Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Sto se tice stranaca,Aba,i Evroliga nemaju pravilo o broju stranaca u timu,dajte da mi opet izborimo ucesce u Evroligu,a pasteta ligu neka igra ko hoce...
Mada opet jako su nerealna ova pojacanja,otisla bi nam 1/4 budzeta samo na dva imena. Btw kad se vec pise o njemu je l Kinsi cista dvojka,ili je "Swingman"?
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Kinsijeva plata iz Efesa je između polovine i trećine našeg ovosezonskog budžeta (ne ukupnog, onog za plate). Naravno, kao što je nikola70 rekao, cijena mu je dosta pala u odnosu na ono što je imao u Turskoj, ali mislim da je to opet van nekih naših mogućnosti.

Inače može da igra i na 2 i na 3, mada bi se sa njim, Gagijem i Bogdanom to lako uklopilo.

Ne liči mi na realnu varijantu... Vidjećemo...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
KK Partizan blokada računa pada do kraja nedelje

- Nadam se da će račun biti deblokiran u petak 30. avgusta - kratko će za “Sport” Vujošević, inače i potpredsednik SD Partizan.
Ne želeći da ulazi u detalje, trofejni stručnjak je samo napomenuo da će u takvim okolnostima raspleta moći lakše i realnije da se razgovara o popunjavanju tima. Ali, na pitanje da li je klub ozbiljno zagrizao za jednu „trojku”, Amerikanca Krisa Rajta, odgovara negativno.
- Rajt nije na našem „radaru” - kaže Vujošević.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:451175-KK-Partizan-blokada-racuna-pada-do-kraja-nedelje
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Ovi sa SC se ocigledno zajebavaju... Ili, kao sto neko vec napisa, koska za javnost pa da mozemo u miru da pregovaramo sa nekim realnim opcijama :)
 
Последња измена:

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Provera da li Coki ima njihove brojeve :D
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Mi u blokadi do petka, a novinari nam kompletiraju pojacanja :banghead:banghead:banghead bar su se cigani usrali ko grlice :))) Ali dbr nije sad da nece biti lepih iznenadjenja u igrackom kadru :)))
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Е вечерас ме уопште неће изненадити када прочитам на сц вест да са Партизаном већ дуже време тренира Брајант, како би се наметнуо тренеру Вујошевићу и тако кроз пробне тренинге попунио дефицитарну позицију у тиму, али његов трансвер у многоме зависи од тога да ли ће Браца Милошевић, који је иначе први пик ДВ пристати на понуду црно -белих!:D
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Потписао Дало, објавио Пеђа Матерић на твитеру.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
I mali Boris objavio na svojem tviter nalogu... Samo me buni što nije napisao years :D

untitled.jpg
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Prethodni tvit mu je bio da je visegodisnji ugovor, ocekivano!

Dobrodosao!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.371
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ajde stojance opleti :D...reko si da za analizu cekas da bude zvanicno :D

dobrodosao mali. Samo radi vredno i jako i slusaj sta ti Dule savetuje i nema greske!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
super vest, nastavljamo da potpisujemo mlade talentovane igrace na vise godina... extra
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
Dallo ima odlicnu osnovu za razvoj i lansiranje u zvezde.

Samo neka vredno radi, ovo je bomba u najavi za nekoliko god.

Cika Dule ce brusiti i napraviti dijamant.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Касније ћу написати чаршавчић о Далу генерално и нашем тиму у наредној години, али морам да се одушевим нба медицином, јебени уређај којим се одређује са колико процената тежине трчиш, колико ће се брже Берта тамо опоравити него што би то успео овде и колико они брину о свом играчу који чак није ни пик прве рунде :respect
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Ima li neko makar i nezvanicnu informaciju o tome cije cemo dresove nositi ove sezone jer je sa Kapom istekao ugovor?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
slazem se, ovo za Bertu je fascinantno...da nije otisao tamo smeo bih da potpisem da je izgubljen za celu sezonu, ali ovo kako rade tamo s njim...svaka cast.

a Dalo, sjajajn materijal...svidja mi se jer je visok, duge ruke, brzi prvi korak i ruke, lepo igra, tako da kad prodje dril, stekne snagu, sazri bice opasno dobar igrac, nije ni cudo sto je visoko kotiran...za narednu sezonu ne verujem da se moze nesto spec ocekivati od njega, naravno nema konstantan sut a i generealno tu je slabiji dosta, nije jos spreman da organizuje igru al to je sve normalno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top