Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Dajte da budemo cetvrti da Je ne a nadje dugotrajni mir leb te jebo.Cak 3 kombinacije ga zestoko kopkaju :D

Elem sigurna pobeda,malo debilizovanje pri kraju ali dobro_Okrenimo se sada igri sa Covketovim zivcima...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Institucija uzvraca udarac!

Mada je ovo sve ocekivano za nas koje verujemo u ove momke i Duleta cele sezone. Mi koji smo sigurni da ce valjak opet pregaziti sve kao i prosle godine. Ali opet BRAVO...

Sada da zgazimo Cedevitu, cisto da vide da im se ne isplati da uopste dolaze u Bg na polufinale.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Cestitke na pobedi, i cestitke na navijanju svima koji su bili u hali, Milova govna se nisu cula!
Nadam se da cemo izvuci neke pouke iz onih gluposti pred kraj meca.
Imamo sad mesec dana da se kroz Evroligu spremimo za mec sezone, da vratimo potpuno Bertu u zivot i nadam se uz povratak Kinzija odradimo to kako treba.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ma rutinski smo dobili, čak i uz neviđenu količinu debilizma koju samo mi možemo da "uglavimo" u samo 2 minuta igre.

Dakle ovako sada:

1. Jako je dobro što mutant sada mora u Zagrebu da igra u najjačem sastavu i da izgine protiv Cibone - ne bi li pobedio i tako nas sigurno izbegao u polufinalu. Mutant ništa na ovom svetu ne želi više nego nas da izbegne u polufinalu.

2. Ode li mutant SLUČAJNO u Zagreb da se zajebava i da igra sa rezervama (pošto samo 48 sati kasnije treba bulju da im delje Uniks, oni se tome trenutno nadaju :D) i kao posledica toga izgubi - obavezno izgubiti protiv Cedevite i kazniti mutanta polufinalom protiv njega!

3. Desi li se scenario "1" sa porazom mutanta - OK, puštamo Cedevitu kao u scenariju "2", znači opet kažnjavamo mutanta polufinalom protiv njega! :D

4. Desi li se scenario "1" sa pobedom mutanta - da ga jebem, onda nam je svejedno protiv Cedevite, onda nam ni kvar semafora ništa ne znači. :D

---------------------------------------------------------------------

Ja želim 4. mesto i polufinale protiv mutanta.

3. mesto nam ne donosi dugotrajan mir.
3. mesto i dobijeno polufinale nam donosi Evroligu, ali ne i dugotrajan mir.
3. mesto, dobijeno i polufinale i finale nam donose i trofej, ali ne i dugotrajan mir.

Jedino mi smo u stanju da mutanta eliminišemo iz Evrolige. Mi i niko više.

A samo eliminacija mutanta nama donosi dugotrajan mir. Samo ona.

Na ruku nam ide i što će ABA verovatno da navlači za Cibonu kako bi rvati imali sigurnog finalistu.

Ako puknemo i mi i cigani, koeficijent nam je ugrožen, tj moraće da ga čupaju Radnički i Mega, al jebo koeficijent, bitnije je da se mi pokoljemo sa ćokijevim sledbenicima u 1/2 finalu.
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Voleo bih da cujem jasno obrazlozenje kako nam to eliminacija cigana u polufinalu garantuje dugotrajan mir? I na cemu se zasniva toliki optimizam da dobijamo cigane u toj utakmici? A te price da bi nam Cedevita bila zajebaniji protivnik u Areni nego oni, to macku o rep okacite.
I sta uopste znaci taj "dugotrajni mir"? Da nastavimo da budemo uljuljkani u osecaju da je u kosarkaskom klubu sve kako treba i da svi rade svoj posao kako treba?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kada bi mogli neko glasanje da organizujemo :D

ako mene pitate apsolutno sam za FMP,makar cemo znati da smo pokusali..

ovako kada udju u evroligu budzet ce im biti dva puta veci nego ove sezone i tada smo ga mi ugasili dok pickousto govno ne izgubi vlast,to jest jedno 4,5 godina..
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Jeste pobjeda najvaznija i plasman na f4, i cestitam nam na tome Grobari! :BB

Bogdan i Zo :respect Pavlovic, Bertans i donekle Tepara solidni, sve ostalo je :pop
Ako budemo ovako igrali nemamo mi cemu previse da se nadamo, mozemo da pokusamo na silu (citaj ako Bogdana budu isle trojke preko ruke iz neizgradjenih akcija) neku da izborimo plasman u EL naredne godine i da se udaramo jos nogom u dupe od srece, kaze AKO budemo ovako igrali!
Ipak se nadam da cemo u tih mjesec dana koliko imamo do f4 dooosta da popravimo igru i tempiramo formu, i da ce TK da nam se vrati, sa njim je drugacije sve!

