Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Gledajuci ovo NBA finale proradili su mi opet emocije, veceras je ponovo pobedio tim, a ne skupi pojedinci, pobedila je PRAVDA.. Nekako prizeljkujem da sutra odlucimo da izadjemo na teren, stegnemo zube i odigramo muski, cvrsto, na jaku odbranu ko sto smo to uvek cinili!!!


AJDE BRE!! BORBA BRE!!!

Kako sam se samo radovao kad sam cuo da smo ipak odlucili da igramo, znao sam da ovaj dan ne moze biti los. Moja verba u ove momke nikad nije klonula, hvala vam za ovo veceras, odigramo muski do kraja!!!! AJMO BRE! BORBA BRE!!!


Slika veceri, Dule na bis, a svi igraci oko njega

BqR9fvdIcAE_dZW.jpg:large
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mislim da Nešković neće da krade. Za Glišića ZNAM da hoće, a Jovčića ćemo već videti...
Ne znam kakva je situacija sa Bobanom i Radenovićem. Ako oni ne igraju, imamo ogromnu prednost pod tablom.

Ја сам искрено на ово заборавио скроз на скроз! Заиста ако буду без ова два играча, њима је ротација много мања, и то ће бити предност за нас.
Вечерас је победила глава и велико срце наших играча. Глава због хладнокрвности и не добијања техничких и осталих глупих поклона за цигане, а срце јер смо се заиста борили онако како и треба да се боримо! Свака част! За четвртак, ако се очекује та крађа, што најављујете, онда се спремити још боље него данас. Па ако је могло да буде +20 данас, не могу судије да нас покраду баш за толико, мислим бар се надам да не могу. Имаћемо и Сашу, и Милутинова, што на ову констатацију да не игра Марјановић заиста доста значи.
Као што сам рекао, понављам, подржавам сваку одлуку, али то не значи да играмо само да би ''учинили'' циганима, циљ мора остати исти. Прво показати зубе циганској већини да са Партизаном не може ко шта хоће. А затим да све оно што треба да се уради, уради се после финалне серије! И тужбе и жалба и све остало...


ЕДИТ: Заборавио сам похвалити одличну одбрану, поготову у првом полувремену, и оно скупљање у рекету, за сваку похвалу. То је рецепт како се игра одбрана!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Od sveg srca vam hvala na pobjedi.Danas sam vam pozelio hladnu glavu i srecu i da i malu sansu iskoristite i da im se najebete majke.Sve ste uradili onako kako je trebalo .Hvala jos jednom.Gledati utakmicu na telefonu i zivcirati se ,a ljudi oko tebe te gledaju i sigurno kazu a ja bolida brate mili
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ni ja nisam bio za odigravanje utakmice, ali podrška ekipi ne sme nikada da prestane.
Dobili smo bitku, još ima borbe do okončanja ovog rata, biće teško i mučka borba sa ćokijevim specijalcima nam tek predstoji. Najveća pobeda kluba je izdejstvovano suđenje, koje je bilo u granicama normale. Jedva čekam konferenciju za medije posle meča.

Navijači iz Stjepana Šupanca dobro umeju da prepoznaju ko je ustaša.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Bogdan ih razvalio, svaka cast celoj ekipi... Mora bolje da se cuva sut za 3 poena... Tepic mora vise da se zalepi za Dzenkinsa,previse mu prostora daje i to se moze obiti o glavu, Berta da zajebe ona dodavanja kada su sanse 5% da prodje pas, pohvale Gagicu...

Idemo dalje, uz posten kriterijum nase sanse drasticno rastu... Pogledajte samo koja je razlika u sudjenju veceras i prekjuce, nebo i zemlja, hvala Bogu da je bilo usporenih snimaka svake situacije i vrlo solidno su sudije odradile posao mada opet zamalo da nas sjebu na 60-55 kada nam Marjanovic izbaci loptu iz kosa...

Sta reci za odvratnog Branka (majmuna) Lazica, mislio sam da se Bogdan povredio ali ovaj govnar ga iz cista mira udario laktom... Moramo se kontrolisati iako razumem koliko je tesko ne poludeti na takve stvari...

