Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Grupa sasvim zadovoljavajuca,iz ove perspektive se vidi da ce borba za 4 poziciju biti izmedju nas Budilnika i Nantera, ali...

Sacekajmo prvo da vidimo u kakvom cemo mi sastavu uci u Evroligu..

Ovoj nasoj ekipi su potrebna barem 3 pojacanja, plej, trojka i petica(pod uslovom da se jedne odreknemo, u sta je tesko poverovati), bez adekvatnih pojacanja smo tanki za evroligu.
Bez obzira na trenutnu finansijsku situaciju nadam se dovodjenju barem 2 ako ne sva 3 pojacanja, posto su nam neophodna.

Mi vec mozemo reci imamo tradicionalno jako losa gostovanja u Evroligi bez obzira na ime protivnika, a ako se misli dalje mora se napraviti barem1 brejk , barem nekog od ovih konkurenata da drknemo vani...

I naravno ono sto je neizbezno cuvati domaci teren sto podrazumeva obavezne pobede protiv Budilnika i Nantera,ali bogami se mora jos neko od prve trojke drknuti kuci..
Dakle kako znate i umete dovodite pojacanja!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Ako je Nanter već toliki autsajder, sve što treba je da neka od ekipa iz prva 4 šešira upadne u lošu formu. Šanse za tako nešto nisu male.

Mada ako mi odigramo onako kako možemo briga nas za imena, ni prvo mesto u grupi nam nije daleko.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Zeljko Obradovic u Feneru je garancija da ce oni sigurno napraviti najjaci tim u istoriji. On da nema garancije te prirode sigurno ne bi isao tamo, bez obzira koliku su mu plati nudili.

Fener iz prosle sezone sigurno da moze da se dobije i da nije neki bauk, ali taj Fener i ovaj Zeljkov sigurno nece imati vise od 50% slicnosti u igrackom kadru. Ocekujem da rastera pola onih poluigraca Turaka i da dovede ozbiljna pojacanja.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ako pogledamo malo tradiciju sastajanja sa Barsom i CSK-a u ovom periodu od kad je pocela nasa dominacija, videcemo da protiv Rusa imamo izuzetno negativan skor.
Od sezone 2002-03 pa do prosle sa njima 14 meceva, od toga samo 2 pobede, po jedna u Pioniru i Moskvi.Bilo je tu i ubedljivih poraza od po 20-ak i 30-ak razlike ali i poraza u dosta neizvesnim zavrsnicama.Narocito je to slucaj u poslednjih par sezona, kad nas redovno dobijaju vrlo tesnim rezultatom u Pioniru ali i u onom mecu u Areni.
Red bi bio da konacno braci Rusima naplatimo za brojne dugove.

Sa Barselonom od sezone 2003-04 pa do prosle, 8 meceva uz 3 pobede i 5 poraza.Dobili smo ih 3 puta uzastopno u Pioniru, dobrih 15-ak godina nas nisu pobedili na nasem parketu, sve od onih 40 poena Sase Djordjevica pa do onog nesrecnog poraza prosle godine.

Sa Fenerom samo dva meca, u sezoni 2007-08.Poraz uz lakrdiju od sudjenja u Beogradu ali i pobeda u Istanbulu.

Dobro, tradicija je nesto sasvim drugo, odlucivace trenutni kvaliteti timova, naravno i odredjena doza srece ali nije zgoreg podsetiti se ovih meceva.Pre svega zbog CSK-a, koji nam nikako ne lezi a valjda je predstojeca sezona ta kada ce se i to makar delimicno promeniti.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Нантер је прича као из филма, реално слаба екипа која је играла срцем и имала невероватне просеке за три поена, типа не знам колико мечева за редом око 45 посто, баш тешки аутсајдери и нису државни пројекат неће се нешто јако озбиљно појачавати.


Па нормално, кад смо ми француски национални пројекат :D

Eво и Вујошевића

Vujošević: Više nas brine blokada računa, nego Barselona i CSKA 04 jul 2013 | 13:45(0)

Barselona, CSKA iz Moskve, Fenerbahče, Budivelnik i Nanter biće protivnici košarkaša Partizana MTS u Evroligi. Iako su crno-beli tradicionalno dobili veoma kvalitetne rivale, trener Duško Vujošević smatra da je to u ovom trenutku najmanja briga. - Ponovo smo u teškoj grupi, ali nije to ono što najviše brine Partizan u ovom trenutku. Kako je sezona završena, tako smo otišli u poresku blokadu računa i u prelaznom roku, kada bi trebalo da ispunjavamo obaveze prema igračima i dovodimo nove, mi smo blokirani - rekao je Vujošević agenciji Beta. Crno-beli su nedavno osvojili 12. uzastopnu titulu u Srbiji, a samo nekoliko dana kasnije račun kluba je blokiran zbog poreskih dugovanja. - Otišao nam je (kapiten) Vladimir Lučić i u ovakvoj situaciji smo morali da imamo razumevanja za njegovu situaciju. Bilo je pokušaja drugih klubova da nam otmu igrače koji su formalno slobodni (nije želeo da kaže o kojim klubovima i igračima se radi). Imamo konkurenciju koja se izuzetno pojačava, a mi moramo da se bavimo aktivnostima koje nisu normalne za ovaj period godine - objasnio je Vujošević. Partizan je prošle sezone okupio izuzetno mladu ekipu, sa željom da ulaže u budućnost. - Naš osnovni cilj je bio da ekipa dođe do rezultata i da je zadržimo na okupu. Ti rezultati su došli i pre nego što je bilo ko očekivao, podigli smo ekipu, a sada postoje ozbiljni pokušaji da se ona naruši do kraja. Ovo je najvažniji period godine, jer šta uradiš na leto od toga živiš do kraja sezone. Umesto da se bavimo transferima bavimo se blokadom - zaključio je Vujošević i dodao da se nada da će uskoro doći vreme da se priča o košarci. (Foto: MN Press)

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=104706
спортал.рс
 
Последња измена од уредника:

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Voleo bih da prva dva kola igramo sa CSKA i Barsom , da se jos malo spremimo, iole uigramo i onda da igramo sa ekipama sa kojima se borimo za to cetvrto mesto.

