Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Не слажем се.

Буквално их прозвати, да их новинари или било ко јавно упита за њихово мишљење ако ништа друго.

Е онда да видимо ко је какав.


Moze i tako da se gleda, s tim sto ja mislim da sama cinjenica da njih neko pita da se izjasne, govori o njima i o njihovoj "zabrinutosti" za Partizan.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ljudi jel ste pogledali onaj snimak? Sve je zapoceo mali odvratni crv nelson i to se treba kazniti a potom i oterati iz Srbije. Problem je taj sto u tom savezu sede gmizavci od corave pudlice i ocekujte da cemo mi biti mnogo drasticnije kaznjeni i opet ce nas napraviti budalama i pored ociglednog snimka gde se jasno vidi ko zapocinje prvi incident... Ljudi u nasem klubu na tome treba da insistiraju i tacka. I ne samo na to vec na skandalozno sudjenje gde nema istih arsina i to je ocigledno na onom klipu. Idemo do kraja. Ili tako ili opet da nas jebu a mi igramo po njihovim pravilima.

Управо тако, али као што написах негде ''горе'', па мајку му ваљда постоји неко објективно тело и у тој кошарци коме се можеш жалити. Типа као нпр. Уефа у фудбалу или тако нешто. Мора да то може да изађе ван оквира где пудла све контролише.

Једно је сигурно играти са циганима значи УВЕК ИГРАТИ 5 на 3. Јер ми и када играмо 5 на 5 на терену, они имају и КС и судије уз себе...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Poluigraci i polusvet.
Svesni svog limitiranog kosarkaskog dometa - s kojim odbijaju da se pomire - pljuju, vredjaju i mrze najvise one igrace koji su ostvarili sve o cemu su oni mastali. To je jedini nacin da poberu simpatije kod polusveta, sa njihovih tribina; polusveta zeljnog krvi, a ne kvalitetne kosarke.

U ovoj zemlji, sve s cim cigani imaju bilo kakav kontakt je obesmisljeno i svedeno na borbu postenih i ostvarenih ljudi sa samim sobom da ne podlegnu pritisku i ne predju preko granice licnog dostojanstva. Sportski karakter je i definitivno iscezao iz cele ove price, tako da je odluka s pravom na igracima i kakva god ona bila moramo je svi ispostovati i podrzati. Oni su ti koji trpe batinanje, vredjanje i ko zna sta sve jos.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Naši igrači više nisu psihološki u stanju da dobiju ove utakmice.
Ne pomaže inat, ni želja, nervoza je prejaka. I bes!

A ovi su em govna bez trunke časti, em imaju dovoljno kvaliteta da mogu da dobiju prenervozni Partizan.

Ovo je kljucna stvar... Nista se od ovog juce ne bi desilo da mi nismo otisli na -14 pa su onda krenula kola nizbrdo. A kada su vec videli sansu onda su na sve nacine gledali da nas osakate.

Ali zasto smo im dozvolili da povedu 10 razlike. Jesu nas krale sudije ali smo to znali od pocetka i igrali smo bas lose. Bacanje u prvih 15 min. 5/11, berta ne zna gde se nalazi, sut za 3 1/7 za neke stvari smo sami krivi. Da smo tu ,bez obzira na sve sudijske lopovluke, odigrali makar pristojno sa postepenim dizanjem kao i uvek u 3. cetvrtini bilo bi 20 razlike isto kao prosle godine.
A posle su stvari otisle u kurac i sada u ovom talogu i brlogu od kosarke mi vise nismo favoriti.

Da smo lepo zgazili govna kao prosle godine u prvom mecu ne bi im ni Vucic na parketu pomogao.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
KKP

Mediji :banghead
Brzo se zaboravlja bacanje kesa sa urinom, pp aparat, gadjanje bakljom igrace partizana itd...
Niko da pomene Blazica i Nelsona zbog kojih je sve pocelo.

Uros Nikolic je treci sudija, veliki cigan, sudio je juniorske lige do pre 2 god.
(Jos prosle sezone je navlacio na cigane ali umereno, cak je bio pomenut od strane Duleta) Prve 4 greske su na njegovoj strani a kasnije su mu se prikljucili i ostala dvojca.

