Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нервозан сам страшно, боли ме глава и једва чекам да сутра одем на посао и размишљам о нечему другом. И све то због Новог Пазара.
А ово вечерас? Добили смо ову за њих, следећи пут биће за нас и молим лепо.
Немам појма колики је чији индекс, колико је лопти упропастио Богдан, да ли оно што је Жо забрљао представља разлику између победе и пораза и да ли је Павловић подбацио?!
Најзад уопште ме и не занима. Ово и тако није била наша утакмица. Шта год вечерас писали, сви знамо када је тај тренутак. До тада нас чекају само добре ствари.
С друге стране ,ове џукеле се немају чему надати, сем да им се коцкице сложе тако да нас виде тек у финалу.
Зато одморите своје напаћене гробарске главе и правите план за суботу и ЈНА, а овде ће и тако све бити као и обично.
А ко се нервира око тога шта ће му сутра рећи пријатељи, колеге и ретки рођаци из већинске Србије, нека просто понесе оне МВП-ове папире, гарантујем да ће вас оставити на миру.
А гости кад су већ ту нек прочитају и они. Рачунам да и сами слуте колико су глупи и ретардирани, па није згорег да бар знају откуд све то.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dobro majstore, bravo, pažljivije si sve to zabeležio uz TV nego ja u hali. Mada je to zapravo normalno, slažeš se? A kad je Andrić bio sam na trojci i promašio? Isto na 61:54? Kad smo odmah posle našeg koša uzeli njima loptu i onda je brže-bolje izgubili (nerealizovali)? Isto na 61:54? Ma mi smo jedno 4-5 puta zasrali neviđeno u situaciji kad smo ih stizali...vo imja oca i sina...

Zaista je interesantno da sa očajnom igrom moraš sam sebe da pobediš u finišu, inače bi očajan čak i pobedio...
Ma jasno... Tebe sam kvotao jer se slažem da taj Bogdanov šut i promašaj ne spada u ono loše od njega večeras... Nije ušla lopta na -7, jbg, ući će drugi put.

Na -4 je Ti-Kej morao da šutne pa kud puklo da puklo!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
Upravo sam se vratio iz Pionira, drzali su nas jedno 40 minuta posle tekme... Moj utisak je da ce nam se ovo vratiti kada bude trebalo, posto uopste nismo imali sutersko vece i masili otvorene suteve :confused
Vidi se da smo klasa za njih, sve ce to leci na svoje mesto, optimista sam... Nase navijanje uopste nije bilo lose, ne znam kako je zvucalo preko tv-a ali bilo je konstantno....
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Strasno kakvih sve ima komentara na forumu.. Pa jeste videli strucnjaci da su nasi vajni centri ili Lovernj JEDNOM izasli nekome u blok, igracu sa loptom, a kamoli na kontra strani da naprave blok da se drugi igrac otkrije? I onda se pitate zasto Bogdan siluje? Kome da baci pas? Musliju i Lovernju kojima ce proci lopta kroz noge pet puta na utakmici?Mislim stvarno...
Tepic nema sta da trazi na pleju, njegov dribling je jedno 20cm visi od Bogdanovog, oni ciganski kepeci bi mu svaku uzimali zivu, ne bi mogao da je prenese pored njih, tako da shvatite da nam je Bogdan plej do kraja sezone i tu nema mnogo prostora za promene.
Ono sto me je obradovalo je kad je Milutinov 2-3 puta izgurao Frankestajna skoro do bacanja i naterao ga da baca neki horog jednom rukom. Takodje jos jedna perfektna Kinzijeva partija, onaj pas sa zemlje recimo je odraz ciste sportske inteligencije, takodje par odlicnih odbrana.

Imam osecaj da je Dule ovo maltene namerno prepustio ciganima, kao i prosle godine. Cini mi se da nije iskoristio ni sve tajmaute, kao da je pustio ekipu da sama pokusa nesto da iskreira, bez zelje za otkrivanjem akcija ciganima.
Crta se podvlaci u aprilu, nek se raduju konzerve do tada, njima je ovo gornji limit koji mogu da odigraju,a nama su veceras Bogdan i Pavlovic odigrali verovatno najgore partije sezone.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Pa jebem mu mater kako cele sezone u bitnim momentima nasi igraci biraju najgora moguca resenja. To je cist danak neugranosti zbog smrdljivih povreda. Svaka cast Tepici i Kinziju.

