Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.302
Da li je moguće da ćemo opet biti u minusu kada se podvuče crta i oduzmu troškovi Arene? Koliko treba ljudi da dođe da bismo bili u plusu?
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Sta ce nama konkretno doneti to sto oni eventualno sledece godine nece igrati Evroligu?
Oni nisu u situaciji kao mi da im od tog ucesca maltene zavisi opstanak kluba.
Mislite da ce odustati od celog projekta i dozvoliti da im propadnu sva dosadasnja ulaganja? Sumnjam.

Znam da nije tema za ovo, ali zeleo sam da iskomentarisem jer se cesto spominje da bismo mi njih "ugasili" tom eliminacijom u polufinalu.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Meni se više sviđa kombinacija da mi, naravno, uđemo u polufinale ABA lige i igramo prvo polufinale, prođemo koga god, a da onda u drugom polufinalu Lisac i ustaški lobi ne dozvole da još jedan srpski klub igra Evroligu i samim tim sudije osakate fmp:D
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
@Ivke
Ko kaze da Lisac &co nece to uraditi nama. Oni ipak imaju vise para da ponude, a to je njima najbitnije.

Sta ce nama konkretno doneti to sto oni eventualno sledece godine nece igrati Evroligu?
Oni nisu u situaciji kao mi da im od tog ucesca maltene zavisi opstanak kluba.
Mislite da ce odustati od celog projekta i dozvoliti da im propadnu sva dosadasnja ulaganja? Sumnjam.

Znam da nije tema za ovo, ali zeleo sam da iskomentarisem jer se cesto spominje da bismo mi njih "ugasili" tom eliminacijom u polufinalu.

Necemo ih OPET igasiti ali cemo im mozda smanjiti budzet i svakako cemo ih onemoguciti da dovedu vrhunske Amerikance ako budu igrali Miki Maus kup a ne EL.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
@JENEA
Sa tim se slazem, radnji van terena ce sigurno biti, ali neka, neko sve gleda gore! Kako bih vole da ih izvucemo u polufinalu!

@CrnoBeliDres
Donece nam to sto namerno sve ovo rade, dogodine ako prodju u TOP16 evrolige opet ce se menjati pravilnik i jos mnogo stvari! Izbacimo ih u polufinalu, mi mirni, nosite se i vi i vas evrokup sa 500000din vise za prolazak u cetvrtfinale! Sto su se mnogo uzdigli, sto na svaki nacin pokusavaju nas da ugase, a nikad nismo bili u goroj situaciji.
E zato ih jebati u polufinalu, za sve sto nam rade ove godine, a i unazad, hoce oni tu Evroligu vise nego leba da jedu, e to im treba uskratiti, pa da kukaju posle, samo neka se kockice sve poklope i da ih deremo!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Sve je moguće, al' eto to je neko moje razmišljanje. Mislim da smo mi jači i psihički spremni i na to za razliku od gancija. Videćemo...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.912
Utisak dosadasnjeg nastupa u top16, Partizan je kod kuce pobedio Bajern Minhen i CSKA Moskvu, prvog i cetvrtog u nasoj grupi i finansiske velikane.

Idemo na sve pobede do kraja!
Jednog direktnog protivnika za cetvrtfinale smo pobedili sa vecom razlikom nego sto je on nas.
Sa Galatom imamo -8, i sa Lokomotivom -6, Zalgiris je ukopan na poslednje mesto, i nebitno kojom cemo razlikom da ga dobijemo.
Znaci, idemo da pobedimo Galatu +9, Lokomotivu +7, Zalgiris nebitno kojom razlikom, i Makabi kod kuce za cetvrtfinale!

Raspored:
@ CSKA
vs Makabi (bilo kakva pobeda)
@ Lokomotiv (+7)
vs Zalgiris (bilo kakva pobeda)
@ Galata (+9)

dobijemo boldovane, molimo se Bogu da nam rezultati protivnika idu pri ruci ( da sutra pobede Real i Makabi), i crkava sve mutantsko u drzavi! :pfc:

Evo rasplet dogadjaja koji bi nam odgovarao da ne gledamo kos razliku. Znaci sve su realni tipovi, da domacini i favoriti dobiju sve do kraja, osim Partizan na gostovanjima Galata i Lok.
Bold-pobede

Partizan:mad:CSKA? , vs Makabi?, @Lokomotiv, vs Zalgiris, @ Galata = 5 Pobede
Bayern: vs Real, @Galata, @CSKA, vs Makabi, @ Lokomotiv = 4 pobede
Lokomotiv: vs Makabi, vs Galata, @Zalgiris, vs Partizan, @ Real, vs Bayern = 4 Pobede
Galata: vs Real, @Lokomotiv, vs Bayern, @ Zalgiris, @CSKA, vs Partizan = 3 Pobede
Zalgiris: @ Makabi, vs Lokomotiv, vs Galata, @Partizan, vs Real = 3 Pobede

A tek kakva bi pometnja nastala ako pobedimo CSKA ili Makabi u naredna dva kola...


