Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Crni humor na stranu: Očajno odigrano, jbg, dešava se. Ipak, da za F4 izvisimo - to se ne može, a i neće desiti.

Ne desava se nego je i debilu ocigledno da smo namerno izgubili. Ovo od Partizana nisam ocekivao, bar smo mi uvek bili posteni. Zapeli malo da ne bude bas 20 razlike za njih a onda usrali sa glupim sutevima i Kinzijevim koracima za koje mogu glavu da dam da su namerno napravljeni.
Neka DV povede racuna sa kalkulacijama da ne izvisimo za F4...
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ova utakmica je bila blagi uzas.Nemoguce da su bili bezkrvni,kao da su na betonskom igralistu iza zgrade.Toliki broj zicera ,pa kad krenes na kos idi ubaci i protivnika i loptu jebote.Uspjeli su da izgube od ekipe od koje u narednih deset utakmica ne bi bili ni blizu poraza.Nevjerovatno!!!!!
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
35 minuta nismo igrali na nivou Institucije, onih 5 sto smo igrali nije bilo dovoljno ni za nikad goru Olimpiju. Puno promasenih zicera, ko zna, mozda stvarno gadjamo Zvezdu za polufinale.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Od kakve mi ekipe gubimo...kakav skup građana. Neverovatno je da posle 2 pobede izgledamo ovako usrano. Bila je prilika da vežemo 3 dobra rezultata i osiguramo F4, ali mi ne bi bili mi da to nismo ispustili. Lovernj odigrao kao Musli. Šta sad, kao namerno gađamo cigane u polufinalu? U smrdiji posle izbora? Aha, važi...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nije problem poraz vec sramna igra, 35 minuta mi smo igrali dekoncentrisano i bez trunke energije ... jedna od najlosijih utakmica mozda ove sezone. Umesto da obezbedimo vec danas F4 mi opet sami sebi pravimo sranje. Ne zelim da verujem da namerno namestamo na 4 mesto jer ako je tako ubedjen sam da ce nam se obiti o glavu. I ja bi najvise voleo da drknemo fmp u polufinalu ali ne tako sto cemo namerno namestati i kalkulisati da igramo sa njima ...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Само нек ми гађамо ФМП за полуфинале...добро знамо како пролазе они који калкулишу...

Очајна утакмица, не знам стварно како је могуће да наша екипа не може да склопи две пристајне партије за редом...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne desava se nego je i debilu ocigledno da smo namerno izgubili. Ovo od Partizana nisam ocekivao, bar smo mi uvek bili posteni. Zapeli malo da ne bude bas 20 razlike za njih a onda usrali sa glupim sutevima i Kinzijevim koracima za koje mogu glavu da dam da su namerno napravljeni.
Neka DV povede racuna sa kalkulacijama da ne izvisimo za F4...

Ne znam šta na lestvici ide ispod debila, ali ja ne mislim da smo namerno izgubili. Mi nemamo tim za 2 fronta i nakon teškog meča u EL predstavlja nam problem svako gostovanje na Jadranu, posebno na planu motivacije. Pomašeni šutevi u poslednja 2 minuta(sa izuzetkom Žofrijevog zicera koji je neobjašnjiv) su posledica umora. Niti je ovo početak sezone, naročito ne za Kinzija i Bogdana, niti je Pavlović u punoj formi, a onakva odbrana zahteva ogromnu potrošnju energije. Kad nestane snaga prvo strada koncentracija.
Do kraja sezone u ovoj ligi imamo imperativ pobede u Podgorici, ostalo kako bude.

Glavni utisak u poslednjih par mečeva ove lige mi je nepoštovanje sudija prema Pavloviću. Sude mu svaki kontakt sa igračem ko što bi sudili Šaliću, a sa druge strane dopuštaju tuču.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ako vujošević gadja mutiranu ciganiju u polufinalu, nadam se da shvata da će nas sudije iskasapiti najstrašnije u toj utakmici,verovatno kako nismo videli do sada.

Stvarno neko misli da će država da dozvoli da oni izduvaju evroligu?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Искрено сумњам да је било шта калкулисано, пошто се у последњих 5, 10 минута видела јасна жеља, и ми би добили да неки шутеви буквално нису исцурели, а тешко да играчи имају толику контролу шута да им се намерно врти лопта по обручу.
Без обзира што смо били очајни у нападу, изгубили смо опет због лоше одбране, и просто је јако, када играмо добру одбрану, а противник није много јачи, ми добијамо. Бајерн је добар пример.
У нападу превише користимо индивидуална решења, иако имамо сјајне индивидуалце, они би требали да буду бекап решења, опет недостатак плејмејкера ту игра битну улогу.
Не бих да истичем појединце, али Милутинов наставља да ми убија вољу за гледањем кошарке, сваки пут кад га гледам, потпуно одсуство било какве одбрамбене енергије, а у нападу потпуно одсуство жеље да се открије саиграчу за пас, на Кинзија излазе два играча он жели да га проигра, а он као да намерно (?) стаје тако да лопта не може да дође до њега.
Буквално једва чекам да уђе у проблеме с личном да би изашао. Слична ситуација је била својевремено са Чакаревићем, само што је проблем је што је њему резерва био Бертанс, а овоме Гагић и Мусли...
Иначе ако се прошле године човић жалио на однос према фратру, шта ми да кажемо за Сашу, ово је већ пар кола скандалозно, боље суђење има у ЕЛ.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ma koje crno ciljanje fmp-a u polufinalu.. mi smo prosto tim koji se usere kada igra na gostovanjima, tim se iz zveri pretvori u devojcicu i to je to. cele sezone smo takvi i ovaj poraz ne moze da bude preveliko iznenadjenje..

mi na gostovanju samo mozemo da pobedimo ako nas bolesno sere sut i to je to.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Daj uozbiljite se...

