Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ако добијемо ЦСКА, освојићемо Евролигу. Бар је тако рекао јутрос мој ћале, јер, ако ми добијемо турке и прејак ЦСКА, а они су најјачи, онда смо ми још јачи и узимамо Евро титулу. Морам признати заиста логично размишљање :D
Колико дуго чекамо овако битну и снажну победу... Још мало, ајмо црно бели!
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Cale ti je mudar covek, i ja tu vidim logiku :-D
-Moj cale ispostavilo se spada u ove druge manje mudre jer je u Musliju video buduceg velikog igraca :-(
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Prvo OGROMNE cestitke svima!
Jebote kad ne riknu nocas nikada necu. Kakvi smo mi carevi nocas ispali pa to je neverovatno.Imamo cetiri zmaja u ekipi,ljudi su od 79 poena dali 75.
Kakva artiljerija brata i Bogdana,kakva odbrana i borba Kinsija i Zofrija :eek:

Detalj veceri mi je kad Zofri u p.pol. psuje na srpskom i to tecno :D ili mi se ucinilo...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ако прођемо у топ 16, вјероватно ћемо додати још играча два уз Тепу, и ова четворка настави овако уз енергију Арене/Пионира небо је граница али буквално.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Kakva borbenost. I nek ga duvaju. Nije ovo puštanje. Jeste malka pomoć, u smislu vodjenja utakmice možda :D. Mada mi umalo sebi sami da skuvamo opet čorbu.

Mora kapiten da prestane da dribla uz tu aut liniju :D. Košta će me živaca. Mižda i kose jednog dana :D.

A za Muslija i Gagića šta reći. Znam da ne treba se na takve stvari osvrtati, ali koliko oni negativnih stvari unesu svojim ulaskom u igru. Umesto pozitivne energije, oni unesu nemir i ...

Izgleda da za nas godina u ovoj elitnoj školi nije završena. Čeka nas po svoj prilici drugo polugodište :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Cestitke momcima za ovu vaznu pobedu, bravo Partizane !!!

Sve ste uglavnom rekli, a ja cu samo da apelujem administraciji foruma da se lupi zabrana ako vec nije ovom govnjivom sajtu zbog ovih govana od nazovi novinara. U pitanju je www.sportske.net zbog ovog sramotno iskompleksiranog ciganskog teksta

http://www.sportske.net/vest/kosarka/kad-je-tesko-zeljko-158238.html

Izvinjavam se sto skrnavim temu ovim smecem ali ovo govno od sajta ne zasluzuje da se cita !!!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Nekih 5 minuta pred kraj,ne mogu tacno da se setim situacije,mislim da je bio roling Zo-a,ustaje Zeljkov pomocnik i pokazuje korake,Obradovic se okrece prema njemu i pokazuje mu da sedne,jedva cekam da neko okaci celu utakmicu na yt.da gledam nase momke u HD-u,i vidim ponovo gore pomenutu situaciju :)
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
tegi stvarno trpa ne staje ne znam jel su skontali ovi sto su gledali posto mislim da dragan cigan nije kad je pricao o pobedi fmpa nad partizanom kaze brejkovali smo, tj dobili u gostima a tegi naglasava na strani...boli ih i dalje sto im je adresa stjepana stupanca

sa bitnije strane sve cestitke momcima na neverovatnoj pobedi, kakve oni fizicke napore iz nedelje u nedelju prezivljavaju stvarno svaka cast, nadam se da ce dobiti pomoc uskoro u rotaciji jer posle svakog doskoka ili sudara nekog naseg igraca meni srce stane
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Bravo, bravo, bravisimo !

To je taj madfak filing :D
Kao pravi grobar, mogu vam prizanati da sam bio ubijedjen u pobjedu!

...idemo dalje!
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Svaka cast momci, potpuno zasluzena pobeda..I ostavite se Gagica i Muslija, ne mozemo da imamo na svakoj poziciji najbolje.Umesto da se radujete uvek mora da se nadje mesta kritici i kad ne treba.Kao da neki zaboravljaju koliko je tesko naci dobrog centra za jeftine pare i u kolikoj smo mi krizi.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa ne traži se od njih da strpaju 15 poena. Naprotiv. Da postave dobar blok, čitaj ne umeju.
Da daju kršten pas, a ne da otvaraju kontre svaki čas.
Dosta ima do njihove koncentracije. Ja mislim stvarno da mogu bollje, ali moraju da se trgnu. Predugo se čekaju, a ne pokazuju ništa.
Ovoliki NEnapredak kod centara ne pamtim pod Duletom.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Veceras smo majstorski doktorirali kosarku sa 4 igraca!
Fudbal odavno igramo sa bez napadaca, sa golmanom i par entuzijasta.
Sta je sledece? Vaterpolo bez sidrasa? Odbojka bez blokera na mrezi?
Cenim da sahovska sekcija vec uveliko daje topa fore suparnicima... :)
Proslu sezonu smo skoro celu igrali bez istog.