Izgubili smo od limenki, idemo dalje. Siguran sam, ali apsolutno siguran da cemo ih jebati kada se odlucuje o titulama. Doci ce ovo sve na svoje. Nije nama najveci problem centar, nama je problem organizator igre. Tepic ne moze da bude prvi plej, a Bogdan to ne moze da bude uopste. Mutantima je ovo neki maksimum, dok verujem da nama nije. Malo srece je nedostajalo da opet njihovi kompleksi dodju do izrazaja, da je usla ona Bogdanova trojka, svasta bi tu bilo do kraja. Idemo dalje-i sve na kurac, Partizan je sampion.



Ne slazem se da je veceras odbrana bila losa, kao ni htenje. Mislim da smo imali vise skokova.

Sto se tice drugog dela posta o sudijama, tu se slazem apsolutno. Prebili su BB i Kinzija, uopste mi nije jasno zasto su ujke navlacile ovoliko za mutiranu cergu.

Bravo! Nama treba plej, bez obzira na centarsku liniju... Vesterman, za kojeg su ljudi pisali svakakve postove ovde...sada bi nam legao kao budali šamar. Bogdan na dvojku i kraj priče. Ovako je smešno. Presing na Bogdana ili Tepića i napad nam je automatski skraćen.

Popizdeo sam večearas. Nemamo ideju. Ok. Dešava se i na basketu, ali kada nemamo borbenost, nema ništa od nas...
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Upravo sam se vratio iz Pionira, drzali su nas jedno 40 minuta posle tekme... Moj utisak je da ce nam se ovo vratiti kada bude trebalo, posto uopste nismo imali sutersko vece i masili otvorene suteve :confused
Vidi se da smo klasa za njih, sve ce to leci na svoje mesto, optimista sam... Nase navijanje uopste nije bilo lose, ne znam kako je zvucalo preko tv-a ali bilo je konstantno....

Mnogo puta, bar na TVu ste nadjacali cigansku bagru, culi ste se u navrate nogo glasnije od njih, cak i kada ste pevali i vi i oni u glas.
Tako da je navijanje bilo ekstra, svaka cast jos jednom svima koji su bili u hali
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Strašno.

Bogdanović objasnio neke stvari, šutira kad ne treba, kad treba uzme loptu udje pod koš pa je izgubi.

Centri beskorisni ako se ne igra protiv jednog FMP-a ili Crnokose.

Da li će Lovernj napokon naučiti da gleda na sat? Mislim da on bar jedno tri puta na utakmici izgubi loptu tako što je dribla a za napad preostalo još dve sekunde.

Oduvali bi nas da nije bilo Kinzija, jedini čovek koji trenutno može nešto sa loptom kod nas, Pavlović razočarao ali dobro nije ni imao vremena da se uklopi normalno.

Tepić odigrao dobro, mada i on kad pravi neki izbor uglavnom izabere onaj gori.

Teško vreme, ali kao i uvek na kraju sezone sve dodje na svoje..

Svi zaboravljate da je Bogdan PRINUDNO plej. Samo da malo krenemo da kopamo po postovima i da vidimo pljuvanje Vestermana i videćemo koliko smo mi Partizanovci nezahvalni...

Kao što sam i napisao, nama fali pravi plej, pa tek onda centarska linija.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Upravo sam se vratio iz Pionira, drzali su nas jedno 40 minuta posle tekme... Moj utisak je da ce nam se ovo vratiti kada bude trebalo, posto uopste nismo imali sutersko vece i masili otvorene suteve :confused
Vidi se da smo klasa za njih, sve ce to leci na svoje mesto, optimista sam... Nase navijanje uopste nije bilo lose, ne znam kako je zvucalo preko tv-a ali bilo je konstantno....

Navijanje je bilo ODLICNO :respect
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.949
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ma daj bre, nemoj da palis vatru.

Niti tvrdim da sam neki znalac, setio sam se komentara pa sam ga pomenuo, mozda nisam trebao, ma sigurno nisam trebao.

Ali ta moja tvrdnja da treba da trcimo sto vise je posledica iz svih dosadasnjih utakmica, a to je da ne igramo nista u napadu, ne vidi se nista unapred iskreirano, nemamo plejmejkera, uzasan napad. A imamo igrace koji mogu da istrce.
Pa sta je lakse, da Bogdanovic forsira dok se odbrana vraca, ili da forsira kad mu se zalepe one pijavice.

Nisam odgovorom hteo da te ismejem. Izvini.

Ali, nekada treba pogledati primer iskusnijih i forumaša koji baš i ne obraćaju pažnju na izražavanje. Konkretno, najbolji primer kako se iskontrolišu emocije, kod inače temperamentnih ljudi, ti je pisanje druga Je-Ne-A (ex Je-Ne-A) posle remija u Novom Pazaru.