Bravo za ljude koji su bili u Pioniru...
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Da se zahvalim momcima sto su mi ulepsali dan,ma kakav dan,zivot ste mi ulepsali breeeee!!!!!!!!!Hvala vam do neba,vi ste pravi sampioni sta god da se desi.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
bogdane ustaso
odigro si ocin haraso.
dule kukavico
limenke si potpuno razbuco.
gagicu nisi inteligentan
al veceras rasko bese jeban.
bertanse nemas jedan prst
al ti kurac za pantere vrlo cvrst.
covicu ti uopste nemas muda
vesna ti se okolo satire ko luda.
gospodar vucic zalosno brine
tek ce da mu se tresu usmine.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Bogdan

Totalno prshtanje veceras! Dule objasnio , a za ustasu nemam reci. pa da li je moguce da buducem nosiocu igre reprezentacije Srbije skandiraju ustaso??!!
Ocekujem da ih kazne sa 3 hiljade dinara. Uzas!

p.s. mali off , Jesmo mi Rakocu prozivali sestru , ali nikad ga nismo nazivali ustashom:)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
MONDO

Tak kasnije, kada je priča odmakla, a govorio je oko pola sata, Vujošević je ponudio odgovor o Bogdanoviću i reprezentaciji.
"Nemate vi šta Bogdana da pitate, da manilupilešete izjavama. On će za reprezentaciju da igra, samo mu je u tom trenutku to palo na pamet. Padne čoveku u momentu svašta. Spinujete. Te Galetić iz Novog Sada, te ja skidam sako, užasan problem... Uhvatim Bogdana za grlo, on daje izjavu da me voli i da ja njega volim, ja prema njemu imam odnos kao prema sinu, pa i slobodu da ga uhvatim za grlo. Moj sin nije hteo da priča sa mnom i ne dolazi na utakmicu od tada".

Strašno koliko su njih dvojica vezani jedan za drugog.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Hoce li biti konferencije Vujosevica veceras? Da znam dal da cekam :)

Ne da Ćoki MVP teamu akreditacije... Možda na SOS-u puste, mada verovatno isečeno pošto Tegi takođe nema pristup.

Elem, Je-Ne-A je ukazao na sudije... Na konto toga.

Gurović: Glišić ima kompleks, on nije zdrav u glavi

- Suđenje je bilo tendenciozno i kriminalno od strane Aleksandra Glišića. Tokom svoje trenerske karijere nisam pričao o suđenju, ali ovaj čovek očigledno ima kompleks. Smatram da bi KSS trebalo da se „pozabavi“ njime jer on nije zdrav u glavi. Želeo bih javno da saopštim i razlog zbog kojeg sam isključen. Rekao mi je, citiram „Ako si bio reprezentativac, misliš da ćemo da te cenimo“. Očigledno se radi o kompleksu. Oštetio nas je više od deset puta, u to sam ubeđen. Uglavnom u drugom poluvremenu, verovatno jer mi je terao inat. To je moje mišljenje, a vi procenite sami da li grešim – iskren je bio Gurović.
I kad se onomad desio ovaj incident ja sam ukazao da je režrano sve kako bi u mečevima koji zbilja nešto znače Glišić mogao da sudi za zna se koga.

Sklonjen je Juras koji sudi EL, a ubačen zna se čiji specijalac, Glišić... Nešković je nepredvidiv, Jovčić takođe, mada je ove sezone bio najbolje ocenjeni sudija u EL i nagrađen je čašću da sudi finale.

p.s. mali off , Jesmo mi Rakocu prozivali sestru , ali nikad ga nismo nazivali ustashom:)
A fratar (Стојанче Р. ™) ne računaš :D
 
Последња измена:

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Nude nam se cigani celo drugo poluvreme a mi ne zatvaramo utakmicu, sviramo kurcu pravimo neke gluposti bespotrebno, staticni u napadu, nikakav protok lopte, cekamo da Bogdan iskreira neko cudo, pustamo ih da dodju na 2 lopte. Onako bas grobarski, sto jednostavno kad moze komplikovano.

