Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Protiv Malmea svi kosarkasi sa trofejom da budu prisutni.Da sto vise ljudi dodju na stadion.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
A čemu nervoza, pa meni je ovo vrh? Ukrali pehar pa šta? Jesu li cigani ili nisu? Jel' kradu sve što i malo sija ili može da se pretopi? Po koji zlatan zub sutra više u ciganskim vilicama. :wink:

Jebeš pehar imamo ih za izvoz, treba poslati Šilobada do stadiona po još par komada pa im podeliti na izlazu.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
AHAHAHAHAHAHA navikli da kradu sahtove i bakarne zice, hoce da nose pehar na otpad. Koje su dno, zabolela me kicma od smejanja :buhaha :buhaha :pickaciganska
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Bravo crno-beli, bravo Dule!
Vasa pobeda je mnogo vrednije od komada bakra koji su maznuli cazimi.

PARTIZANE BRAVO BRAVO, CRNO-BELI DALO DALO :)
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Momci, hvala vam na svemu!
Iskoristio bih ovu priliku i da jebem mater govnima sa arene koji prekidaju prenos u trenutku kada DV treba da kaze par rijeci...
A sta tek reci za ovu marvu koja krade pehar... da nije tuzno bilo bi smijesno. Niza rasa?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Krivo mi je samo zato sto su ovi momci zasluzili da podignu pravi pehar i krivo mi je zato sto znam da je ovo sve bilo dobro isplanirano, da se neko tek tako proseta uzme pehar i iznese ga posle bez problema iz Pionira mislim sta reci stvarno , a najgore sto se o ovome verovatno nece ni pricati i sto ce govna ostati nekaznjena. Ipak veceras je vreme za slavlje , hvala Vam momci jos jednom !!!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
jedna lepa pesmica od mene:

http://www.youtube.com/watch?v=ZQD7E6bOovo

obeć'o si Ćoki da ćeš jedne noći,
kad se Dule smiri, ti s' titulom doći..
heej, mladost pusta prodje, Ćoki, ti s' titulom ne dodje..
zašto Ćoki ne dodješ?! da me kući povedeš..
da ti grb i boje predam, da zbog tebe ime menjam..
Ćoki, Ćoki delijo..
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ovima preslo u naviku krasti trofeje ali niko Im nije rekao da se titula ne priznaje ako otmu pehar, trebalo mi nesto I odigrati na terenu. Ljudi moji, ovo je slika cijele sezone I u fudbalu I u svim sportovima. A kod nas poezija.....Vece sa Bogdanom Bogdanovicem. Vjerovatno nismo ni svjesni da smo savremenici mozda najsjajnijeg dijeli Partizanove istorije. Smart fasizmu
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Hvala vam sinovi hrabri!Hvala vam heroji moji!Hvala,hvala,hvala.13 uzastopna i meni najdraza zbog svega sta se izdesavalo.Dule bog,Bogdan bog bogova.Poruku smrdljivom dijelu srpstva eto imate i vi sad pehar slobodno ga zadrzite ili poklonite supkoustom.Nabijem vas na koljeno
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
Gotovo je sa KK i FK Sledeća sezona...

SD Leva ruka desni džep. :buhaha
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Nije se ponovila prosla sezona kada je zasluzio trecu PhD titulu, ali ovo mu se racuna kao pocasni doktorat.
Dusko Vujosevic, najveca riznica znanja u poslu koji radi na teritoriji ex-Yu i posada njegove podmornice, eksplicitni primer da sport nije umro.

Bravo, majstori!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи ми смо трофеј освојили, онај за стално је код нас, и има симболике. Овај прелазни могу да краду колико хоће, како би га другачије и видели?

Људи пресрећан сам, немам речи, у фази сам када не знам шта и не знам шта пре да кажем! Хвала вам момци, хвала ти Дуле, хвала вам навијачи! Хвала свима!

Једна од најслађих титула, једна од најтеже освојених, једна од титула која је требала бити отета! Али ту је, на правој адреси! Још једном немам речи, срце ми лупа 300 на сат! СЛАВИМО!
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
MOMCI SVAKA CAST, OVO STE ZASLUZILI SVOJOM BORBOM TRUDOM I ZALAGANJEM, a niza rasa i ne moze drugacije do pehara nego da ga ukrade, to im je stil:buhaha
Sreca dule na sav glas vikao lopov lopov vec u prvoj utakmici pa nisu mogli toliko ocigledno da lapaju. Da smo igrali sve utakmice 5:3 oni bi onda uz puno muke mogli do pehara

Bogdanova partija protiv cigana:respect

Ali najvece iznenadjenje Gagula, pa sta taj covek radi, on se izgleda cele sezone cuvao za ovo finale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top