Još jednom ti se izvinjavam, ali tako si se lepo namestio, a svi nešto mrače i bedače, pa malo šale nije na odmet.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Imam osecaj da je Dule ovo maltene namerno prepustio ciganima, kao i prosle godine. Cini mi se da nije iskoristio ni sve tajmaute, kao da je pustio ekipu da sama pokusa nesto da iskreira, bez zelje za otkrivanjem akcija ciganima.
Crta se podvlaci u aprilu, nek se raduju konzerve do tada, njima je ovo gornji limit koji mogu da odigraju,a nama su veceras Bogdan i Pavlovic odigrali verovatno najgore partije sezone.
Kojih "akcija" svega ti, evo nisam ironican pa mi onda "krijemo" te "akcije" od svih cele sezone jer ja od Bogdanovog besomucnog trazenja rupe u bedemu batinaskom dok ga bije ko stigne i Kinzijevog vrtenja gde pogadja maltene nemoguce suteve nisam video nijednu akciju, onda je i mene "prevario" Dule:D

Treba biti realan, ne kukati ali da mi kao nesto krijemo i to nesto cemo da izvadimo na "talon" u aprilu bas je po meni smesno?

P.S.Sutra nam je strasno bitna utakmica u Stozicama, ako djetici dobiju imaju samo pobedu manjka, Cibona docekuje cigane sa isto pobeda koji ce ih pustiti, idemo u Moracu sa bednom prednoscu, situacija bi bla opasna i alarmantna ako zmajceki ne dobiju?MZT u Pioniru nam visi nad glavom ko Damoklov mac ali valjda smo kadri da izgubimo sa manje od 7 razlike u Moraci ako gubimo, jer je to vruc i tezak teren u pm, mada nama i ne ide lose tu u poslednje vreme, ali gostovanja su nam uvek rak rana?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ukratko: Bogdane, samo trpaj i peglaj majstore! A ako je tvoj trener ispizdeo i očitao ti bukvicu, zahvali mu se što igraš po 35+ minuta od početka sezone i što samo što ne padaš od umora.
Zahvali mu se što imaš mogućnost da odmoriš i što postoji neko ko može da te odmeni. I naravno, zahvali mu se što igraš od početka sezone na svojoj poziciji.
A za ove narikače ne brini. Bićeš ti njima opet dobar. Grobari, to smo mi.
Na kraju da kažem da je ovo večeras bio nivo navijanja kakav nismo imali ne pamtim od kad. Pocrkali smo od dranja, bez stajanja od početka do kraja. Nestvarna atmosfera.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Прошле године такође 21 коло меч за Звездом изгубљен 84:76 и после тог меча имали смо скор 13:8, а сад имамо 14:7 бољи смо него прошле године без Евролиге. Да се вратим прошле сезоне уназад 8 коло Звезда Телеком нас добија 92 78, ове сезоне такође 8 коло изгубили 83:86. Звезда теже нас добија ,а играчки су јаче ове сезоне него прошле, а ми овако осакаћени бољи него прошле године.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Zaboravili smo da pomenemo onu blokadu Kinzija, znaci strasno kako je to dobro izgledalo, dobro on blokira ali ovo mu je jedna od najzescih i meni najmilijih

Jos je los snimak ali to je jedini koji trenutno ima
http://www.youtube.com/watch?v=BOaJisAQX_Q
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.531
Reaction score
4.143
Локација
Ljubljana
Mnogo puta, bar na TVu ste nadjacali cigansku bagru, culi ste se u navrate nogo glasnije od njih, cak i kada ste pevali i vi i oni u glas.
Tako da je navijanje bilo ekstra, svaka cast jos jednom svima koji su bili u hali

Što se navijanja tiče, utisak preko TVa je da je bilo odlićno :clap :partizan_fan:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Koliko god da je Pavlovic kvalitetan igrac, igrao je sa najvecima , jednostavno mislim da nema tog igraca koji bi nadoknadio gubitak u odbrani koji smo izgubili odlaskom Kapitena :(
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jasno je i Dule rekao na k.z.š. da su nas dobili snažnijom odbranom. Išli su konstantno u meso, sudije su pustile tuču, i opet da je Bogdan ubacio neke otvorene šuteve drugačije bi se pričalo.
Ne mogu da se otmem utisku da imamo daleko više rezervi od njih, i večeras su se videle stvari koje nas konstantno muče celu sezonu, da ne možemo barem prvu petorku potpuno zdravu i spremnu da izvedemo na teren. Sve to mora da se odrazi u samoj igri. Bogdan jeste umoran, Kinzi bez treninga, Pavlović neuigran, pod košem smo bili solidni, nismo izdominirali, ali smo daleko bili od inferiornosti. Jednostavno se videlo da su ušli sa više energije.

