Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vesterman je na 86:85 imao loptu, imali smo dakle napad za vođstvo, ali je izgubio loptu, primili smo onda trojku...jebiga, nema veze...vratili smo se sa "-15" pri kraju 3/4 gotovo na egal do kraja i to je nešto što mnogo više vredi u ovom trenutku...

Ja sam bio ubeđen da ćemo od Kubana izgubiti sigurno dvocifrenom razlikom, a možda čak i sa 20+.

Sve ovo što se dešava u Španiji, sa izuzetkom naravno prve utakmcie protiv Kahasola, sluti na dobro...Pobeda protiv Mursije dvocifrenom razlikom i tri "sitna" (jednocifrena) poraza od Unikahe, Reala i Kubana su odlični rezultati za ekipu koja nas tamo predstavlja. Odlični!

Odraditi korektno i sutrašnju utakmicu i nazad kući...još samo 12 dana do starta sezone...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne znam u kakvom je sastavu igrao Kuban al nama realno fali jedno 15-20 poena koje će da dodaju Žo, Bogdan i Gagić tako da ovo sigurno nije bitno posebno što ko što sam rekao ne znamo ni u kakvom sastavu je Kuban igrao. Biće neki izveštaj valjda pa da vidimo kako su ovi momci podelili poene...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovo do sada je iznad svih očekivanja...Od 10 najvažnijih igrača u ekipi, samo 5 igra (Leo, Dalo, Dragan, Kinsi, Musli) a 5 treba tek da se priključi (Bogdan, Bertans, Žo, Gagić, Milutinov)...Takvo stanje je za košarku nezamislivo- tako da su rezultati odlični !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Јел може нека добра душа да нађе резултате са припрема годину пре америчке турнеје, тј година са ТНТ.
Мало су ми чудне овако добре игре, поготово нападачке, за овај део припрема који је у Дулетовом дрилу баш тежак, плус играмо с пар играча на проби.
Сећам се оне солидне партије у Ваљеву против Паоа и пораза,касније добисмо Олимпијакос на Родосу, али смо касније и изгубили од Будућности.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad sam se čuo sa našima, a dok ne izađe kompletna statistika evo naših najboljih strelaca: Kinsi 26 poena, Gagi 23, Leo 13.
Znači njih trojica 62 od naših ukupno 85 poena.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Јел може нека добра душа да нађе резултате са припрема годину пре америчке турнеје, тј година са ТНТ...
E do kurca, poslednja stranica arhive vesti na sajtu je baš na početku sezone 2008/09:
http://www.kkpartizan.rs/sr/vesti.php?page=190&search=
Znači fale baš te 1-2 stranice pre nje pa da vidimo sve pripremne utakmice tog leta...:banghead
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Јел може нека добра душа да нађе резултате са припрема годину пре америчке турнеје, тј година са ТНТ.
Мало су ми чудне овако добре игре, поготово нападачке, за овај део припрема који је у Дулетовом дрилу баш тежак, плус играмо с пар играча на проби.
Сећам се оне солидне партије у Ваљеву против Паоа и пораза,касније добисмо Олимпијакос на Родосу, али смо касније и изгубили од Будућности.


Tada smo izgubili od Panelioniosa i Kolososa, a pobedili Olimpijakos na Rodosu, a u Igalu pobedili Priomorje, pa izgubili od Buducnosti.

Ne treba zaboraviti da smo tada igrali bez 5 glavnih igraca iz te sezone (Tepic, Tripkovic, Novica, Lazme, Vranes).

Vec je vreme za bolje dobre partije na pripremama, jer za 10 dana krece liga. Prikljucuju se igraci iz reprezentacija, obara se ritam, posvecuje se paznja detaljima.

Najgore smo odigrali protiv najslabije ekipe Kahasola, koja je izasla na teren sa mladjom ekipom nego sto je nasa i nabusila nas 25 razlike. Ove 3 poslednje utakmice se mogu podvesti pod solidne jer su ipak svi ovi timovi kao i mi dosli bez par najboljih igraca, pa tako i ne cude egal utakmice.

