Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Igrao se meč ili ne igrao, mora se podneti tužba sportskom sudu u Lozani.
Dovoljno je dokumenata, koja su neoboriva. Takav spor je lako dobiti.
Da apsolviramo.
1. Igranje utakmice Zvezda - Borac pred publikom
2. registracija Petra Popovića
3. promena pravila tokom takmičenja
4. izbor Gogića
5. povreda pravila igre pri nastavku utakmice "3 na 5"
Ako se neko seti još nečega, neka javi, da proširimo listu.
Tegi ima kompletnu dokumentaciju, sve te papire.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Евентуална одлука о не учествовању у овој свињарији ( што прижељкујем ) не може се ни на који начин сматрати и звати некаквом предајом, а понајмање је смислено урадити супротно и доћи у ситуацију да наш пук избришу из бројног састава, само зарад некакве замишљене части и жртвовања за правду.
Нису они довели ствари до ове тачке, да би ризиковали да све испусте у неком бламирању пет на три. Сећи ће и касапити шта треба и колико треба, какво год јунаштво и пркос ми били спремни да демонстрирамо.
Не вреди махати са чашћу у тоталном бешчашћу и не вреди тражити правду у потпуној неправди.
Него да се ми клонимо ове фарсе, а олош нека само ради свој посао.
Ако ипак одлучимо да играмо, једино коначни тријумф нас дели од саучествовања у читавом пројекту.
Јер у супротном, ако би доживели пораз, а под оваквим околностима он се подразумева, практично би сами обесмислили сваку будућу примедбу и незадовољство. Играо си, изгубио си, ко ти је крив, можеш да кмечиш и галамиш колико ти је воља.
Не треба прецењивати наше могућности, поготово ако се иста пракса настави, као што не треба ни потцењивати њихову решеност да свакако наставе по утврђеном сценарију.
То да неће после свега смети тако брутално и отворено да нас урнишу, врло је наиван приступ. Прво зато што они ни пет пара не дају за морал, етику и принципе, а друго што им после свега већ учињеног и не треба превише да испуне свој наум.

:respect:respect:respect
ovo je tekst koji svi treba da procitamo po 10 puta pre i posle sutrasnje odluke...
I bicemo svi JEDNOGLASNI, i igraci i strucni stab i uprava ...
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Ja sam za to da se lepo izadje na teren i zgaze govna! Igramo do kraja pa sta bude neka bude!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Imamo svega nekoliko legendi koje će se boriti za Partizan. Među njima, po svemu sudeći, nije Bodiroga.

Ali je tu Grbović. Ja znam da Divac voli ovaj klub i da je pomogao dosta, ali nije vreme za anonimne donatore nego za konkretne poteze.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Nema od toga nista,nismo se u startu zalili na nepravilnosti.Sad je gotovo,treba izaci iz ove lige i postaviti cilj borbu protiv ove ciganske drzave.Sto duze cekamo,samo idemo na cigansku vodenicu.Ovde je sve jasno,hoce da nas uniste ili svedu na amaterizam.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mene brine jedna druga stvar.

Igraci nam se peku na vatri,da li ce ili ne igrati mec.Psiholoski to nije dobro.

Mozda to neke poremeti,mozda se nekima ne igra pa izadjemo i puknemo 20 razlike i tako legalizujemo debaklom kradju.

Jako teska odluka.Ja sam blizi tome da izadjemo i poginemo casno jer nam nista nakon izbacivanja 2 igraca iz rotacije a jednog ultra bitnog ni ne preostaje.

Ne napusta mi se bitka sa limenkama pa makar bila i kradja iako ulaskom u bitku svesno legalizujemo kradju i sebi mozda kopamo rupu.

Morali smo to danas resiti,da se zna a ne da resavamo u zadnji cas.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
I meni se ne sviđa što odluka nije doneta.
Jeste jako teška odluka, ali momci, ako se igra, treba da razmišljaju o taktici, o psihološkoj pripremi meča, a ne o tome da li igramo ili ne...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Bodiroga i nije nasa legenda. Bodiroga je kao pickica dao izjavu da KSS ne moze da se mesa, eeeeeej, kao da smo retardi. Pa neka prekinu prvenstvo, vrate takmicenje pod okrilje KSS-a i uvedu isto u legalne tokove, a ne ovako, jebao ih prvi psihopata i oni njega, a ja sve njih zajedno!

