Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Kao i uvijek svaka Duletova konferencija je priča za sebe i ovaj put je ponovo izdominirao " kad je teško - Mesina " :buhaha

Jedva čekam da tandem MVP okači čitavu konferenciju, navikli su nas toliko da se više ne postavlja pitanje da li su stigli da snime ili ne :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Sutra kad roknemo CSKA, samo ce Barca biti tim kojeg nismo pobedili, sto je velika stvar neracunajuci poraze u Ukrajini i Francuskoj koji su danak neiskustvu i nepostojanja klupe rezervnih igraca.
Uz Milenka Tepica i jos jednog ozbiljnog kosarkara mozemo da dobijemo svakog u TOP16 osim mozda Reala koji je strasan ove sezone. A trebalo bi i Bertans da odrigra neku utakmicu u TOP16, valjda?
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Odlične vesti ako im ne igraju Hrijapa, Voroncevič i Pargo. ODLIČNA. Ali opet realnije je da pobedi Fener francuze nego mi CSKA. Mada sa ovim našim klubom se nikad ne zna :D Možda Musli i Gagara polude pa iskidaju :D
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ne znam zasto ali ocekujem laganu pobedu, jedno 15-20 razlike. Dule cita Mesinu ovaj put, a Dragan ce predvoditi cetu u jednom brutalnom gazenju. Osecam da ce proraditi inat zbog onih -42 u Moskvi i da se nece stati nijednog trenutka.
Sa tribina mora da grmi, da se urla, ako kojim slucajem bude minus, da se ne isprati nekom ravnodusnoscu, nego da se jos jace zapeva. Jesmo u prijateljskim odnosima, sve to stoji, al kako su oni nas zgazili, tako treba i mi njih.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
U cetvrtak kolektivno je*anje majki!

Gazenje gamadi na celu sa onim tifusarom na klupi.

ZLOSTAVLJAJ!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Odlične vesti ako im ne igraju Hrijapa, Voroncevič i Pargo. ODLIČNA. Ali opet realnije je da pobedi Fener francuze nego mi CSKA. Mada sa ovim našim klubom se nikad ne zna :D Možda Musli i Gagara polude pa iskidaju :D
Značajno jeste, ali ne u tolikoj meri jer CSKA ima zamene za njih... Sećam se pre koju godinu kad su isto imali probleme s povredama (Šiškauskas, Holden i još dvojica igrača ne sećam se kojih) gostovali su nikad jačoj Taukeramici sa Spliterom, Marselinjom i Teletovićem... Sećam se ko juče da je bilo, kladionice osvanule sa 1.40 kvotom u fiksu na TAU, pa do uveče to stiglo do 1.20... A na utakmici CSKA ih sa drugom postavom odvalio 15 razlike!

Znači realno je samo ovo što je Dule rekao da ćemo se boriti do poslednjeg daha i živeti u nadi da će nas Mesina "pustiti"!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Uh meni nekako vise razloga ide nama u korist , prvo CSKA ako bude drugi ide u grupu sa Realom sto ne bih rekao da im odgovara, drugo imaju par povredjenih igraca sto moze biti prednost nasa, trece mi sigurno zelimo osvetu za onih 40+ u prvom mecu i sigurno imamo vecu zelju za pobedom od njih. Uostalom kao sto Dule rece kad je tesko-Mesina , pustice nas :lol: A i Zeljko ce valjda dobiti tako da ... proci cemo nekako !
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Kakav je on bio talenat... Zna li neko zasto sad ne dere kao Pekmen?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.438
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Bio je kad je bio fizicki superiorniji od svojih vrsnjaka. Posle je na kraju ispalo ovo sto trenutno gledamo u KKP....zbog silnih propusta dobro poznate kosarkaske skole iz predgradja i ranog odlaska u inostranstvo zbog cega je izgubio puno vremena kad je trebalo da najvise napreduje
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Eastman Johnson - Kad je teško - Messina (U predvorju Vatikana), ulje na platnu (1881)

Čovek FEST (Slobodan Novaković) i Čovek Trojka iz auta (Πρέντραγκ ΝΤΡΟΜΠΝΙΑΚ) čekaju na audijenciju kod Pape, kako bi izlobirali Ettore Messinu i dogovorili rezultat utakmice KK Partizan - CSKA. Savezni sudija Milivoje Jovčić je još uvek zaključan u gepeku i kasni na vatikanski rendezvouz.

1471238_534525323312197_544482729_n.jpg
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
inace bas lepo sto je zvanican sajt tako azuran i vec je objavio da je milenko igrac partizana...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ovoj utakmici treba pristupiti kao da prvi put ove sezone igramo sa ovim protivnikom. U prvom meču smo igrali bez Kinzija i Muslija, Leo se jako brzo povredio, Andrić i Bezbradica su proveli i previše vremena na parketu, a na sve to se nadovezala najgora Gagijeva partija u poslednje 2 godine. S duge strane smo imali kompletan CSKA koji je morao da pobedu tu utakmicu. Sada je situacija znatno drugačija, mi smo kompletniji i u boljoj formi, nema imperativa pobede ni za jednu od ekipa, igra se u Pioniru, motiva imamo na pretek, a Rusi će biti značajno oslabljeni sve i da je Hrijapa jedini koji neće igrati.
Kada se sve ovo uzme u obzir jasno je da prvi meč ne predstavlja nikakav pokazatelj i da može da posluži samo kao motiv našim momcima da se osvete za moskovski masakr.

Generalno ne verujem u pobede protiv CSKA, ali ovo je specifična situacija i smatram da imamo pristojne šanse da prolaz u top 16 obezbedimo sopstvenom zaslugom.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Uh meni nekako vise razloga ide nama u korist , prvo CSKA ako bude drugi ide u grupu sa Realom sto ne bih rekao da im odgovara, drugo imaju par povredjenih igraca sto moze biti prednost nasa, trece mi sigurno zelimo osvetu za onih 40+ u prvom mecu i sigurno imamo vecu zelju za pobedom od njih. Uostalom kao sto Dule rece kad je tesko-Mesina , pustice nas :lol: A i Zeljko ce valjda dobiti tako da ... proci cemo nekako !

Nemojte da se lozite da im se ne isplati da budu u grupi sa Realom u TOP 16
Zapamtite,svima je njima zelja da idu u grupu sa Realom jer ce ih na taj nacin izbeci u 1/4 Eurolige,a to je najbitniji krug takmicenja jer te vodi na final four.CSKA ce otici u 1/4 finala to svi znamo,ali ako bude u grupi sa Realom u TOP 16 s njima se nece sastati minimum do final foura,a cak mozda i do finala.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Ili ti bolje receno mi u cetvrt finalu ne mozemo da igramo sa Realom i Makabijem i CSKA koji su mn zajebati domacini :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Zapamtite,svima je njima zelja da idu u grupu sa Realom jer ce ih na taj nacin izbeci u 1/4 Eurolige,a to je najbitniji krug takmicenja jer te vodi na final four.CSKA ce otici u 1/4 finala to svi znamo,ali ako bude u grupi sa Realom u TOP 16 s njima se nece sastati minimum do final foura,a cak mozda i do finala.

Brate mili dokle si ti otiso sa kalkulacijama...Smesno. Ti ode 3 meseca unapred. Ko zna na sta ce Real do tad da lici, ko zna ko ce drugi da igra ko poludeo, mozda bude sve kao sad, mozda sve bude naopako...Bas Zeljka Obradovica zanima da li je u grupi sa Realom ili ne- zabole ga kita. Taj ni Majami ne bi izbegavao, a kamoli Real.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top