Kakvi namerni koraci Kinzija, na 6 razlike kad je vec sve izgubljeno...Manite se tih prica o nekom namestanju u situaciji kad visimo i za F4. A da ne pricam o tome da KK Partizan nikada nije kalkulisao.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Не гађемо ми ФМП будите сигурни, јер ризикујемо ф4, надам се да ће МЗТ или Игокеа добити ово коло у супротно меч одлуке у ПГ.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
Kolko su nas samo uplasile sudije u toku sezone, igramo kao p... u odbrani. Mi smo odbranu poceli da igramo tek kad smo izgubili utakmicu.

Ili cemo igrati sa vise energije u odbrani, ili nema nista od trofeja. Nas dobar napad proistice iz dobre odbrane, i jos jednom se pokazalo da ne znamo da igramo pozicioni napad i da svaku priliku za polu cak i polupolukontru treba da koristimo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.437
Локација
Kej Republika
Sramna partija danas.
Ako sa ovom igrom ciljamo fmp, mislim da nam se ne pise dobro.
Njihova surla i Boban M. su izmislil kosarku za nase centre.

Nek nam je Bog u pomoci, ali ja i dalje verujem u ovaj tim. Kosu cupam svaka 3 dana zbog njih :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Само нек ми гађамо ФМП за полуфинале...добро знамо како пролазе они који калкулишу...

Очајна утакмица, не знам стварно како је могуће да наша екипа не може да склопи две пристајне партије за редом...

Moze dve ali ne moze tri ( Radnicki KG i Bajern ). Mislim da su ovo gluposti da mi namerno gubimo da bi bili cetvrti. Mislim, voleo bih i ja da bijemo fmp u polufinalu i da pocrkaju govna ali... Rizikujemo mi dosta ovim porazima. Imamo dva teska meca kao sto rekoh, plus taj Solnok kuci kojeg racunam da cemo ipak dobiti mada secajuci se prosle sezone i mucenja sa njima kuci kada nam je isto trebala pobeda za f4 onda bolje da cutim. Ponadao sam se i ja napokon da ulazimo u kakvu-takvu formu i da cemo danas dobiti, cak sam bio ubedjen u to ali Partizan me je nazalost debelo demantovao.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ово и да смо хтели нисмо требали да добијемо након прве три четвртине што смо приказали. Можемо само да се тешимо да је ово намерно изгубљено. Типична наша игра на страни, није нимало лака ситуација кад знаш да играш против Будућности на њеном терену и Цедевите која је тренутно друга. Глупост и да помислиш а камоли изгубиш овакву утакмицу као данас. Опасно смо се зезнули, али идемо даље нема смисла кукати.

Две преустале у овом и наредно коло решава много што се нас тиче, после само да ми добијемо Будућност на страни. :D
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Koliko su realne sanse da Milojevic preuzme kormilo Partizana, posto nas trener ima precih poslova pa bi on mogao u upravu a mi da dobijemo trenera koji ce da vodi racuna o igri taktici i motivaciji igraca..Ova sezona ne lici na bilo koju od pre toliko izgubljenih meceva toliko propusta...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ovo je teska sramota i brukanje kluba.
poraz od amaterske ekipe govori nesto o nama.
od tri centra ne zna se ko je gori.
sve ih oterati u crnokosu.
lovernj veceras tragikomican.
bogdanovic veceras uopste nije igrao za tim, ipucavao se i vrlo los u odbrani.
pavlovic opet silovao, a nista mu nije poslo od ruke.
pun mi je kurac zone 1-3-1.
vujosevic treba da se zapita kako je selektirao centre i zasto je oterao katica koji je za njih krstic licno.
ne priznajem nedostatak novca, jedan krsten centar je mogao i morao da se nadje.
sad bih naterao igrace peske da se vrate u bg.
pa mi da smo samo 15 miunuta igrali odbranu dobili bismo 10 razlike.
kontrola defanzivnog skoka katastrofa i tu se opet vracamo na centre.
odbrana pikenrola ne postoji.
samo neozbiljnim ljudima nije jasno da nam je upitan final4 jer ce sudije da guraju hrvate, a cerga u poslednjem kolu moze da kalkulise sa cibonom.
ne smem ni da zamislim sta ce se desiti u slucaju poraza u podgorici.
el ostaviti po strani, fokusirati se samo na aba ligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top