Hocu da cujem Divca, Djordjevica, Kicu, Praju, Rebracu, naravno Danilovica, Paspalja, Dudu i Zeljka, hocu da se oglase. Da li ce svi da sede i cute kao picketine? Ja sam za to da ne igramo, ali da ih uticajem kluba koji je dao najvise nasoj kosarci, prosto nateramo da se ovo odigra posteno do kraja. Sa Pavlovicem i uz publiku. Pa da li je moguce da smo toliko nemocni. Hocu bre da puknem.

Dusko Vujosevic - poslednji bedem odbrane.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Ne mislite valjda da je mag taktike i psihologije ostavio svoje igrace u takvoj situaciji da ne znaju dali sutra igraju ili ne.

Oni se ne spremaju za sutra samo ako je jos juce donesena odluka da se ne igra, u drugom slucaju spremaju se za borbu, samo ovako dobijamo na vreme da bi prikupili jos informacija (oko kazni, opcije, pregovori), ljudi (lobi) i pokusamo iskoristiti svoj faktor iznenadjenja za sutra, a malo i obeshrabrimo protivnika, jer on je jedini koji STVARNO ne zna dali sutra igra ili ne.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ne igrati ni slucajno!
Ako hoce ovakvu titulu posle 16 godina (uostalom to i nije taj klub) eto im je, nek je dobiju na ovaj nacin i nek svi znaju kako su je dobili, nek ostane zapamceno!
Ako izadjemo i igramo nesto sto se ne moze dobiti ni na koji nacin (valjda je to preksinoc svako u ovoj drzavi shvatio) onda im pruzamo priliku da slave, da ispadne sve kao regularno..
Eto ti titula Vucicu, nama i ne treba da budemo sampioni Vuciceve Srbije!
Ovi momci su za nas i dalje sampioni, Partizan je sampion, a smrad Gogic nek dodjeljuje titulu kome hoce nam takva iz njegovih ruku ne treba..

VOLIM PARTIZAN!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Treba istupiti iz lige koliko sutra i pokazati da smo ozbiljan klub, ako ostanemo u ligi i ova agonija se nastavi sljedece sezone lijepo dajemo svemu legitimitet pa i tom Gogicu. Meni je pun k.... price i konferencija za stampu ili nek istupe sutra ili brate da usutimo. Mi ovu ligu ne trebamo ovo je svakako fildzan liga u poredjenju sa onim sto se nekad igralo.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
treba istupiti iz lige i tacka. Neka se slade sa titulom koja ionako nista ne znaci.... A nase legende su obicne sline da vam ja svima kazem, puni su para , ne zavisi im zivot ni od koga pa ni od pickoustog u smislu da ce ih izbaciti sa posla itd i oni cute...?! podrska neigranju finala....

Ovo vise nije ni smesno, Pavlovica su kaznili jer je nas najbolji igrac , ni zbog cega drugog... Ukoliko se ipak odluci da se igra, trebalo bi ubaciti baklje na teren, suzavac i isprskati teren protiv pozarnim aparatom pa nek se nose u pm...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Gledajuci ovo NBA finale proradili su mi opet emocije, veceras je ponovo pobedio tim, a ne skupi pojedinci, pobedila je PRAVDA.. Nekako prizeljkujem da sutra odlucimo da izadjemo na teren, stegnemo zube i odigramo muski, cvrsto, na jaku odbranu ko sto smo to uvek cinili!!!


AJDE BRE!! BORBA BRE!!!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.916
Bar u NBA nije pobedio FMP, sto rece Nigrutin.

Za Sirbistan cemo da vidimo, ovde su dostupne metode i oruzja daleko sireg opsega :D.

,,Cilj opravdava sredstvo", sto rece Ovidije.


Elem, videcemo za nekoliko sati na cemu smo. U klubu su svakako izvagali sve opcije i upuceniji su u problematiku.