I dalje mi ne izlazi iz glave detalj iz prve cetvrtine kada Musli SAM ispod kosa umjesto da zakuca, masa polaganje, lopta mu se odbija jer je i dalje SAM tu ispod kosa i opet masa polaganje! :pop
Losi su i Nikolica i Gagara ali ako nista drugo imaju meku ruku pa znaju da pogode nekad sa distance a i slobodna bacanja kad se napravi faul nad njima, i to veceras u veoma bitnim trenutcima (Milutinov 4/4, Gagic 5/6 slobodna)!

Sta reci za zavrsnicu meca, koliko gluposti u tako kratkom vremenskom periodu da je to za ne povjerovati... :banghead:banghead:banghead:banghead:banghead

U polufinalu igramo se Cedevitom i nemojte da bzvz razbijate glavu sa tim! Mi cemo dobiti Cedevitu, a u slucaju i da izgubimo, NEMA SANSE da limenke izgube od mrtve Cibone, to vam je valjda jasno!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Što se mene tiče prvi, glavni i jedini cilj do kraja sezone mora da bude Evroliga u sledećoj sezoni sve ostalo samo bi bio (biće) bonus.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Osim plasmana na F4,ovo nista ne valja... Sto pre zaboraviti ovo sramotno izdanje i raditi,raditi,raditi ovih mesec dana... Letimican pogled na neke delove utakmice upucuje na zakljucak da nam brat Kinsi fali i to mnogo... Svi tog coveka treba da ljubimo u kurac i da molimo da se vrati iz Amerike,a ne da mu se zahvaljujemo ispraznim floskulama... Ovakvu generaciju centara nikada nismo imali... Metiljavi a u nekim situacijama i nedovoljno inteligentni. Ne mogu da shvatim da lik od 2,12 bude onako metiljav, da ne moze da zakuca i nabije loptu u parket kada je na ziceru... Kosta Perovic( najpotcenjeniji igrac),Djuro Ostojic,Zarko Rakocevic,Vranes,Big Nejt su centri za postovanje sa velikim C,ovo sto imamo sacuvaj Boze... Dozvoljavaju da ih neki Akindele zapisava i dovede u situaciju da razmisljaju sta da rade kada imaju zicer ispod kosa... Pavlovic katastrofalan vecim delom utakmice... Ili mi ne umemo da ga iskoristimo ili on sam ima indolentan odnos prema ABA ligi... To mora da se menja pod hitno. Ipak najveca sramota u pristupu je dosla u zadnjih 2-3 minuta i serije Buducnosti 12:1...Veliko olaksanje,obezbedjen prolaz dalje i to je, moze se reci, najjaci i jedini utisak sa ove utakmice.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Ove sezone, od 24 utakmica u ABA, 10 smo odigrali 80+, i od tih 80+ utakmca nismo dobili samo onu protiv fmp...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ma rutinski smo dobili, čak i uz neviđenu količinu debilizma koju samo mi možemo da "uglavimo" u samo 2 minuta igre.

Dakle ovako sada:

1. Jako je dobro što mutant sada mora u Zagrebu da igra u najjačem sastavu i da izgine protiv Cibone - ne bi li pobedio i tako nas sigurno izbegao u polufinalu. Mutant ništa na ovom svetu ne želi više nego nas da izbegne u polufinalu.

2. Ode li mutant SLUČAJNO u Zagreb da se zajebava i da igra sa rezervama (pošto samo 48 sati kasnije treba bulju da im delje Uniks, oni se tome trenutno nadaju :D) i kao posledica toga izgubi - obavezno izgubiti protiv Cedevite i kazniti mutanta polufinalom protiv njega!

3. Desi li se scenario "1" sa porazom mutanta - OK, puštamo Cedevitu kao u scenariju "2", znači opet kažnjavamo mutanta polufinalom protiv njega! :D

4. Desi li se scenario "1" sa pobedom mutanta - da ga jebem, onda nam je svejedno protiv Cedevite, onda nam ni kvar semafora ništa ne znači. :D

---------------------------------------------------------------------

Ja želim 4. mesto i polufinale protiv mutanta.

3. mesto nam ne donosi dugotrajan mir.
3. mesto i dobijeno polufinale nam donosi Evroligu, ali ne i dugotrajan mir.
3. mesto, dobijeno i polufinale i finale nam donose i trofej, ali ne i dugotrajan mir.

Jedino mi smo u stanju da mutanta eliminišemo iz Evrolige. Mi i niko više.