Znaci, jos uvek smo u igri, do cetvrtfinala mozemo i sa samo 4 pobede UKUPNO, teoretski gledano, sto bi bilo perverzija, masovni infarkt po mutirano-ciganskoj javnoscu, da se plasiramo u cetvrtfinale sa 7 (3 prva + 4 druga faza) pobede od 24 utakmica :D .
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ovo veceras je bilo odlicno. Miim da je ovo najbolji mec naseg tima u sezoni. Konacno smo licili na sebe, igrali igru koju ovaj klub gaji godinama, sa freneticnom odbranom, sjajnom kontrolom skoka i nevjerovatnim Kinzijem i Saletom. Tepic je zaista sjajan igrac. Svako ko prati kosarku moze vidjeti da je to momak koji nekad moze napraviti razliku u kvalitetu igre. Sto se tice njegove igre na pleju, to je vec odavno poznato da on igra odlicno pik, ima sjajnu kontrolu ritma i sto je najbitnije, predstavlja pleja u tijelu beka. To je jako bitbo, jer iako ne izgleda kao veliki atleta, Tepa ustvari ima strasne predispozicije. Bogdan jeste klasa, ali njenu fale odredjene finese koje se ne mogu nauciti u kratkom vremenskom periodu i pored toga sto je igrao jedinicu u mladjim kategorijama. Bogdan je bek suter koji moze jako dobro koristiti izolacije, ali kod kreiranja igre jako cesto ima potez vise koji ga vodi u gubitak driblinga. Svaka cast momcima, odbrana perfektna! Prezadovoljan!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Prvo da se zahvalim kuronjama sa shipke sto su mi po ko zna koji put pokvarili vece i nestvarno dobru partiju ovih momaka na terenu koji su na prvom braniku svetinje!

Necu mnogo da davim sa nekom analizom, svi su zaista bili odlicni, samo bih da konstatujem da sam posle ove partije veceras ubedjen da protiv cigana moze licno da nam sudi trojka covic-vucic-vesic, opet cemo ih jebati!

Ostaje takodje zal sto nismo bar u gostima tukli Bajern, imali bi ogromne sanse za prolazak dalje, ovako ova pobeda znaci najvise igracima na psiholoskom planu, imace veci motiv u narednim mecevima jer postoji jos uvek ta neka teoretska sansa,a mozda to i privuce u arenu nekog od grobara iz cuvene grupe "aktivan rezultat".
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Tepic je nas najbolji plej. Tj najbolje se snalazi u toj ulozi od svih ostalih igraca. Zato i igra izgleda bolje u prethodnim utakmicama. Odbranu cini se igra bolje nego u prvom mandatu. Sto se organizacije i napada tice tek ce ga Dule nastimovati. Cini mi se da su mu u zvanicnoj statistici zakinuli jednu asistenciju.

Kinzi i Pavlovic totalno druga dimenzija :clap

Dobro sudjenje povezujem sa tim sto poraz Bajerna odgovara Turcima. Tako da nismo imali slucaj kao u Berlinu :D da se naglo menja kriterijum sudjenja.

Lavovski deo posla oko KZS obavi Miss posto sam ja cesto zbog posla u poslednje vreme sprecen da prisustvujem istim.

Sledi cupavo gostovanje u Ljubljani.
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
smucilo mi se sve veceras :puke
posle svih stvari koje se desavaju,nikad otvorenijeg napada na kompletno SD - sa sipke se prekida pesma o vucicu i uzalud trud :puke:puke:puke

i umesto da posaljemo jasan signal gebelsovsko-ciganskoj vrhuski sa sipke smo dobili packu,a posle se prica o navodnom izlasku grobara na ulicu....
hvala duletu i ekipi sto su nam omogucili da uzivamo u areni,TK i sasa su poslali jasnu poruku ciganskom pacovu,cekamo bogdana i bertu pa da kidamo sve redom
ps.poseta i atmosfera ocaj zivi
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Bravo za momke sinoc, bravo za igrace veika pobeda mozda bitna kao i ona protiv Fenera!

Ali jeda stvar SRAMOTA ME JE STO SAM BIO DEO ONOG GROBARSKOG cirkusa, doduse je odavno ne stojim sa njima na istom mestu ...

Ali me je sramota sto sam Grobar od danas nema vise Grobara samo PARTIZANOVCI!!!!

I prava borba protiv placenika sa Juga i Lopova u SD Partizan mora da pocne jos od sutrasnjeg bojkotovanja odlaska na njihovu tribinu SVI u KG svi na ZAPAD!!!

Zajedno mozemo sve!!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ko kaze da Lisac &co nece to uraditi nama. Oni ipak imaju vise para da ponude, a to je njima najbitnije.


Pero brate kakav lisac vrabac k...c palac.Mi smo bre za ovu ABA ligu Lejkersi licno ,jes da smo trenutno u nekoj nezavidnoj situaciji i da moramo u grcu do kraja da igramo ali F4 ne bi trebalo da se dovodi u pitanju.Dzaba nima novci kad nemaju harizmu,a i mi punimo hale donosimo radost.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Gledam malo raspored naredne dve-tri utakmice u evroligi...
Danas je bitan meč Kuban - Makabi.
Tri kola pre kraja, Bajern će idalje imati ove 4 pobede. (gubi od Reala i u Turskoj)
Galatasaraj će imati 4 pobede. (gubi u Krasnodaru i pobedi kući Bajerna)
Kuban će imati 4 ili 5 pobeda. (neizvesno danas sa Makabijem, dobija kući Turke, neizvesno u Kaunasu)
Mi ćemo, ako dobijemo Makabi imati 3 pobede.
Dakle, sada se tek vidi koliki je promašaj Kinzijevo neigranje protiv Turaka. Da je odigrao 5 minuta, pobedili bi, i imali OGROMNE šanse za top 8.
Ovako, su te šanse svedene na minimum. Moramo pobediti zadnje 4 utakmice za prolaz (Makabi i Žalgiris u BGD i gostovanja Kubanu i Galati).
Trenutno je najrealnije šesto mesto, ispred Bajerna koji će do kraja ostati na ove 4 pobede i Žalgirisa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top