Obozavam duh navijaca Partizana, kakav god da je zreb ne kukamo, svi verujemo u ekipu i radujemo se onom sto nas ceka. Zato smo to sto jesmo! I N S T I T U C I J A
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Idealno bi bilo da samo 2 utakmice u prvom delu igamo kod kuce i to u nekom 5. kolu sa Budevajn Zendenom (ili Nanterom) i recimo 2. ili 3. sa CSKA/Barsa, s' tim da prvo kolo gostujemo nekome od ova 2 rivala, 3. Feneru, a 4. da gostujemo Nanteru/Zendenu. Mozda je ovo najidealniji zreb:
1. @ Barsa
2. vs CSKA
3. @ Fener
4. @ Budivelnik
5. vs Nanter
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jbt život, ovaj Nanterre za 'ladno predgrađe Pariza, a ja svo vreme mislio da je to klub iz Nanta!

Edit:

Što se tiče žreba trebate imati na umu da ove godine delimo Pionir sa tamo nekima, pa će biti malo poteže uklopiti sve to... Gledaju se dve grupe, a ne samo jedna, tako da ćemo raspored dobiti međ' poslednjima.

Zeljko Obradovic u Feneru je garancija da ce oni sigurno napraviti najjaci tim u istoriji. On da nema garancije te prirode sigurno ne bi isao tamo, bez obzira koliku su mu plati nudili.

Fener iz prosle sezone sigurno da moze da se dobije i da nije neki bauk, ali taj Fener i ovaj Zeljkov sigurno nece imati vise od 50% slicnosti u igrackom kadru. Ocekujem da rastera pola onih poluigraca Turaka i da dovede ozbiljna pojacanja.
Batist i Sato su mu već tu, plus Bo na pleju... Ne znam kakvi su planovi Fenera sa Tripkovićem, a siguran sam da bi Željko mogao Uroša da vrati u život!?

I onaj Hrvat Bogdanović, je li ide u NBA, ili ostaje?
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Što se tiče žreba sve ste rekli pa da se ne ponavljam pošto kasnim. Ukratko imamo odlične šanse za prolaz ako se pojačamo kao i svake godine i ako ne bude nikakvih neprijatnih iznenađenja pd strane drzave.

Ja samo čekam raspored... Ako budemo igrali sa Željkom u zadnjem ili predzadnjem kolu cigani će mislim umreti od muke:D plus što bi to i za nas bilo odlično.
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
mozda je cak i najbolje da protiv nanta i budjavih igramo odmah u startu u gostima ...

mi ne bi trebali ove godine da imamo toliki problem s uigravanjem posto nam je dobar dio tima tu ...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Dva debitanta + puštanje od Željka ,ovo se mora proći dalje.
Klasika kod nas ,Pakao Pionira i loša gostovanja i nerviranje...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Najbitnije od svega je kakav cemo raspored dobiti. Da poslednjih par kola imamo situaciju u kojoj Zeljku ne treba pobeda bilo na domacem ili gostujucem parketu:). Optimista sam. Mislim da prolazimo u Top 16.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Videcemo ko ce kakve sastave sklopiti, samo da nam se ne ponovi Bamberg pa da imamo 0-2 protiv Ukrajinaca, jer mislim da mi imamo najvece sanse da oduzmemo bodove nekom od ova tri favorita.
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Dobar zreb za Partizan . Momci za godinu iskusniji , Barsa i CSKA veliki duznici i pasce neko od '' velikih '' u Pioniru . Ne treba se baviti predvidjanjima , samo podrska klubu i igracima . NAPRED PARTIZAN !!!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Kakav sudar trenerskih veličina u našoj grupi ...Dule, Ćavi Paskval, Etore Mesina i Željko Obradović.

Kakvo ce tu nadmudrivanje da bude.

Grehota bi bilo da budemo iza Nantesa i mislim da je to nemoguce...Ukrajinci su zeznuti zbog priliva para, mada mi njih moramo oduvati u punom Pioniru. Njihov prvenac u EL moramo iskoristiti na pravi nacin...

Mislim da prolazimo, samo da nam se konsolidovati finansijski.
Kao sto Dule kaze, manji su problemi u jacini protivnika od raspale blokade računa.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
По мени најбоље је да рецимо да у првом дијелу гостујемо Будивелнику и Нантеру, и да другом дијелу кад се одлучује да их дочекамо у Пиониру.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja zadovoljan, bice kvalitetne kosarke u pioniru.
ako nam zeljko da u beogradu eto nama top16:D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Očekuju nas kao i obično teše i rovovske bitke sa najboljim timovima u Evropi, i očekuje nas ovaj momak u nastavku Evrolige.

114499780851b03fe440fad332112388_orig.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top