Ako moze u onaj klip da se doda banana Bogdanovica posle koje je uhvatio skoro zivu loptu i faul nad Pavlovicem na pocetku meca kada se cuo njegov pad na parket.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
ocekujem od MUP-a, da podnese krivicnu prijavu protiv igraca fmp-a M. Tejicu. koji je u svojstvu gledaoca prisustvovao utakmici. Pri cemu je pocinio krivicno delo, nasilnicko ponasanje na sportskoj priredbi
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Uros Nikolic je treci sudija, veliki cigan, sudio je juniorske lige do pre 2 god.
(Jos prosle sezone je navlacio na cigane ali umereno, cak je bio pomenut od strane Duleta) Prve 4 greske su na njegovoj strani a kasnije su mu se prikljucili i ostala dvojca.
Mislim da si ga zamenio sa Jevtovićem... Zbog njega su Duletu čitali sa usana prošlog leta.

Nikolić je prošle godine sudio dve u finalu i sudio je sasvim dobro... Tada je bio sudija iz treće grupe, sada je sudija iz druge.

Ove godine među devet sudija za finale nema Jurasa koji sudi EL, ali ima Glišića i Obrkneževića... Mrdak je sklonjen još prošle godine.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
admiral.gif

Baš me zanima da li će ovo iznad uopšte i kako biti sankcionisano.

481571_kosarka-derbi140614ras-foto-aleksandar-dimitrijevic-41_f.jpg


По ком основу су џенкинс и катић наставили да играју? На слици се лепо види да учествују у тучи?

Ovo i mene zanima i zašto smo mi ostali s 3 igrača a oni s 5? Zašto je isključen Vujošević?

Da li će se iko iz KKP obratiti FIBA‚ ULEB-u ili nekom (međunarodnom?) sudu povodom ovih dešavanja?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jos nesto, znam da nije tema o tim govnima i da ne treba da trosimo slova na njih ali... najodvratniji i najprljaviji cigani su picketina slovenacka blazic (njega stvarno treba negde dobro ugaziti bilo gde i bilo kad cim se pojavi), simonovic kapiten iskompleksirani, nelson americki srbin-delija, lazic koji bije i napravi faul cim stane uz igraca ali sudije pudlice mu sve tolerisu, katic nosonja provokator i ovaj mali klinac se sad izrodio sto udara dzukacki sa ledja tejic... kao sto je vec neko rekao ako vec budemo igrali po ovim njihovim pravilima daj bar da isprebijamo sva ova govna sve im jebem bezobrazno... ni ostali nisu bolji... jedino Bobi Marjanovic je ok a poznajem ga i licno i znam da je ok covek. Toliko o njima.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
KKP

Mislim da si ga zamenio sa Jevtovićem... Zbog njega su Duletu čitali sa usana prošlog leta.

Nikolić je prošle godine sudio dve u finalu i sudio je sasvim dobro... Tada je bio sudija iz treće grupe, sada je sudija iz druge.

Ove godine među devet sudija za finale nema Jurasa koji sudi EL, ali ima Glišića i Obrkneževića... Mrdak je sklonjen još prošle godine.

Na Urosa sam mislio ali sam se malo losije izrazio, Dule ga je tad pohvalio tj. rekao da je hrabro odsudio iako je mlad i nov.
Ono juce je bila katastrofa a ni na koji nacin se nisu potrudili da kompezuju neke odluke, izsli su iz greske u gresku i to sve na nasu stranu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.915
Локација
Beograd
Miloše, kad se nenamerno pogreši, to i nekako, uglavnom kompenzuju beznačajnim faulom sa druge strane, ali, OVDE NEMA GOVORA O NENAMERNIM GREŠKAMA!!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ali zasto smo im dozvolili da povedu 10 razlike. Jesu nas krale sudije ali smo to znali od pocetka i igrali smo bas lose. Bacanje u prvih 15 min. 5/11, berta ne zna gde se nalazi, sut za 3 1/7 za neke stvari smo sami krivi. Da smo tu ,bez obzira na sve sudijske lopovluke, odigrali makar pristojno sa postepenim dizanjem kao i uvek u 3. cetvrtini bilo bi 20 razlike isto kao prosle godine.
A posle su stvari otisle u kurac i sada u ovom talogu i brlogu od kosarke mi vise nismo favoriti.

jednostavno se video ogroman pritisak koji su nasi momci osecali od samog starta. velika nervoza. Sve nicije lopte su bile njihove, nama su cak lopte bezale u aut i kad protivnika nije bilo oko nasih. Prevelika tenzija i preveliak zelja. Veoma velika zelja i motivisanost je postojala ali nas je ta nervoza sputala. Kasnije kad smo uhvatili ritam i stizali, bio sam siguran da cemo povesti...tad su na scenu stupile sudije!
zele da nastave seriju, ok. Svaka cast momci, bravo! :clap
Ali u njima je sada toliko besa i inata da ce biti pravo cudo da niko od nasih ne odreaguje na ciganske provokacije i na sudijsko navlacenje. Tako nesto moze da dovede do novog sranja a mediji i javnost u zemlji bi na nas svalila svu krivicu! Zato ne bih voleo da nastavimo...u timu imamo velike talente, velike ljude i velike igrace...ne zasluzuju da budu etiketirani kao zlocinci i provokatori pored kojih ce da stoji znak jednakosti sa covicem i ostalim gnjidama!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Udovičić: Ovo je poslednji alarm