Fala kurcu pa postoji balvan Bobi Marjanovic kao ponosni vlasnik najgoreg pik and roll igraca u istoriji ove KLS lakrdije, inace bi Tepara i Gagic mogli bez blama da mu otmu prvo mesto. Dajte malo, jutjub ako nista, Stockton-Malone, znam da je nemoguce, al ta igra 2 na 2 moze da bude jako prosta.Tepara kakve cigle bacio veceras, mogli smo s' njima novu halu da sagradimo.

A ne znam gde su braca grobari videli korektno sudjenje veceras, mozda zato sto smo navikli da nas kasape ili mozda zato sto smo vodili od pocetka, ali bilo je sve samo nije bilo korektno sudjenje. Tendencije nije bilo, ali pogledajte snimak, od druge cetvrtine, masa situacija..Nosata limenka Rasko udara laktom Gagulu, faul Gaguli, slovenacki hrt baca neku frljoku ispod kosa sudije nalaze negde faul, Lovrenj skida cisti skok u napadu sviraju faul u napadu, Bezbradicu, Andrica i Salica nabili licnim greskama jos u prvom poluvremenu, neke cisto ukradene lopte faulovi...Nama kompenzovali kroz neke faulove iz blokova i 2+1. Nego sreca, limenke odmah skinule gace pa ni ovakvu nasu ocajnu partiju i sudijsko navlacenje nisu znali da iskoriste, a rezultat na kraju laze, kojih 20 razlike, bilo sve otvoreno do poslednjih 3 minuta.

Veceras smo imali veliko jebeno srce i nesto malo znanja, to nam je za iskompleksirane majmune bilo dovoljno. Ali morace to mnogo bolje, ako mislimo da odbranimo titulu.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
O prethodnoj utakmici ne treba trositi reci, osim da smo igrali uzasno. Sve ostalo nije bilo pod kosarku.

U ovoj smo vec koliko toliko odigrali bolje i bilo je dovoljno za 20 razlike.

Mora to mnogo bolje, sigurnije, ova sledeca utakmica sve resava.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ljudi, oni su odlučili a mi smo tu da podržimo, štagod rešili, TO JE NAŠA OBAVEZA! Medjutim, da priznam, i ja sam bila za to da ne odigramo više ni jednu ulogu u ovoj farsi od takmičenja, finala, kakogod... Drago mi je i presrećna sam što je ispalo ovako, i jesam euforična, ne toliko zbog pobede već zbog onoga od subote, toliko o tome. Drugo što bih da izjavim za Dnevnik :roll: BRAVO!!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ne znam kako cigani u svakoj generaciji uspeju da imaju po par nevidjenih bilmeza, sve im jebem odvratno.

Ne znam o kakvom korektnom sudjenju se prica. Ne mogu sudije u kosarci da ti daju 10 lopti uzastopno da stignes 15 razlike, ali mogu da ti pomognu da polako topis tu razliku. Kada su nas cigani stizali i dosli do -3, imali su i sut za nereseno, sudije su im tih 5 minuta dozvolile grcko-rimski stil odbrane. Napad pre toga nije priznat cist kost Daloa, ali jbg, nisu racunali da Bogdan moze da ih zakopa za 45 sekundi. Mali igra kao Bog!

Slika Duleta i njegovih sinova, da coveku razgali srce i dusu. Sta kazu isfrustrirani cigani, psihopata? Majku li im jebem nedopravljenu.

Kao sto rekoh, zivot nije bajka, ali ponekad ume da bude. Pobedilo je veliko grobarsko srce.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sad fali Enslaved da zvekne neki stih u svom fazonu.
Po meni je jedini prvoklasni poeta kod nas :)
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Дулетово излагање на конференцији на штампу, карао је све редом, од пичкоустог смрада и његовог смрдљивог брата, преко новинара, назадне странке итд.
Велики си Дуле, Велики, Највећи.

А ви остали, који би без Партизана били обичне гоље, и даље ћутите и правите се необавештени, нек вам служи на част.

http://mondo.rs/a702020/Sport/Kosarka/Dule-Nekad-nisam-u-vinklu-ali-nisam-kukavica.html
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top