet još jedno :D.

Danas imamo lepu priliku da odigramo rasterećeno, mada mi to nikad nismo znali čini mi se.

Bojim se samo (opet ponavljam), da njima danas ne bude onaj dan kad sve ide, jer do sad ga nisu imali.

Sve u svemu zna se, jaka odbrana, i naš dobitni sistem ove sezoneako 3/5. Ako trojica od velike petorke odigraju dobro u napadu, bićemo u igri do samog kraja.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Jeste sistem postoji i rad je evidentan, ali sam ja misljenja da nam ovaj sistem uopste nece doneti iskorak napred, a objasnio sam gore zbog cega, mislim da je potrebna izvesna nadogradnja ovog sistema, znaci jaci budzet koji bi dao podrsku mladjima u vidu nekoliko proverenih igraca na deficitarnim pozicijama.

.

Mislim da će i to doći na svoje. Nakon ove sezone prodaćemo neke igrače i zaradićemo fino, ali će opet ostati dovoljan broj talenta da ne moramo da brinemo za budućnost. 2-3 godine su potebne za to. Takođe smatram da ćemo iz godine u godinu dopunjavati tim sa više iskusnih i proverenih igrača. Prošle godine nije bio niko, ove godine je Kinzi, naredne očekujem bar 2 jača igrača.Ja primećujem određeni napredak, kao i tendenciju da se taj napredak nastavi. KKP je jedna od retkih stvari u Srbiji u vezi koje sam optimističan, i upravo zato prihvatam nečije mišljenje da sam možda i nerealan :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo jedno pitanje... kad je Partizan poslednji put pobedio u gostima neku respektabilnu ekipu? Hvala na odgovoru i laku noć!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sada citam satro neki dogovor od 300 karata,samo ne znam po kom principu ce ih deliti :roll:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Na gore,ali svakako promena.
Majstori smo da nađemo kompromisno rešenja, a nenadjebivi u tome da ono bude najgore moguće. Zbog 100-200-300 gostujućih navijača žtvuje se 1000-2000 domaćih a opasnost od incidenata i dalje postoji.
Inače, dago mi je ako smo prodali preostalih 5000 godišnjih karata,ali nešto sumnjam u to. U svakom slučaju valja tražiti alternativne načine ulaska u halu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uprava KK Partizan NIS ponudila je razmenu 300 karata za tribine, što je uprava KK Crvena zvezda Telekom prihvatila. Razmena karata se odnosi na mečeve 8. i 21. kola ABA lige.

Ajde u gajbu piva da će cigana biti bar dva puta više! Toliko će im klub dati, a koliko će "najvernijni" da razmenu! Računajte na najmanje 6-7 stotina...
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
289
Reaction score
1.735
Локација
Beograd
Poslednja pobeda u sezoni 2011/12 u 5 kolu protiv Armanija 69 - 65, a protiv "nekog boljeg" je to bilo u sezoni 2010/11 protiv Efesa u poslednjem kolu TOP16 sa 67 - 65.

Bitne pobede u gostima smo ostvarili poslednji put u sezoni 2009/10 prilikom odlaska na F4
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nikad čuo za njih. Ma ajde bre, pa taj Kuk nikada u životu nije slavio protiv nas :D OK, jeste jednom
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Samo da Kinzi bude spreman i nema sikiracije.
Razlika u kvalitetu može da se nadoknadi ekstremnom borbenošću.
Ali ipak postoji iskustvo,breme gostojućeg terena pa i sudije koje neće biti na našoj strani.
Pobeda je nerealna ali ako večeras imamo SREĆU za saveznika
Partizan pobeđuje!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Najbitnije je da dobro udjemo u mec,onda mozda imamo neke sanse uz dobar procenat suta i malo izgubljenih lopti...Ako se iga do 65 poena imamo sanse, preko-ne... :D
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.167
Reaction score
3.699
Dobro ste primjetili da ovaj tim naseg Partizana nije pobjedio niti jednu utakmicu u gostima protiv bilo kog evroligaskog tima. Pod ovim timom smatram vrijeme od povratka Duleta iz cska i podmladjivanja ekipe. Samo.. Ovaj tim mnogo bolje izgleda nego prosle godine u ovo vrijeme. Dosao je Kinzi, otisao Lucic nije se mnogo u sastavu promjenilo. Mnogo vise obecava i mnogo mnogo ljepse igra.
Gazda je postavio vise retoricko pitanje?! :)
Prosle sezone imali smo skor u ABA ligi 6-0 ili 6-1 kada su stvari krenule naopako. Ne ponovilo se.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Sanse za trijumf uvek postoje postoje i popodne odigrati borbeno hrabro i uz malo vise srece sve je moguce.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Realnije je ocekivati pobedu u gostima protiv CSKA,Barse,Fenera nego Nantera i Budivelnika.Kako i zasto ne znam ali to sam zakljucio :)

Srecno momcima, ja verujem
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Pa koga bre oni ovde prave budalom?

1.Bice smanjen kapacitet hale ??To ide u korist zeleznickih sektasa
2.Bice im prodato 300 karata???A ha kad bi se zezali........sve ispod 700-800 pantera bi bilo ravno cudu
3.Svaka prazna rupa u hali bice popunjena panterima

Lepa prilika da dobiju batine!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top