"U javnost je još jednom poslata katastrofalna slika koja negativno utiče na imidž Srbije i omladinu koja bi trebalo da se ugleda na sportiste kao idole", rekao je ministar Udovičić Tanjugu.

Reagujući iz Atine, gde se nalazi u službenoj poseti ministarstvu sporta, Udovičić je naglasio da se mora zaustaviti ciklus nasilničkog ponašanja, "koje je pristuno u Srbiji i sve više uzima maha".

On je dodao da je za sutra zakazao zajednički sastanak sa čelnicima Košarkaškog saveza Srbije (KSS), kako se slične stvari ne bi dešavale:

"Znam da po statutu ne mogu mnogo da utiču, ali očekujem da KSS zajedno sa Zajednicom Superlige adekvatno sankcioniše vinovnike jučerašnjeg incidenta i tako pokaže odlučnost u pronalaženju pravog puta".
Javio se Franjo... Mr'š gnjido... Idi viri Vučiću iza one stvari sa Slinom i ostalima ko i dosad :puke
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
ocekujem od MUP-a, da podnese krivicnu prijavu protiv igraca fmp-a M. Tejicu. koji je u svojstvu gledaoca prisustvovao utakmici. Pri cemu je pocinio krivicno delo, nasilnicko ponasanje na sportskoj priredbi
!!!

Што се тиче овог идиота од министра Спорта:
- одавно глупљи човек није био на тој функцији!

Класичан страначки бот!

Погледајте његове изразе, његове говоре: буквално се види колико се трудио да научи на памет све то.

Данас ће бити саопштене казне, очекујем новчано драње клуба, суспензију трибина као и кажњавање 2-3 играча суспензијом барем једне утакмице.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Ne bih da trcim pred rudu ali ja ne vidim nacin da posle odluke ciganske komisije Bezbradica, Pavlovic i Milutinov ne budu kaznjeni minimum jednom utakmicom neigranja. Kod njih ce biti kaznjen isto Nelson, Radenovic i Tejic ( koji nije ni na klupi) i onda se postavlja pitanje sa kim mi da igramo 2. mec.

Kazne li bilo kog sem Milutinova ne igrati NIKAKO sledeci mec!!!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Izjava trenera Vlade Djurovic.Jeste da navija za cigane,ali izgleda da je bar posten

"Krivim i sudije jer je smešno što su dozvolile da se košarka igra "pet na tri", morali su da izbalansiraju kako bi bi isti broj igrača na obe strane. Ovo je udar na inteligenciju. Ne znam više šta možemo da očekujemo do kraja prvenstva", rekao je*Đurović.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Veoma očekivano. Nije im ni prvi ni poslednji put da prekidaju utakmice. Bitno je samo zaštititi živote i zdravlje naših igrača. Ostalo je nevažno...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
A zasto bi suspendovali i Milutinova??!?!Jer on zapoceo incident?Nije!Jer on izvodio neke rvacke zahvate i poluge?!Ne,nije ali ona njihova majmuncina mora da bude suspendovana do kraje sezone(finala).Ne sme se pristati na bilo kakav kompromis ne sa tim govnima!Udovic je najveci poltron i moze pickoustom da pusi kurac.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
!

Vazno je i ostalo.
Vazno je sve da iznesemo u javnost i na sud sto mozemo !
Ako ih sada pustimo ovo ce se stalno desavati.

Da li treba nastaviti finale , ne znam , nisam pametan.
Ali treba tuziti KSS za neregularnost, kao i ne placati kazne koje su do sada donesene !
Dati snimak na videlo i onog malog cigana iz publike odstraniti zauvek iz hale,
cigana sto je napao Milutinova takodje kazniti minimum 3 utakmice jer je isprovocirao.
A sto se tice nase uprave u KK jedna poruka :
BUDITE SLOZNI SADA SVI ! ZABORAVITE AKO IMATE STA IZMEDJU SEBE I ODBRANITE NAS PARTIZAN OD OVOG ZLA !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top