A samo eliminacija mutanta nama donosi dugotrajan mir. Samo ona.

moj brate grobare blago tebi....
ja se iskreno plasim tog polufinala sa gancima, plasim se ja i polufinala sa cedevitom, mada kako igramo ove sezone ja bi se plasio polufinala da igramo protiv bilo koga....cigani ce dusu prodati djavolu samo da nas dobiju i jos izbace iz el, ima da se naloze kao nikada do sada i koristice sva sportska i nesportska pomagala u takvoj tekmi, mi igramo lose, u napadu se sve svodi na BB i to je to, a ako ovaj odlazak TK znaci i njegov kraj sto se tice igre u nasem timu mi smo ga jednom recju najebali...no borba pa sta bude, protiv koga god da igramo u polufinalu ako izborimo el treba da budemo presrecni ne da ce biti tesko nego ce biti POMOZI BOZE MOLIM TE

o igri sta da kazem dobro je sta vise odlicno je da smo pobedili...
o centrima necu, jer necu da dobijam poene ili bananu
mi smo ovo odigrali onako da kazem prosecno uspeli smo da popravimo neke parametre al sve skupa to je klimavo, odbrana ok ali u napadu skripi sa svih strana imali smo srecu sto je futura bila prilicno losa...sam kraj cu pokusati da zaboravim

p.s. TK brate vracaj se

NAPRED PARTIZAN:pfc:
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Пласман у Евролигу је одличан резултат, кад се узму у обзир сви пехови, од блокаде рачуна, повреда, центарске линије...

Сваки трофеј је чист бонус ако се пласирамо у ЕЛ.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mnogo sam se nervirao, ipak uspeli smo...čestitam momcima na f4 !

ova sezona je tako grozna, slična je bila i prethodna...Nisam veliki košarkaški stručnjak, ali pomno pratim košarkaška dešavanja u Evropi. Smatram da igramo najružniju košarku u evropi poslednje 2 godine. Ali ako, ovo je nekako period kada se sve menja na bolje kod nas...verujem da će i ove sezone biti tako.
Povrede su nas uništile, ali čak i u ovom sastavu ne mogu da se otmem utisku da igramo jako loše i da se mučimo baš protiv svake ABA ekipe, dok smo u EL sasvim druga priča.

Što se tiče ovih kalkulacija i nameštanja za četvrto mesto...ja sam zgrožen ako u tome ima istine. Bar smo mi bili simbol poštenja i ponosa...Ali očigledno se i tu stvari menjaju.

Do sada sam često spominjao Muslija i Gagića i ogrešio se o Milutinova...Sada i njega priključujem toj paklenoj trojci.
Bespredmetno je analizirati njihov učinak, pitam se samo šta oni rade u društvu Bogdana, Saleta Pavlovića, Berte, Lovernja itd.... A da paradoks bude veći, svi trojica su reprezentativci :banghead:banghead Živo me zanima IQ Muslija i Gagića, onako zanimljivosti radi. Ta dva momka nikada ne mogu zaboraviti, ni posle 50 godina...ostavili su takav trag. Probiotic Forte nije zgoreg popiti ako baš moraš da ih gledaš..
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Cak i ako idemo na govna u 1/2, i ako ih pobedimo, nismo ih ostavili definitivno bez EL, jer po propozicijama takmicenja, prvi u regularnom delu u tom slucaju ide u kval. za EL, ispravite me ako gresim.

Ali da ne unistavamo temu sa musavima.

Cestitke momcima na pobedi i na plasmanu na f4, analizu ostavljam za strucnije kolege.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
A i imaju šanse i da osvoje EC i da se i tako plasiraju u EL....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Nisam stigao da odgledam vecerasnju utakmicu,ali se nimalo nisam pribojavao Buducnosti,niti sam strahovao.
Cestitke ekipi na pobedi i plasmanu na f4 . Bravo momci,samo napred !
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Hahaha sada u euforiji lupamo ovde sve i svasta, a stvarnost je jednajedina:

Igramo sa Cedevitom za plasman u EL i to je to... !!!

Za mesec dana

Do tada: da probamo da pobedimo u sve tri utakmice u EL pa sta bude...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Verujem ja Je-Ne-A da smo mi jedini kadri da u polufinalu sjebemo FMP ali bojim se da mi nećemo igrati samo protiv njih,učiniće oni sve da do toga ne dođe,seti se samo Kragujevca i Kupa.Svesni su i oni koliko bi ih poraz zakucao,sve će uraditi da ne izgube,čak sam ubeđen da bi se to polufinale igralo dva dana.Ali da ne mračim previše, dobro je, prošli smo Podgoricu i valjda je to to, mašina je pokrenuta, idemo dalje!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Браво момци, хвала вам за побједу над овим смрадовима.

Навијање одлично, транспаренти такође, осим онога за титулу :D :clap

Пљевља чекају Шарића :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top