Ali meni je Muslijevo odmotavanje u piku vrhunsko:D On se u poslednje vreme pri odmotavanju svaki put zakuca u naseg igraca koji krece na ulaz. Ima ozbiljne probleme sa koncentracijom, a jos nije prosla trojka.
Treba nam ta pobeda Budivelnika kao 'leba. To ce nam biti kruna ovog projekta koji smo zapoceli prosle sezone, posto sam siguran da bismo prolaskom u Top16 imali ozbiljne sanse za Top8. Sutra dok docekam 18h ima da umrem od nervoze.

Indeks naseg kvarteta je 88, a ukupan indeks celog tima je 80.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Momcima i strucnom stabu sve cestitke na pobedi :clap

Ciste su budalastine to da nas Zeljko pustio ..... On je izveo najbolji sastav, glavni nosioci igre su imali veliku minutazu..... Ne moze on da nagovori jednog Hrvata da pusti Srbe, jednog Amera da pusti Srbe, Jednog Ciganina da pusti Partizn.....Nije obradovic kriv sto je u zadnjim sekundama lopta sama izasla dva puta iz obruca pri sutu Bjelice i jos jednog igraca za 3 poena.... :confused

Momci su ovo izneli maksimalno, svaka im cast na tome, da nam samo ova 4 igraca igraju i u aba ligi mi bi dobijali i Solonk,Krku.....Ali jednostavno Dule mora da ih odmara u Aba ligi i to rezultat nekada mora da trpi....:wink:

Srecno Ukrajincima sutra , da igraju maksimalno i da dobiju :ziveli

Neko je pominjao da oni imaju sanse da budu 5 u grupi ? KAKo kad imaju samo 1 pobedu i losiju kos razliku izmedju nas i Nantera ( Izgubili 19 ralzike) :confused
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Divna noc, jos jednom da se zahvalim igracima i strucnom stabu. Nista, idemo dalje, jos nista nije gotoov. Sutra svim srcem uz Budiveljnik.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Чекали смо, чекали и дочекали коначно ту победу против неког јаког клуба на страни. Пресрећан сам стварно, не могу да кажем да нисам ни сањао јер за сваку утакмицу КК-а ја гајим неку наду да можемо да направимо чудо, али ово је једноставно било невероватно! Тачно се 2-3 минута пред крај видело да се ова утакмица разликује од оне са Нантером и Будивељником, ма види се да нас хоће лопта, да контролишемо скок маестрално и да нема шансе да и овај пут прокоцкамо победу.
Ишао нас је шут вечерас стварно, и за 2 и за 3 поена. Одбрана феноменална, Мусли колико год да нас је нервирао вечерас, мени као кошаркашком лаику је деловало да је пристојно у кључним моментима утакмице одиграо одбрану и затворио скок.
Таренс Кинзи, КАКАВ ОТАЦ КОШАРКЕ! Колико само брзе руке има овај човек, па ја ни не видим кад он узме лопту, само се одједном створи на противничкој половини и креће на куцање. :)
Богдан нас држи у игри од повреде Леа, он је онај константан играч који увек да 20ак поена и алал му вера за то.
Гаги капитенски.

Браво свима још једном, а сад да се молимо да Будивељник сутра одради Нантер па да се слави.

П.С. Потурице превалише онолики пут само да би исказали мржњу према Партизану и Србији и на крају добише киту. Јебите се маму вам јебем у пичку!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jbt bez izmena sa 5 igraca... ona 3 sto udjose zamalo karambol da naprave ...

tek sam sad dosao sebi.

Svaka cast momci. 19. 12. Sveti Nikola ... ne volimo da gubimo kad su slave bozici itd...

I za kraj koristim priliku da se najebem majke Bjelici za reakciju na kraju ... Pusio si ga a vidim pusices ga i dalje ... takodje i onom ustasi se kenjam u usta za onakve reakcije u Pioniru...

Cigani crknite pustio nas Zeljko a sutra ce sudija kojeg je Tole delegirao da regulise Nantere...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Јел постоји нека шанса да се меч помери за петак?
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jedan od onih meceva.....Ovakve sokove moze samo Partizan da izvede.Izgubis u Solnoku i onda dobijes u Stambolu....

Bogdan Bogdanovic je odigrao nebeski,one trojke sa Bosfora su nas odrzale u zivotu kada smo po obicaju poceli da prosipamo steceno.Gagi i Lovernj su nas odrzavali a Kinzi je hvala qrcu konacno odigrao mec i prelomio mec u zadnjih par minuta.

Neverovatna pobeda,dobiti ovakav Fener sa 4 igraca je SF ne za nas nego za bilo koju ekipu u Evropi.Nismo mi jos svesni velicine podviga.

Najvaznije je da smo u igri do poslednjeg kola a najtragicnije sto je i pored ove pobede sutrasnji mec bitan koliko i pre nase pobede.....Nadajmo se najboljem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top