I jos jedna stvar je bitna, ranije su nam u prvim kolima obicno gostovale slabije ekipe poput Krke, Sirokog...sada nas u prvom kolu ocekuje utakmica sa Igokeom koja je opet sklepala odlican tim, mozda cak i jaci nego prosle godine.
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Jako sam zadovoljan kako pripreme do sada teku i kakva je atmosfera u KK i oko KK. Toliko...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evo kompletne statistike:
(Kinsi ipak 25 a ne 26 poena, ali nebitno, svakako jebe kevu sa procentima za 2, čak i da su većina kucanja...)
(Gagi sabio trojke, ali se dobro ispromašivao za 2)

BU4DxJsCQAARerT.jpg:large
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tada smo izgubili od Panelioniosa i Kolososa, a pobedili Olimpijakos na Rodosu, a u Igalu pobedili Priomorje, pa izgubili od Buducnosti.

Ne treba zaboraviti da smo tada igrali bez 5 glavnih igraca iz te sezone (Tepic, Tripkovic, Novica, Lazme, Vranes).

Vec je vreme za bolje dobre partije na pripremama, jer za 10 dana krece liga. Prikljucuju se igraci iz reprezentacija, obara se ritam, posvecuje se paznja detaljima.

Najgore smo odigrali protiv najslabije ekipe Kahasola, koja je izasla na teren sa mladjom ekipom nego sto je nasa i nabusila nas 25 razlike. Ove 3 poslednje utakmice se mogu podvesti pod solidne jer su ipak svi ovi timovi kao i mi dosli bez par najboljih igraca, pa tako i ne cude egal utakmice.

I jos jedna stvar je bitna, ranije su nam u prvim kolima obicno gostovale slabije ekipe poput Krke, Sirokog...sada nas u prvom kolu ocekuje utakmica sa Igokeom koja je opet sklepala odlican tim, mozda cak i jaci nego prosle godine.
Слажем се, само сигурно је да ћемо ми као млада екипа имати један озбиљан пад форме, само је питање кад.
Прошле године смо имали нешто јачи почетак и фуриозан крај.
Овај пут мислим да ће се ићи на топ16 свим силама и да је то апсолутни циљ.
Истини за вољу ретко смо имали комплетан и мање више уигран тим ( Гагић, Богдановић и Ловерњ су већ део система па неће бити потребе да се нешто додатно уигравају), баш ће бити занимљива сезона.
А пада ми на памет да ће Дуле који пази на сваки детаљ, форму оборити негде око НГ таман да нас из кризе извуче појачање у виду Берте, сад сам га и ја закувао Дуле ко Моријарти :D
Гаги 83 посто за 3 и 31 за 2, која смо ми луда и наопака екипа :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи порази у припрема су кориснији него побједе. Друго ми губимо неизвјесне утакмице, а рецимо комшије имају 12/12 али то ће све вратити кад буде требало.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Musli 5 faulova za 9 minuta u igri ? :prekrsti

Znaci Dallo vise igra dvojku 21 minut u igri a Westerman 33 minuta u igri .....znaci tih 7 minuta sto nije igrao , krpio je Dallo :D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Мало су ми чудне овако добре игре, поготово нападачке, за овај део припрема који је у Дулетовом дрилу баш тежак, плус играмо с пар играча на проби..
Mozda je to posledica sto smo posle ko zna koliko godina ostali bez samo 1 bitnog igraca iz prethodne sezone.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Kinseyev šut za 2 na zadnja 3 meča
(valjda sam izračunao kako treba :D ):

19.09. vs Unicaja Malaga . . 10/14 . . 71%
20.09. vs Real Madrid . . . . . 3/7 . . . 43%
23.09. vs Lok. Kuban . . . . 10/13 . . . 77%
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23/34 . . . 68%
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Životinja imena Terens prezimena Kinsi :respect
Ono što se vidi iz priprema je da ćemo posle dužeg vremena (možda od Vujanića, Boa ne računam jer nije imao toliki napadački spektar) imati beka sa 15+ poena u rukama, svi znate ko je...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
SKINITE DRESOVE,SKINITE DRESOVE!!!
Bitno je da ste se vi iskupali i slikali za fejs...

Ako ne pobedimo Igokeu momentalno oterati trenera bez rominga. Posle Dude neznalice samo još treba i dukljanina da trpimo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top