Ima tu previse faktora mimo onih strogo ciganskih.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Пуна подршка Дулету, Тоши и екипи!

Нико им неће замерити ништа, шта год да одлуче.
Могу да прекину серију, могу да одиграју и изгубе 0:3, буквално, ови људи су за мене нешто посебно.


Нама се ваља борити да Дуле и Тоша остану у клубу, губитак титуле није страшан сам по себи, страшно је што имају моћ да нас униште.

Морамо спасити клуб како и колико можемо.

Што се тиче паркета, уверена сам да чак и овако психички убијени и измалтретирани - можемо да опегламо оне пичкице и да окренемо целу серију!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Igrao se meč ili ne igrao, mora se podneti tužba sportskom sudu u Lozani.
Dovoljno je dokumenata, koja su neoboriva. Takav spor je lako dobiti.
Da apsolviramo.
1. Igranje utakmice Zvezda - Borac pred publikom
2. registracija Petra Popovića
3. promena pravila tokom takmičenja
4. izbor Gogića
5. povreda pravila igre pri nastavku utakmice "3 na 5"...
Ima ovde još dosta stvari, daleko od toga da je ovo sve. Ipak, ne bih o detaljima jer nam trenutno nije interes da se te stvari bilo gde objave pre nego što to mi (KK Partizan) učinimo. U svakom slučaju je "dokumentacija" već sad kao "Rat i mir".

Imamo posla sa neviđenim pilićarskim ološem.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Okolnosti su uzasne i zaista zabrinjavajuce. Stvorila se atmosfera kao da nama, a ne njima buducnost kluba zavisi od titule ove usrane lige. To me nekako podseca na onu situaciju kad su u ABA ligu doveli Makabi kako bi prekinuli nasu dominaciju, pa smo ih iskulirali i u nerednoj sezoni nastavili gde smo stali. Nama ova titula ne znaci skoro nista, njima znaci sve. Pitanje je da li ovako osakaceni mozemo da dobijamo utakmice. Da je sve samo na sportskom aspektu, ne bih brinuo. Medjutim, okolnosti su drugacije. Ovo vise nije ni farsa, ovo je groteska i zaista strahujem sta nas tek ceka u drugoj utakmici. Pristanemo li na ovo sto nam se radi, dajemo im legitimitet, a za dusevni mir maloumnog vecinskog dela vec ce se pobrinuti provereni doajeni burek-novinarstva. Licno sam za istupanje, ali i ako nasi momci izadju da igraju, verovacu u njih. Prosto je neverovatno sta je ova generacija sve morala da istrpi. Jasno je da smo svima dosadili. Samo polako, tek cemo da dosadjujemo! NUSKNVP
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
I meni se ne sviđa što odluka nije doneta.
Jeste jako teška odluka, ali momci, ako se igra, treba da razmišljaju o taktici, o psihološkoj pripremi meča, a ne o tome da li igramo ili ne...

Bas zbog toga, sto se tad odlucuje, ja mislim da utakmica nece da se igra. Predhodnu tekmu sam pratio sa fmp-ovcimato koji su se uvek nesto kurcili, sada su cutali svi do jednog i gledali u patos. Ovo sto ima ovde,nema ni u Kongu :puke
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Usli smo u paukovu mrezu od raznih poslusnika, olosa, frustriranih osoba koji hoce da gaze sve pred sobom.Ovo mi nismo zasluzili klub koji skoro deceniju i po predstavlja svoju zemju i postize velike rezultate.Nezna se sto je najbolje za nasu ekipu ako veceras izadjemo na teren ne valja ako se povucemo isto ne valja trecega na zalost nema. Siroj javnosti moze da uvidi kakve se stvari desavaju u celokupnom sportu posebno u fudbalu, kosarci, vaterpolu......, kako se jedan gigant koji koliko toliko radi na granici egzistencije i stvara igrace i postize rezultate hoce da bude ugasen od raznih kriminalaca, poltrona i vlasolupca. Samo ujedinjeni sa podrskom nasoj armiji navijaca simpatizera kluba del javnosti koji je neutralan podrska od nasih bivsih sportista mozemo izaci kako pobednici od ove mreze u kojoj smo upali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top