Ovaj povratak Tepićevog samopouzdanja( jer kvalitet kod njega nikada nije bio sporan) će nam mnogo značiti u budućnosti, tu je Dule sjajan posao odradio, još ostatak tima da se našteluje kada je najbitnije, i trebalo bi to da izgleda dobro.

Nije prijatno kada se izgubi utakmica od neugodnog protivnika i to drugi put ove sezone, ali treba imati obzir sa čime se sve suočavamo u ovoj u startu neravnopravnoj borbi, gde su nam na početku vezali jednu ruku, i sada se u hodu snalazimo kako umemo i znamo. I zato kada vas neko od igrača iznervira i poželite da udarite glavom u zid, probajte da se setite šta je uzrok, a šta posledica takvom igračkom kadru. Lako je konstatovati šta nam treba i narediti klubu da dovede, samo treba biti svestan u kakvoj smo finansijskoj situaciji, razlog je jasan, previše nesrećnih u ovoj zemlji zadnjih deceniju i više, a Srbija to više ne može da trpi i čeka.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Krivo mi je sto ovo nismo prelomili i dobili. A mogli smo. Tacno se vidi strah kod njih i skidanje gaca po difoltu kada krenemo da stizemo njihovu razliku... Nijh ponovo srale trojke,sudije nas jebuckale,narocito nedosudjeni faulovi na Bogdanu su bili ocigledni... Blazic igrao,Dzenkins pogodio kada je trebalo... Ostali nista... Tepa dokaz sta znaci samopouzdanje i zdrava glava,u napadu odlican drugi mec za redom,defanzivno sacuvao Nelsona... Bogdan podbacio,nista ga nije htelo,pa ni kada je ostajao sam. Razumljivo. Kinsi...:respect Sta bih dao da pored novog ugovora Bratu,skupimo lovu da TK ostane... Klasa igrac,covek jos bolji... Treba nekako da ispregovaramo sa igracinom... Ali otom potom. Pavlovic polako ulazi u sistem,sto uopste nije lako. Bice Sasa odlican. Sve u svemu imali smo ih,stizali smo ih,tada se najbolje vidi njihov strah od visegodisnjeg satiranja,jer se kompleks preneo i na mutanta... Bice ovo u redu,karacemo ih kada bude bitno. Samo polako :napred Partizan
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kojih "akcija" svega ti, evo nisam ironican pa mi onda "krijemo" te "akcije" od svih cele sezone jer ja od Bogdanovog besomucnog trazenja rupe u bedemu batinaskom dok ga bije ko stigne i Kinzijevog vrtenja gde pogadja maltene nemoguce suteve nisam video nijednu akciju, onda je i mene "prevario" Dule:D

Dobro, nisam se bas precizno izrazio, nisam mislio konkretno samo na uigrane napadacke akcije, nego na kompletnu postavku igre i sto se tice odbrane i napada.
Treba jos sigurno nekoliko nedelja da prodje da trojka Bogdan,Kinzi,Pavlovic "klikne". A onda ne bih bio u kozi smrdljivim limenkama!
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
JE-NE-A
Lepo brate od tebe sto si nam sve lepo pojasnio,dobro bi bilo da olimpija dobije sutra,ali mi smo PARTIZAN,ne gledamo druge bijemo sve do kraja i to je to_Ostali nek se poredjaju kako im volja
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ne mogu da se otmem utisku da imamo daleko više rezervi od njih, i večeras su se videle stvari koje nas konstantno muče celu sezonu, da ne možemo barem prvu petorku potpuno zdravu i spremnu da izvedemo na teren. Sve to mora da se odrazi u samoj igri. Bogdan jeste umoran, Kinzi bez treninga, Pavlović neuigran, pod košem smo bili solidni, nismo izdominirali, ali smo daleko bili od inferiornosti. Jednostavno se videlo da su ušli sa više energije.

da ne propustim priliku da se slozim.


jos nesto za sve sto pljuju solerstvo Bogdana, divljastvo, indijanisanje...kakve su njemu blokove pravili nasi visoki da mu pomognu pri ovakvoj ciganskoj odbrani? da li je i to doprinelo promasajima, izgubljenim loptama?
a cekacu i dalje da mi se ponudi koncept kako igra treba da izgleda u ovakvoj nasoj situaciji, s povredama, bez pleja i protoka, i sa skracenom rotacijom, osim da BB igra sam, uz pripomoc TK.


kad se uigramo, dodjemo do daha, onda cemo da pricamo.
videli smo nasu mecap zonu i to je dobro za ubuduce.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top